Kullanıcı Yorumları
9.6/10 Olağanüstü
Konum Bilgileri
Merkez mah. 15 temmuz demokrasi meydanı no:16 BORÇKA/ARTVİN
Mevkii: -
Tesis ile ilgili notlar
Evcil Hayvan Kabul Ediyor mu ? : Hayır
Sigara İçilebilir mi ? : Hayır
Kampanyalar
Hepsipay'le Tek Tıkla Güvenle Öde!

Her rezervasyonda %10, toplam 500TL Hepsipara!

kampanya şartları
Genel Özellikler

Tesis açıklaması

Blacklake otel İngilizce Karagöl anlamına gelmektedir. Bu ismi koymamızın nedeni otelimiz lüks konsept olduğu için öncelikle yabancıların otel arayışına cevap verme isteğimizdendir. Otelimiz Borçka ilçesinin en lüks oteli olup tamamı 11 süit daireden oluşmaktadır.

Çoruh Nehri ve köprü manzaralı,tamamı balkonlu 11 Süit Dairesi ve 35 süper ortopedik yatakları İle İlk kez 2020 Temmuz ayında hizmete açılmıştır. Otelimizin Turizm Bakanlığı sağlık sertifikası vardır. Otelimiz bakanlık denetimine tabidir. Aynı zamanda 11:00 - 17:00 saatleri arasında belgeli sağlık hemşiresi bulunmaktadır. Sarp Sınır Kapısına 33 km, Ayder Yaylası'na 110 km, Borçka Karagöle 24 km, Artvin Kafkasör Yaylasına 35 km, Artvin merkeze 30 km, Batum Havaalanı' na 48 km, Trabzon Havaalanı' na 197 km mesafededir.Her şeyden önce kaliteli hizmet anlayışımız; konukseverlik, hizmet standartlarımızı en üst seviyelere çıkarmak, müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Yapılacak olan çalışmalar karşılığında bölgemiz açısından önemli olan kültürel değerlerin korunması, kültürel ve doğal zenginliklerimizin tanıtımı, bununla beraber karşılıklı hoşgörü ve sevgi çerçevesi içerisinde bölgesel turizme katkı sağlamak olacaktır.

Tesis lokasyon bilgileri

Millî parklarıyla ünlüdür. Şavşat ilçesinde bulunan Karagöl Sahara Millî Parkı içerisinde bulunan Şavşat-Karagöl ve Borçka-Karagöl görülmeye değerdir. Efeler ve Gorgit Tabiatı Koruma Alanı ilçemiz sınırları içindedir ve otelimize 54 km mesafededir. Ayrıca Macahel ( camili ) yöresi; Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü UNESCO tarafından flora ve fauna açısından Türkiye'nin ilk ve tek Biyosfer Rezerv Alanı olarak tescillenmiştir.

 

  • Telefon *
  • Emanet Kasa
  • İnternet *
  • Ütü Hizmeti *
  • Bebek Yatağı *
  • Wi-fi *
  • 2 Adet Oda *

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Black Lake Hotel