Phuket Tur Fiyatları

Phuket tur fiyatları dönemsel olarak değişiklik göstermektedir. TatilBudur.com Tayland tur fırsatları ile Tayland’ta uygun fiyatlı bir Uzak Doğu tatili yapmanız mümkün. Web sitemizde bulunan ve tatil severlerin sıklıkla tercih ettiği Phuket ile dilediğinizce gezebilir ve birbirinden konforlu otellerde konaklayabilirsiniz. Üstelik Phuket turları özel günler de cazip fiyat avantajları ile sizleri bekliyor. Ramazan bayramı Phuket turu ya da Kurban bayramı Phuket turları ile bayram tatilinizi Uzak Doğu’nun en tarihi ülkelerinden birisi olan Tayland’ta geçirebilirsiniz. Haydi, siz de şimdi Tayland tur konseptlerini incelemeye başlayın, uygun fiyatlarla İtalya’nın en güzel yerlerine gitme fırsatı yakalayın!

Phuket Gezilecek Yerler

Phuket’te görülecek yerlerin başında; Wat Chalong Tapınağı, Fil Safarisi, Phi Phi Adaları, Old Phuket Town, Maya Beach geliyor.

Maya Beach: Dünyaca ünlü aktör Leonardo Di Caprio’nun oynadığı “The Beach” filminin çekildiği yer Phi Phi Adalarındaki Maya Beach. Burası her zaman kalabalık olan bir yer. Kalabalık bir yer de eşsiz güzellikteki denizin keyfini çıkarmayı sevenlerdenseniz o zaman size en uygun adres Phi Phi Adalarındaki Maya Beach olmalı.

Wat Chalong Tapınağı: Phuket’in doğası alabildiğine yeşil. Golf tutkunuz varsa burası sizin en büyük eğlence yeriniz olacaktır. Golf sahalarıyla ünlü bir yer Phuket. Burada yapılacak aktivitelerin en başında fil safarileri geliyor. Phi Phi Adalarındaki fil çiftliklerini mutlaka gidip görmelisiniz. Buranın en önemli yeri Wat Chalong Tapınağı. 29 Budist tapınağından biri burası. Ama o kadar güzel işlenmiş bir mimarisi var ki görenleri büyülemeyi başarıyor.

Old Phuket Town: Eğer kendinizi şımartmak istiyorsanız alışveriş için en uygun yer Old Phuket Town’daki eski yerleşim yerlerindeki hediyelik eşyacıları, sıra sıra dizilmiş butikleri görmelisiniz. Burada birbirinden lezzetli restoranlar ve barlar da bulunuyor.

Bond Adası: Phuket’te Bond Adası’nı ziyaret etmek ilk işiniz olsun. Sonrasında güzel bir kano gezisiyle birbirinden güzel fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz. Turistlerin yemek için tercih ettiği mekanlar genellikle deniz ürünleri restoranları.

Phuket’te Eğlence

Bir ülkenin gece hayatı her zaman mı hareketli diye merak ediyor olabilirsiniz, Phuket’te geceler her zaman çok renkli. Gece hayatını seviyorsanız aradığınız en büyük eğlenceyi burada bulacağınızdan eminiz. Hem eğleneyim hem de bir şeyler atıştırayım diyorsanız o zaman Phuket’in Beach Club’larını mutlaka görmelisiniz.

Phuket’te Ne Yenir?

Tayland mutfağından hoşlanıyorsanız Bangla caddesindeki restoranlar ve barlar damak tadınıza uyacaktır. Fast-food’dan tutunda Çin ve Amerikan mutfağına kadar aradığınız ne varsa burada var. Ama Tayland mutfağına karşı ilginiz varsa o zaman keşfetmeniz gereken yerler; Siam Supper Club ve Ka Jok See olmalı. Phuket’in en gösterişli deniz ürünleri ve mavi yengeç Trisara’da bulunuyor.