Sıralama

Sıralama

Fiyat
Tarih
Filtreleme

Avrupa Turları (27)

11.10.2024 - 18.10.2024
8 Gün 7 Gece
Kesin Kalkış
02.09.2024 - 09.09.2024
8 Gün 7 Gece
Kesin Kalkış
19.07.2024 - 26.07.2024
8 Gün 7 Gece
Kesin Kalkış
19.10.2024 - 26.10.2024
8 Gün 7 Gece
Toplam 27 turdan 1 ile 20 arası gösterilmektedir.

Avrupa Turları

Yurt dışı turları seçeneklerinin favorisi olmayı başaran Avrupa, farklı tatil ihtiyaçlarını başarılı şekilde karşılayacak donanıma sahip bir ülkedir. Sanat, kültür ve doğal güzelliklere ev sahipliği yapan çok sayıda ülke; Avrupa’da yer alır. Avrupa seyahatinizi planlarken bir tur şirketi ile çalışmak pek çok açıdan avantajlıdır.

Avrupa turları ile Avrupa ülkelerini gezerken bir tur rehberi ile vakit geçirmek ülkelerin kültürleri ve tarihleri hakkında detaylı bilgi edinmenizi sağlar. Bunun yanı sıra tur ile seyahat ettiğinizde kalacak yer, gezilecek yerler ya da vize gibi resmî işlemler hakkında kafa yormanıza gerek kalmaz. Gerekli bütün işlemler sizler için ayarlanır ve planlanır. Böylelikle size yalnızca tatilinizin tadını çıkartmak kalır.

Ukrayna turu, Polonya turu, Yunanistan turu, Londra turu, Amsterdam turu ya da Paris turu gibi birçok farklı şehir ve ülkeyi Avrupa turları aracılığıyla gezebilirsiniz. Her yıl milyonlarca turist tarafından ziyaret edilen Avrupa, büyüleyici şehir ve ülkelere ev sahipliği yapar. Zengin gezi programlarına sahip Avrupa turları, tek tur ile birden fazla ülkeyi görmenize imkân tanır. Bu durum hem ekonomik hem çeşitli açılardan avantajlı bir seyahat gerçekleştirmenize yardımcıdır.

Avrupa Tur Fiyatları

Avrupa tur fiyatları kalınan gece sayısı, gidilen ülkenin para birimi ve tur kapsamı gibi etkenler dolayısıyla değişkenlik gösteriyor. Avrupa turları içerisinde hem vize ile hem de vize olmadan seyahat edilebilecek ülkeler bulunuyor. Vize de fiyatı belirleyen etkenlerin arasında yer alıyor.

Her yaştan kitleye hitap etmeyi başaran Avrupa, sanat ve kültür ile harmanlanan bir tatil vadediyor. Bununla birlikte yaz aylarında deniz tatili için de tercih edilebilecek lokasyonlar Avrupa’da yer alıyor. Turlar içerisinde popüler olan pek çok destinasyon bulunuyor.

Vizesiz Avrupa Turları

Her sene binlerce turiste yeni yerler görme imkânı sağlayan vizesiz Avrupa turları farklı deneyimler yaşatıyor. Vize işlemleri ile vakit kaybetmenize engel olan bu turlar birden fazla seçenek ile sunuluyor. Yurtdışına seyahat ederek farklı kültürleri daha yakından tanımak isteyenlerin tercihi oluyor. 

Vizesiz turlar isimlerinden de anlaşılacağı üzere vize talep etmeyen ülkelere gerçekleşiyor. Ekonomik açıdan da daha makul bir seçenek olan vizesiz Avrupa turları farklı lezzetler deneyebileceğiniz, yeni yerler keşfedebileceğiniz ve doludizgin bir tatil yaşayabileceğiniz eğlenceli deneyimler sunuyor. Vize olmadan seyahat edebileceğiniz Avrupa turları arasında Belgrad turları, Bosna Hersek Turları, Makedonya Turları, Kosova Turları, Batum Turları, Kharkov Turları, Lviv turları ve Maldivler turu gibi turlar bulunuyor.

2024 Resmî Tatillerde Avrupa Turları

2024 yılında uzun süredir hayal ettiğiniz yurt dışı tatiline çıkmak için resmî tatilleri kullanabilirsiniz. Yılbaşı, Ramazan Bayramı, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Emek ve Dayanışma Günü, Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Kurban Bayramı, Demokrasi bayramı, Zafer Bayramı ve Cumhuriyet Bayramı gibi resmî tatil ilan edilen günlerde yurtdışı seyahati planlayabilirsiniz. Resmî tatillerin öncesi ve sonrasında birkaç gün izin aldığınızda 2024 resmî tatillerde Avrupa turları ideal bir seçenek haline gelir. 

