Konum Bilgileri
Ortabayır Mahallesi Oto Cad. No:25 Levent 34413 İstanbul
Mevkii: Çağlayan
Kampanyalar
Daha Fazla Göster
Tesis ile ilgili notlar
Evcil Hayvan Kabul Ediyor mu ? : Hayır
Sigara İçilebilir mi ? : Hayır
Kampanyalar
Seçili Otellerde %25’ini Şimdi, Kalanı Tatile 7 Gün Kala Öde!

Seçili Otellerde %25’ini Şimdi, Kalanı Tatile 7 Gün Kala Öde Kampanyası Başladı!

kampanya şartları
Genel Özellikler

Lavandula Hotel Levent’in, sunduğu eşsiz konaklama imkanları ile, destansı şehir İstanbul’un tarihini, doğasını, dinamiklerini keşfedin.

Lavandula Hotel Levent, olarak şehrin en modern iş ve alışveriş merkezlerinin yer aldığı 4. Levent’te, metroya 400 metre uzaklıkta bulunan avantajlı konumumuz ile iş, toplantı ve tatil amaçlı seyahat eden misafirlerimizin kendilerini evinde hissedeceği, tamamen kendi ürünlerimizden oluşan mutfağımızla sımsıcak bir aile atmosferi sunuyoruz.

Siz iş ya da tatil sebeplerinden evinizden uzaklaşmışken Lavandula Çiftliği'nden gelen zeytinlerimizle, kendi mutfağımızdan anne tarifleriyle ürettiğimiz reçel ve yağlı pidemiz ile sizi geçmişe götürüyor ve evinizde hissettiriyoruz.

Her odamızda karşılaşacağınız Viyanalı usta ressamların sıra dışı eserleri, hijyen ve konfor tutumumuzdan dolayı en iyisinin kullanıldığı bambu yastık ve antialerjik yataklar ile Türk el sanatlarından bakırların ve çinilerin modernize edilerek kullanıldığı 38 oda tamamen sizlerin konforuna hitap edecek şekilde hazırlanmıştır.

Hem iş hem de tatil amaçlı seyahat eden konuklarımız, İstanbul'da benzersiz bir konaklama için ihtiyaç duydukları her şeye Lavandula Hotel Levent'te sahip olacak.

Tesis lokasyon bilgileri

İstanbul Sapphire'ye 500 m mesafede yer alan Lavandula Hotel Levent, bar, ücretsiz özel otopark, bahçe ve teras içeren konaklama birimleri sunmaktadır. Tesis, İstanbul Kongre Merkezi'ne 5 km, 15 Temmuz Şehit Köprüsü'ne 5 km ve Türk Telekom Stadyumu'na 6 km uzaklıktadır.

 

  • Araç Kiralama *
  • Kuru Temizleme *
  • Transfer Hizmeti *
  • Wi-fi
  • Ön Büro

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Lavandula Hotel