TatilBudur.com'dan yapacağınız 7.500 TL ve üzeri rezervasyonlarınızda 700 TL MaxiPuan Kazanın!

Konum Özellikleri

Mevkii: Mürselpaşa Bulvarı
Adnan Menderes Havaalanına Mesafe: 12 km.
Metro İstasyonuna Mesafe: 100 mt.
Otobüs Terminaline Mesafe: 6 km.
Alsancak Limanına Mesafe: 2 km.
Üye Fırsatları ile
Giriş yaptığınızda daha düşük fiyatlar görürsünüz!

Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri

Kahvaltı

Tüm İçecekler Ücretli

* Elegant mimarisiyle misafirlerin her türlü konfor ve gereksinimlerine cevap verecek şekilde dizayn edilen otelimizde; 45 adet standart oda, 6 adet executive oda, 37 adet sigara içilmeyen oda, 6 adet triple oda, 1 adet engelli odası, 1 adet VIP oda, olmak üzere toplam 74 adet oda 154 yatak mevcuttur.

* Günün yorgunluğundan ve stresinden uzaklaşmak isteyen konuklarımıza özel; hamam, buhar odası, sauna, ve spa masajı ile Armis Hotel’de dinlenebilir ve rahatlayabilirsiniz. Hamam, buhar odası ve sauna ücretsiz, tüm misafirlerimizin hizmetindedir.

* 150 kişiye kadar emsalsiz toplantı ve organizasyonlarının, yeni ve çok özel mekanı. Toplantı ihtiyaçlarınıza cevap verecek modern teknik ekipman ve internet bağlantısı ile donatılmıştır.

* Konseptimiz, oda + kahvaltıdır ve otel misafirlerimize odalarında su, çay ve kahve ikramımızdır. Ayrıca, çok özel menülerimizi tadabileceğiniz, oda servisimiz 24 saat hizmetinizdedir.

Armis Hotel İzmir Hakkında Genel Bilgiler

Armis Hotel İzmir, İzmir/Konak/Kahramanlar bölgesinde bulunmaktadır.

Mevkii: Mürselpaşa Bulvarı Adnan Menderes Havaalanına Mesafe: 12 km. Metro İstasyonuna Mesafe: 100 mt. Otobüs Terminaline Mesafe: 6 km. Alsancak Limanına Mesafe: 2 km.

Oda Kahvaltı konseptiyle misafirlerine hizmet vermektedir .