Yılbaşı Avrupa Turları 2024

2024’ün ilk günü resmî tatil günüdür. 1 Ocak Pazartesi tarihi resmî tatil olduğu için öncesi ya da sonrası için yurtdışı seyahat planı yapılabilir. Cuma gününden başlayarak pazartesi de dahil olmak üzere 3 günlük bir tatil planlaması yapılabilir. 3 günlük süre yılbaşı Avrupa turları için idealdir. Özellikle Prag turlarına katılabilir, benzersiz bir yılbaşı gecesi geçirebilirsiniz.

Ramazan Bayramı Avrupa Turları 2024

9 ile 12 Nisan arasında gerçekleşecek olan Ramazan Bayramı Avrupa turları için sevilen bir seçenek oluyor. Arife günü yarım gün çalışma olacağı için tatil planlamasına Arefe günü öncesinden başlayabilirsiniz. Bu sayede örneğin 3 günlük bir Roma turları ile kişisel izninizi kullanmadan çıkabilirsiniz. Ramazan Bayramı’nda gerçekleşen Avrupa turları özellikle izin almakta zorlananlar için idealdir.

Kurban Bayramı Avrupa Turları 2024

15-19 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan Kurban Bayramı Avrupa turuna çıkmak için 2024’ün en ideal tarih aralıkları arasında yer alıyor. 15 Haziran Cumartesi günü başlayacak olan Kurban Bayramı çarşamba günü ile birlikte 4 günlük bir tatil olanağı sunuyor. Devlet çalışanları çarşamba günü de dahil olmak üzere izne ayrılmış olacak. Bu sayede izninize bağlı olarak en az 3 günlük bir Avrupa seyahati planlayabilirsiniz. Örneğin, Benelux turları sizin için ideal olabilir. Kurban Bayramı Avrupa turları farklı lokasyonlara gerçekleşen ve farklı deneyimler sunan eğlenceli turlara yer veriyor.

23 Nisan Avrupa Turları 2024

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olan 23 Nisan 1 günlük resmî tatil ilan ediliyor. Salı gününe denk gelen 23 Nisan için pazartesi günü izin alırsınız cuma, cumartesi, pazar, pazartesi ve salı günlerini kapsayan 4 günlük bir seyahat planı yapabilirsiniz. 23 Nisan Avrupa turları yalnızca 1 gün izin alarak 4 günlük bir seyahat yapmanızı sağlar. Bu tatil sürecinde Yunanistan turlarına şans verebilir, benzersiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Sömestr Avrupa Turları 2024

Öğrencilerin ve öğretmenlerin büyük bir heyecan ile bekledikleri sömestr Avrupa turları için ideal bir aralıktır. 22 Ocak Pazartesi tarihinde başlayacak ve 2 Şubat Cuma’ya kadar devam edecek sömestr tatili, 19 günlük bir tatildir. 19 günlük süre içerisinde birden fazla ülke ve şehri gezebilir, sömestr tatilinizi kültürel açıdan çeşitli ve zengin şekilde değerlendirebilirsiniz. 

1 Mayıs Avrupa Turları 2024

Emek ve dayanışma günü olan 1 Mayıs 2024 yılında çarşamba gününe denk geliyor. Pazartesi ve salı günü izin alırsanız haftanın ilk üç gününü kapsayan keyifli bir Avrupa turu gerçekleştirebilirsiniz. 1 Mayıs Avrupa turları genellikle Türkiye’ye daha yakın konumda olan ülkelere gerçekleşir. Bu sayede hem yorulmamış olur hem de farklı ülkeleri kısa süre içerisinde tanıma şansı yakalayabilirsiniz.

19 Mayıs Avrupa Turları 2024

19 Mayıs günü 2024 yılı için pazar gününe denk geliyor. Bu durum hafta içi bir tatil planlaması yapmanın zor bir ihtimal haline gelmesine yol açsa da hafta sonu gerçekleşen Avrupa turlarına katılabilirsiniz. 2-3 günlük Orta Avrupa turları ile de farklı ülkeleri ve şehirleri görme şansı yakalayabilirsiniz. Hem farklı ülkeleri görmek hem de işinizden geri kalmamak istiyorsanız 19 Mayıs Avrupa turları sizler için iyi bir seçenek olur.

30 Ağustos Avrupa Turlar 2024

2024 yılında 30 Ağustos Zafer Bayramı cuma gününe denk geliyor. Cuma günü resmî tatil olacağı için perşembe gününden itibaren izin alırsanız pazar günü de dahil olmak üzere 3 günlük bir tatil yapabilirsiniz. Örneğin yalnızca 1 gün izin alarak Milano turları sayesinde eğlenceli bir yurt dışı deneyimi yaşayabilirsiniz.

