Satın aldığınız rezervasyonunuzun 4 te 1 ini şimdi, kalanını ise tatile 15 gün kala hem de 4 ay'a kadar erteleme fırsatıyla ödemeye başlayabilirsiniz.
TatilBudur.com'dan yapacağınız 7.500 TL ve üzeri rezervasyonlarınızda 700 TL MaxiPuan Kazanın!

Konum Özellikleri

Mevkii: Emendere
Balıkesir Merkezine Mesafe: 60 km.
Sındırgı Merkezine Mesafe: 7 km.
Üye Fırsatları ile
Giriş yaptığınızda daha düşük fiyatlar görürsünüz!
 • İnternet
 • Sauna
 • Türk Hamamı
 • Otopark
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
 • Çocuk Havuzu
 • Termal Havuz
 • Bayan Termal Havuz
 • Bay Termal Havuz
 • - Hepsi termal su ile doldurulmuş, birisi ortak kullanımlı açık, diğer ikisi kapalı bay ve bayanlar için ayrı ayrı olmak üzere toplam 3 adet havuz vardır. Kapalı havuzlarda 2 adet de çocuk havuzu bulunmaktadır.
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri
 • Kahvaltı (08:30 ile 11:00 saatleri arasında)
 • Akşam Yemeği (17:30 ile 19:30 saatleri arasında)
 • Tüm İçecekler Ücretli • Tesiste alkol satışı/servisi yoktur.Oda Özellikleri* Tesis 6 blok ve 26 odadan oluşmaktadır.

* Odalarda ek yatak uygulaması yapılmamaktadır.

* Tüm odalarda; telefon, uydu yayın sistemi, tüplü TV, klima ve minibar bulunmaktadır. Soğuk havalarda yerden ısıtma sistemi ile ısınma sağlanmaktadır. Banyoda duş için termal su 50 – 55 derecede ısıtılmış olarak kullanımdadır. Ayrıca banyoda bulunan ev tipi küvetlerde kaynağından 33 derece ısıda çıkan termal su direkt olarak kullanıma sunulmuştur.

 Genel Özellikleri

* 12 dönüm yemyeşil bir vadiye konumlanmış tamamı tek katlı ve bahçe çıkışlı odalardan oluşan otel, 6 blok ve 26 odadan oluşmaktadır. Wi-Fi ve otopark hizmeti ücretsizdir.

* Tesiste kullanıma sunulan termal su kaynağından 33 derece ısı ile çıkmakta olup odalara ve havuzlara 28 derece olarak gelmektedir.

* Termal Suyun Özellikleri ve İyi Geldiği Hastalıklar: Otelin içindeki kaynaktan çıkan mineralli suyun orijinal çıkış ısısı 33 derecedir. Havuzlara gelen mineralli su ise tesis dışındaki ayrı bir kaynaktan gelir. Bu suyun da havuzlardaki ısısı 28-30 derecedir. İçinde nefesi zorlayacak herhangi bir mineral bulunmadığından kapalı havuzlarda çok rahat yüzülebilir. İçerisinde bulunan yüksek orandaki selenyumun ve çinkonun antioksidan özelliği sayesinde, çeşitli cilt hastalıklarının tedavisinde yardımcıdır. Başta Sedef hastalığı olmak üzere, İktiyozis (balık pulu hastalığı) hastalığı, cilt yaraları, yanıklar, egzama, mantar, sivilce, akne, allerji ve kemik erimesine iyi gelmektedir.

* Kaynak Kullanımı: Termal kaynağın bulunduğu yerde olan banyo konaklama yapan misafirlerimizin kullanımına açıktır. Özellikle bu banyoda cilt rahatsızlığı olan misafirlerimiz için kullanım yaptırılmaktadır.

* Yaraları Temizleyen Balıklar: Mineralli su ile dağ suyunun aktığı derenin içerisinde doğal bir biçimde türemiş olan dişsiz küçük balıklar yaralara gelip temizleme yaparlar.


* Tesis, 12 dönüm ormanlık arazi üzerine konumlanmış tek katlı bahçe çıkışlı odalardan oluşmaktadır.


* Dere boyunda bulunan Çınaraltı Cafemiz mevsim şartlarına göre hizmet vermekte olup, burada gözleme tost vb aperatif yiyecekler ile sıcak soğuk içecekler alabilirsiniz.

* Tesis içinde mini bir spor salonu ile masa tenisi masası konukların hizmetindedir.

* Yine her ailenin özel kullanımına randevulu olarak tahsis edilen yoğunluğa göre değişebilen seans saatleriyle Türk Hamamı ve sauna, konaklayan misafirlerimiz için ücretsizdir.

* Konaklama ilk gün akşam yemeği ile başlar, çıkış günü kahvaltı ile sona erer.

* Aktiviteler: Misafirlerin taleplerine göre, atlarla orman ve yayla turu gibi aktiviteler düzenlenmektedir. Tesisin etrafında yürüyüş yapabilecek parkurlar mevcuttur.

Eman Termal Hotel Hakkında Genel Bilgiler

Eman Termal Hotel, Balıkesir/Sındırgı/Emendere bölgesinde bulunmaktadır.

Mevkii: Emendere Balıkesir Merkezine Mesafe: 60 km. Sındırgı Merkezine Mesafe: 7 km.

Yarım Pansiyon konseptiyle misafirlerine hizmet vermektedir . Eman Termal Hotel, yapılan anket sonuçlarına göre müşterilerden 10 üzerinden 6.3 puan aldı.

Canlı Destek