Konum Bilgileri
Hızırşah Mahallesi, Hızırşah Sokak
Mevkii: Hızırşah Mah
Kampanyalar
Daha Fazla Göster
Tesis ile ilgili notlar
Otele Giriş Saati : 14:00
Otelden Çıkış Saati : 12:00
Evcil Hayvan Kabul Ediyor mu ? : Hayır
Sigara İçilebilir mi ? : Hayır
Kampanyalar
TatilBudur'da 9 Taksit Fırsatı!

Yapı Kredi World'e Özel Yurt İçi Otel Rezervasyonlarınıza Vade Farksız 9 taksit, ve Seçili Otellerde Ek %5 İndirim Fırsatı!

kampanya şartları
TatilBudur'da Yapılacak Otel Rezervasyonlarında 7.500 TL'ye Varan WorldPuan!

35.000 TL-49.999 TL arası rezervasyonlara 2.500 TL, 50.000 TL - 99.999 TL arası rezervasyonlara 5.000 TL, 100.000 TL ve üzeri rezervasyonlara 7.500 TL Worldpuan!

kampanya şartları
Seçili Otellerde %25’ini Şimdi, Kalanı Tatile 7 Gün Kala Öde!

Seçili Otellerde %25’ini Şimdi, Kalanı Tatile 7 Gün Kala Öde Kampanyası Başladı!

kampanya şartları
Genel Özellikler

Coğrafyanın atası Strabon, Datça'yı anlatırken, "yarımadaların en güzeli" der.
Durusu Çiftlik Evleri işte bu en güzel yarımadanın en güzel yerlerinden biri.
Kent ortamından uzaklaşıp doğa içinde sıradışı bir tatil yapmak isteyenlerin adresi.
Ana yoldan 4 kilometrelik stabilize dağ yoluyla ulaşılan saklı bir cennet.
Yol gözünüzü korkutmasın, çünkü yemyeşil çam ağaçların arasından geçerken, dereleri, kanyonları aşacak, kuş seslerine doyacaksınız. Bu arada gökyüzünde her an bir kızıl kartal, şahin ya da bir puhu kuşu görmeniz olası.
7 bin 600 m2 alanda kurulmuş olan Durusu Çiftlik Evlerinde yörük geleneği hakim. Cennetin ortasında, doğa ile uyumlu keçi kılından yapılmış çadırlarda çok farklı bir tatil deneyimi yaşıyorsunuz.
Durusu Çiftlik Evleri Çadır ve Karavan Alanı Hariç 10 adet ev 30 yataktan oluşmakta. Tüm evlerde 24 saat sıcak su  mevcut. Konum olarak 450 km lik Antik Karya Yolu'nun tam ortasında. Bu nedenle yürüyüş ve dağcılık sporları ile ilgilenen yetişkin konuklara trekking rehberlik hizmeti de veriliyor. Çiftlikte organik tarım da yapılıyor. Konuklar ekilen sebzeleri toplarken, çocuklar da doğa içinde evcil hayvanlarla vakit geçirebiliyor. Çiftlikte Kaz, Ördek, Tavuk, Tavus kuşu, Flamingo, Koyun, Keçi, İnek, At, Kedi ve Köpek gibi evcil hayvanlar mevcut.
Durusu Çiftlik Evleri aynı zamanda bir lezzet durağı. Her sabah bir çoğu organik üretimden oluşan serpme kahvaltı, her daim hazır olan semaver çayı eşliğinde sunuluyor. Taş fırınlarda odun ateşinde pişirilen yöresel akşam yemekleri konuklara unutulmaz lezzetler katıyor. 5 çeşit keçi peyniri, keçi sütü, keçi yoğurdu ve şahane tandır vazgeçilmezlerden.
Durusu Çiftlik Evleri, Datça merkeze 12, Dalaman havaalanına 172 mesafede. Akvaryum gibi denizi olan muhteşem Batı Kızılbük ve Domuz Çukuru koyları da çiftliğin yaklaşık 5 km yakınında.

Durusu Çiftlikevleri Hızırşah köyü Aşlama mevkii, Yardibi - Datça

Durusu Çiftlik Evleri