Vizesiz Tayland Balayı Turları

Uzakdoğu turları genellikle vizesiz olması sebebiyle ilgi görüyor. En keyifli tatili Tayland’ın sıcacık ikliminde geçirmek isteyen çiftler için Tayland balayı turları ideal bir seçim olabilir. Özellikle Tayland, gece hayatıyla ünlü bir ülkedir. Doğu’nun mistikliği, Batı’nın özgürlükçü ruhuyla harmanlanan Tayland şehirleri, farklı bir balayı yapmayı düşünenlere özel bünyesinde birbirinden otantik lokasyonlar barındırıyor. Eğer siz de balayı tatilinizi klasik şekilde geçirmek istemeyen çiftlerdenseniz, TatilBudur.com’un uygun fiyatlı balayı Tayland turlarına göz atabilir ve %50’ye varan indirimlerle erken rezervasyon tur fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Pattaya Turları

Pattaya turları birbirinden eğlenceli aktiviteleriyle sizleri bekliyor. Tayland gezilecek yerler listesini erkenden hazırlamanızda fayda var. Pattaya turlarında dilerseniz Fil Safarisi ve Timsah Çiftliği turlarına katılabilir, ardından Kraliyet ailesine ait olan dünyaca ünlü mücevher fabrikası ziyaret edebilirsiniz. Bu kadar etkinliğin ardından sınırsız güneş ve okyanus keyfi yapmak isterseniz, sizin için özel olarak hazır bulunan teknelere binerek palmiye ağaçları arasında bulunan bembeyaz kumsala sahip Mercan Adası’nda yüzmeyi tercih edebilirsiniz.

Phuket - Bangkok Turları

Tayland`ın belki de en egzotik adası olan Phuket’e özel sürat teknesi ile ulaşım sağlayarak koca bir gün boyunca bu tropikal adayı keşfetmeye var mısınız? Phuket-Bangkok tur içeriği birbirinden eğlenceli aktivitelerle tatil severlerin gözdesi olmaya aday. Phuket`in yakınındaki adalardan birisi olan Phi Phi Don`a uğrayıp Maymun Plajı'nda Makak maymunlarını görebilir ve egzotik deniz canlıları eşliğinde şnorkelle yüzme imkanı bulabilirsiniz. Ardından dünyanın en güzel sahillerinden birisi olan palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Maya Bay’de denize girip güneşlenmeyi tercih edebilirsiniz. Eğer hem deniz tatili hem de kültür tatili yapmak istiyorsanız ikisini birden Phuket-Bangkok turlarında bulabilmeniz mümkün.

Tayland’da Alışveriş Keyfi

Tayland her bütçeye hitap eden dükkanları ve mağazaları sebebiyle turistler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bangkok’ta bulunan dünyaca ünlü Patpong gece pazarında birçok giyim eşyası bulabilirsiniz. Ayrıca gece pazarında birbirinden otantik hediyelik eşyalar ve farklı objeler de bulabilirsiniz. El oyması ahşap eşyalar, çeşitli Buddha heykelleri, antikalar yöresel maskeler, süs eşyaları gibi birçok obje ve egzotik yemekler Tayland’da sizleri bekliyor.