Konum Bilgileri
Otel 59 Tekirdağ Cengiz Topel Meydanı Muratlı Cad. Ahmet Bey Bayırı n:2 Tekirdağ
Mevkii: -
Kampanyalar
Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz tatil alışverişinize 1250 TL'ye varan Bankkart Lira!

Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde yapılacak 7.500 TL-12.500 TL arasındaki alışverişinize 750 TL Bankkart Lira veya  12.500 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 1.250 TL Bankkart Lira hediye!

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 6 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Kasım Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 6 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Kasım Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Covid-19 Tedbirleri
OTEL 59’DA COVID-19 KÜRESEL SALGIN ÖNLEMLERİ: 1- Girişte ateş ölçümü, maske ve mesafe takibi yapılmaktadır. 2- Genel alanlarda dezenfektanlar ve kolonya bulunmaktadır. 3- Satılan odalar 24 saat havalandırıldıktan sonra, hijyen kurallarına uygun hizmete hazırlanarak daha sonraki misafire verilmektedir. 4- Misafire özel kahvaltı tabağı hazırlanmaktadır. Misafirin temasına izin verilmemekte olup personel vasıtasıyla birebir hizmet verilmektedir. 5- Personelimiz yeni normaller kapsamında otelcilik hizmetleriyle ilgili hijyen ve temizlik eğitimi almıştır. 6- Tekstil ürünlerimiz 60-90 derecede yıkanıp, ütülendikten sonra hizmete sunulmaktadır. 7- Genel alanların temizliğinde; belirtilen oranlarda sulandırılmış çamaşır suyu ile sürekli temizlik yapılmaktadır.(Merdiven tırabzanları, kapı kolları, masa ve sandalyeler…vb.) 8- Yiyecek ve içeceklerin temini ve saklanması, sunumu uygun şekilde yapılmaktadır. 9- Misafirlerin giriş ve çıkışında hızlı c/in ve c/o uygulanmaktadır. 10- Odalardaki klimaların genel bakımı yapılıp dezenfekte işlemi gerçekleştirilmiştir. Ayrıca genel alanlarda klima kullanılmayıp, doğal havalandırma ile misafirlerimize hizmet verilmektedir.

 

  • Ortak alanlarda Güvenli Sosyal Mesafe düzenlemesi Yapılmıştır
Önemli Notlar

21 Oda 52 yatak kapasiteli 25-30 m2 odalar ve zengin açık büfe kahvaltı.

Otel 59 Tekirdağ