29 Ekim Avrupa Turları 2024

29 Ekim, resmî tatil salı gününe denk geleceği için pazartesi günü izin aldığınızda cuma akşamından başlayan ve cumartesi, pazar, pazartesi ve salı gününü kapsayan 4-5 günlük bir seyahat planlayabilirsiniz. 29 Ekim Avrupa turları 4-5 günlük seyahatlerdir. Bu tarihler arasında tek bir gün izin alarak birden fazla farklı ülkeyi gezebileceğiniz turlara katılabilirsiniz.

İzmir Çıkışlı Avrupa Turları

İzmir çıkışlı Avrupa turları sayesinde dünyanın farklı yerlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Her geçen yıl bir öncekinden daha çok tercih edilen yurtdışı turları, İzmir ve yakın illerde yaşayanların kolaylıkla seyahat edebilmeleri için İzmir çıkışlı olarak düzenlenen farklı seçenekleri ile sunuluyor. Avrupa ülkelerini daha yakından tanımak ve kültürlerin içerisine girmek için tercih edebileceğiniz Avrupa turları, farklı ülke ve şehirlere gerçekleşiyor. 

Ankara Çıkışlı Avrupa Turları

Ankara çıkışlı Avrupa turları, Ankara ve Ankara’ya yakın oturanların tercihi oluyor. İtalya, Slovenya, Avusturya gibi dünyanın en zengin turistik olanaklarına sahip olan şehir ve ülkelere seyahat etmenize olanak sağlayan Ankara çıkışlı Avrupa turları, tek tur ile farklı ülke ve şehirleri görmenize imkan tanıyor.

Otobüsle Avrupa Turları

Uygun fiyatlarla keyifli bir Avrupa turu yapmak isteyenlerin tercihi genellikle otobüsle Avrupa turları oluyor. Budapeşte, Slovakya, Viyana ve Prag gibi bölgeleri görmek ve güzelliklerini daha yakından tanımak için Avrupa turları avantajlı fırsatlar sunuyor.

Otobüsle Avrupa turu sayesinde tek seferde birçok farklı şehri görebilirsiniz. Otobüsle Avrupa turları aracılığıyla görme şansı yakalayacağınız şehirlerin başında eğlenceli yapısı ile pek çok turistik destinasyona sahip olan Amsterdam gelir. Kendine özel kozmopolit ve özgür bir yapısı olan Amsterdam kanalları, dağınık yaşam tarzı, mimari yapıları ve eğlenceli gece hayatı ile mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir şehirdir. 

Avrupa’nın en heyecanlı ve en özgün şehirlerinden biri olan Amsterdam yürüyerek, bisikletle veya tekne ile gezilebilir. Otobüsle Avrupa turu yaparken bir tur rehberi ile yolculuk yapmak gittiğiniz her yeri daha yakından tanımanızı sağlar. Tur rehberi gezilen yerler hakkında yeterince bilgili olduğu için bilgilerini sizlere memnuniyetle aktarır. Bu sayede gittiğiniz her yer hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Edindiğiniz bilgiler seyahatinizi daha eğlenceli ve keyifli hale getirir.

Uçakla Avrupa Turları

Uçakla Avrupa turları arasında büyük İtalya, Paris, Barcelona, İsviçre-Fransa-Almanya, Berlin-Hamburg gibi turlar bulunur. Avrupa’nın her ülkesi ve her şehri birbirinden farklı deneyimler sunar. Uçakla Avrupa turu yapmak, seyahatinizin daha konforlu hale gelmesini sağlar. Aynı zamanda yolculuğa ayırmanız gereken sürenin minimize edilmesinde yardımcıdır. Bu sayede yolculuk için ayırmanız gereken süre kısalır, arda kalan süre yalnızca seyahate ayrılır. Tur rehberleri ile Avrupa’yı gezmek her yer hakkında detaylı bilgi edinmenizi sağlarken, vize ya da konaklamanız gereken yer hakkında ilgilenmeniz gereken bir sorumluluk olmaması konusunda da önemlidir. Seyahatinize odaklanabileceğiniz ve Avrupa’nın mistik güzelliğinin tadını çıkartabileceğiniz uçakla Avrupa turları, yüksek standartlı ve konforlu bir Avrupa seyahati yapmak isteyenlerin tercihidir.

Büyük Avrupa Turları

Büyük Avrupa turları genellikle 8 gün 7 gece boyunca devam eder. Baştan başa İtalya turu ya da İspanya’da Endülüs İkonları turu gibi farklı seçenekler büyük Avrupa turları içerisinde yer alır.

