Konum Bilgileri
Grand Şah otel Tepebaşı Merkez Yeni Mahallesi, Sivrihisar-1 Cd No:102 26120 Tepebaşı, Eskisehir Türkiye
Mevkii: Tepebaşı
Kampanyalar
Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz tatil alışverişinize 1250 TL'ye varan Bankkart Lira!

Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde yapılacak 7.500 TL-12.500 TL arasındaki alışverişinize 750 TL Bankkart Lira veya  12.500 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 1.250 TL Bankkart Lira hediye!

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 6 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Kasım Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 6 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Kasım Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Önemli Notlar
* 2018 yılında şehir oteli olarak hizmet vermeye başlayan otelimiz kalitesi ve hizmetiyle Eskişehir in en seçkin otelleri arasında yer almaktadır. 28 standart, 7 aile, 7 suit oda ile toplam 42 oda 90 yatak kapasitesiyle 3 yıldızlı olarak kaliteli, profesyonel işletme ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla sizlere hizmet vermektedir. Eskişehir de bulunan otelimiz şehirler arası ve şehir içi ulaşım kolaylığı açısından merkezi bir konumda olup, tren garına 8 dk, şehir arası otobüs terminaline 5 dk mesafededir. Ayrıca turistik, doğal, tarihi yerleri ile alışveriş ve eğlence merkezlerine yakın konumu ile dikkat çekmektedir.
Grand Şah Otel Tepebaşı