Konum Bilgileri
Hızırşah Mahallesi, Hızırşah Sokak
Mevkii: Hızırşah Mah
Kampanyalar
Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz tatil alışverişinize 2.000 TL'ye varan Bankkart Lira!

Ziraat kartınızla 7.500TL–12.500TL arasındaki alışverişinize 750TL, 12.500TL–19.999TL alışverişinize 1.250TL, 20.000TL ve üzeri işlemlerinize 2.000TL Bankkart Lira!

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 5 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Mart Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 5 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Mart Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Fibabanka Alışgidiş Kredisi İle 36 Aya varan Taksit Fırsatı TatilBudur'da!

Fibabanka Alışgidiş Kredisi ile 100.000 ₺’ye kadar yapılacak rezervasyonlarda 36 aya varan taksit fırsatı!

kampanya şartları
Genel Özellikler

Coğrafyanın atası Strabon, Datça'yı anlatırken, "yarımadaların en güzeli" der.
Durusu Çiftlik Evleri işte bu en güzel yarımadanın en güzel yerlerinden biri.
Kent ortamından uzaklaşıp doğa içinde sıradışı bir tatil yapmak isteyenlerin adresi.
Ana yoldan 4 kilometrelik stabilize dağ yoluyla ulaşılan saklı bir cennet.
Yol gözünüzü korkutmasın, çünkü yemyeşil çam ağaçların arasından geçerken, dereleri, kanyonları aşacak, kuş seslerine doyacaksınız. Bu arada gökyüzünde her an bir kızıl kartal, şahin ya da bir puhu kuşu görmeniz olası.
7 bin 600 m2 alanda kurulmuş olan Durusu Çiftlik Evlerinde yörük geleneği hakim. Cennetin ortasında, doğa ile uyumlu keçi kılından yapılmış çadırlarda çok farklı bir tatil deneyimi yaşıyorsunuz.
Durusu Çiftlik Evleri Çadır ve Karavan Alanı Hariç 10 adet ev 30 yataktan oluşmakta. Tüm evlerde 24 saat sıcak su  mevcut. Konum olarak 450 km lik Antik Karya Yolu'nun tam ortasında. Bu nedenle yürüyüş ve dağcılık sporları ile ilgilenen yetişkin konuklara trekking rehberlik hizmeti de veriliyor. Çiftlikte organik tarım da yapılıyor. Konuklar ekilen sebzeleri toplarken, çocuklar da doğa içinde evcil hayvanlarla vakit geçirebiliyor. Çiftlikte Kaz, Ördek, Tavuk, Tavus kuşu, Flamingo, Koyun, Keçi, İnek, At, Kedi ve Köpek gibi evcil hayvanlar mevcut.
Durusu Çiftlik Evleri aynı zamanda bir lezzet durağı. Her sabah bir çoğu organik üretimden oluşan serpme kahvaltı, her daim hazır olan semaver çayı eşliğinde sunuluyor. Taş fırınlarda odun ateşinde pişirilen yöresel akşam yemekleri konuklara unutulmaz lezzetler katıyor. 5 çeşit keçi peyniri, keçi sütü, keçi yoğurdu ve şahane tandır vazgeçilmezlerden.
Durusu Çiftlik Evleri, Datça merkeze 12, Dalaman havaalanına 172 mesafede. Akvaryum gibi denizi olan muhteşem Batı Kızılbük ve Domuz Çukuru koyları da çiftliğin yaklaşık 5 km yakınında.

Durusu Çiftlikevleri Hızırşah köyü Aşlama mevkii, Yardibi - Datça

Durusu Çiftlik Evleri