7 gece 8 gün boyunca devam eden ve uçakla seyahat etmenize imkân tanıyan İspanya Endülüs İkonları turu, İspanya’yı daha yakından tanımanızı sağlar. İspanya’nın en sevilen şehri olan Barselona’da vakit geçirmek, şehrin doğal ve tarihi güzelliklerini öğrenmek, tur rehberi aracılığıyla bütün bilgilerin en detaylı şekilde sizlere aktarılmasını sağlamak için turları tercih edebilirsiniz.

Akdeniz sıcaklığına sahip olan İspanya mutlaka görülmesi gereken mimari yapıları, tarihî, hayatın hiçbir zaman durmadığı hareketli şehirleri ve gastronomik açıdan sunduğu deneyimleri ile Avrupa’nın en çok turist çeken ülkeleri arasındadır. Tüm mevsimler gerçekleşen büyük Avrupa turları İspanya’yı daha yakından tanımak için en ideal seçeneklerden biridir. Tarih, sanat ve yaşam kültürü hakkında detaylı bilgiler edinmenizi sağlayan İspanya turları çoğunlukla Barselona şehri ile başlar. Madrid, Puerta Del Sol, Plaza Mayor, Madrid Kraliyet Sarayı, Sabatini Bahçeleri, Gran Via, Mercado De San Miguel ve Debod Tapınağı gibi turistik destinasyonlara büyük Avrupa turları ile seyahat etme şansı yakalayabilir ve tur rehberleri aracılığıyla gördüğünüz yerler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İtalya Turları

Avrupa’nın Akdeniz kıyısında bulunan İtalya, yarımada şeklindedir ve dünyanın en güzel ülkelerinden biri olarak değerlendirilir. Rönesans mimarisinin yoğunlukta olduğu İtalya, milyonlarca turisti her yıl kendine çeker. Popüler yurtdışı rotasyonları arasında yer alan İtalya; Roma, Venedik, Vatikan ve Floransa gibi dünyaca ünlü şehirlere ev sahipliği yapar. İtalya’da bulunan her şehir bir açık hava müzesini andırır. Türkiye’nin pek çok ilinden direkt olarak düzenlenen İtalya turları, her sokağın tarihi bir meydana bağlandığı bu ülkede keyifli vakit geçirmenize yardımcıdır. İtalya’da en sevilen şehir ise pek çok kişi için Roma’dır. Tarihi bir şöleni andıran sokakları ile kültür gezilerinin ilk adresi olmayı başaran İtalya, turlar aracılığıyla daha konforlu bir seyahat imkânı sunar. 

İtalya’yı baştan sona gezmenizi sağlayan turlar Pisa, Portofino, Verona Turu, Pompei ve Siena gibi bölgelere ziyaretler gerçekleştirir. İtalya turları aracılığıyla bütün ülkeyi gezebilir, ünlü İtalyan lezzetlerini deneyebilir ve kültürünü yakından tanıyabilirsiniz. 

Paris Turları

Sanat, moda, mimari ve tarihi kültürün başkenti olarak değerlendirilen Paris; dolu dolu geçecek bir seyahat sağlar. Her mevsim ayrı güzellikler sunan Paris, çok sayıda turistik destinasyona ev sahipliği yapar.

Paris seyahatini tur rehberi ile gerçekleştirmek Paris kültürünü daha yakından tanımaya yardımcıdır. Eiffel Kulesi’ni, Seine Nehri’ni, Champ Elysees (Şanzelize) Bulvarı’nı, Notre Dame Katedrali’ni ve Sacre-Coeur Bazilikası’nı görmenizi sağlayan Paris turları, kültürel açıdan kapsamlı bir tatil vadeder. 

Avrupa turları arasında bulunan en popüler tur olarak değerlendirmenin yanlış olmayacağı Paris Turları içindeki çocuğu kaybetmeyenlerin en sevdiği durak olan Disneyland’i de yakından incelemenize imkân tanır. Pek çok kişinin çocukluğunu süsleyen Disney karakterleri Disneyland içerisinde yer alır. Eğlenceli vakit geçirmenin en sevilen yollarından biri olan ve Paris gezinizi benzersiz bir deneyime dönüştürecek Disneyland, tur kapsamında sunulan olanaklar arasındadır.

Paris’in en çok ziyaret edilen yerleri arasında bulunan Şanzelize Bulvarı ve Notre Dame Katedrali yılın her mevsimi ve günün her saati oldukça kalabalıktır. Paris’e özgü bu yerleri, Paris turları aracılığıyla gezebilir ve rehber ile gezdiğiniz için seyahatinizi zenginleştirebilirsiniz.