Konum Bilgileri
Bayır Diamond Hotel & Convention Center Musalla Bağları Mh. Ahmet Hilmi Nalçacı Cd. No:100 Selçuklu
Mevkii: -
Havaalanına Mesafe: 13 km.
Otobüs Terminali Mesafe: 7 km.
Tren Garına Mesafe: 3 km.
Kampanyalar
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 6 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Ocak Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 6 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Ocak Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur.com'da Maximum Kart'ınıza 2.000 TL’ye varan MaxiPuan!

 TatilBudur.com’dan yapacağınız tatil rezervasyonunuzda 2.000 TL ‘ye varan MaxiPuan kazanın!

kampanya şartları
Önemli Notlar
* Şehrin merkezinde, Ahmet Hilmi Nalçacı caddesi üzerinde bulunan otelimiz 184 Diamond Room, 6 Diamond Suit, 6 Deluxe Suite, 14 Junior Suite ve 1 Kral Dairesi, 3 Engellilere özel oda olmak üzere toplam 214 odaya sahiptir.

* 250 araçlık kapalı ve açık otoparkı, modern fitness aletleri ile donatılmış egzersiz alanları, saunalar, Türk Hamamları, buhar odaları, masaj odaları, kapalı yüzme havuzları ve bay-bayan kuaför salonlarıyla bütün ihtiyaçlarınıza cevap verecek donanıma sahiptir.

* Ayrıca, 900 m2 üç bölüme ayrılabilen sütunsuz balo salonu, 400 m2 ve 225 m2 iki bölüme ayrılabilen çok amaçlı salonları, 4 farklı büyüklükte toplantı odaları ile kongre merkezli tesistir.

* Odalar ayarlanabilir klima, açılabilir pencere, elektronik kasa, direkt hatlı telefon, yatak başlarında USB kablo bağlantısı, çalışma masasında HDMI kablo bağlantısı kablosuz internet hizmeti, saç kurutma makinesi, geniş ekran magic mirror tv, minibar, banyo, elektronik kapı kilit sistemi, duman dedektörü ve sprinkler gibi birçok teknolojik altyapıya sahiptir.
Bayır Diamond Hotel & Convention Center