Kullanıcı Yorumları
8.4/10 Çok İyi
Konum Bilgileri
Düzce, taşlıburç sokak no 28, 47500 Midyat/Mardin
Mevkii: -
Tesis ile ilgili notlar
Evcil Hayvan Kabul Ediyor mu ? : Hayır
Sigara İçilebilir mi ? : Hayır
Kampanyalar
Hepsipay'le Tek Tıkla Güvenle Öde!

Her rezervasyonda %10, toplam 500TL Hepsipara!

kampanya şartları
Genel Özellikler

Tesis açıklaması

Biçen Hotel doğa harikası olan beyazsu ile çerçevelenmiştir. Nusaybin ve Midyat arasındaki görkemli doğaya hakim konumu ile konuklarına lüx bir konaklama ve leziz tatlar keyfi sunuyor. Mardin’in en modern otel,konaklama ve restaurant merkezi olan Biçen Hotel bol oksijen ve doğal güzelliklerle birleştirerek konuklarına “iyi hissetmenin” mutluluğunu yaşatıyor. Zira yaz sıcağından kaçmak isteyenlerin gelebileceği başlıca tatil merkezlerinden biridir.

Biçen Hotel doğa harikası olan beyazsu ile çerçevelenmiştir. Nusaybin ve Midyat arasındaki görkemli doğaya hakim konumu ile konuklarına lüx bir konaklama ve leziz tatlar keyfi sunuyor. Mardin’in en modern otel,konaklama ve restaurant merkezi olan Biçen Hotel bol oksijen ve doğal güzelliklerle birleştirerek konuklarına “iyi hissetmenin” mutluluğunu yaşatıyor. Zira yaz sıcağından kaçmak isteyenlerin gelebileceği başlıca tatil merkezlerinden biridir. Havuz ve doğa manzaralı lüx odaları, yeşillikler içindeki restaurant, düğün ve davet mekanlarıyla konukseverliği bir arada sunan Biçen Sosyal Tesisleri tepeden tırnağa yenilenmek isteyenler için idealdir.

Tesis lokasyon bilgileri

Biçen Sosyal Tesisleri, Nusaybin ile Midyat arasında kalan Beyazsu bölgesindedir.Nusaybin’e 15 km, Midyat’a ise 25 km mesafededir.Midyat’ın Taşlıburç mahallesi içinde yer almaktadır. Tesisimizde Evlilik Cüzdanı şartı bulunmaktadır.


Çift konaklamalarında evlilik şartı aranmaktadır.

 

  • İnternet
  • Wi-fi
  • Ön Büro

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Biçen Hotel