Konum Bilgileri
Görükle Mah. Üniversite 1 Cad. No: 914 16240 Nilüfer, Bursa
Mevkii: Görükle
Kampanyalar
Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz tatil alışverişinize 1250 TL'ye varan Bankkart Lira!

Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde yapılacak 7.500 TL-12.500 TL arasındaki alışverişinize 750 TL Bankkart Lira veya  12.500 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 1.250 TL Bankkart Lira hediye!

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 6 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Kasım Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 6 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Kasım Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Önemli Notlar

Euro Park Hotel Bursa, ilimizin en gelişmiş modern ilçesi olan
Nilüfer’de, Bursa Organize Sanayi Bölgesi, Nilüfer Organize
Sanayi Bölgesi, Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi ve Kayapa
Sanayi Bölgesi’ gibi sanayi bölgelerinin yakınında yer almaktadır. Bu sayede iş ziyaretlerinize şehrin yoğun trafiğine takılmadan vaktinde gidebilir, otelimize istediğiniz vakitte geri dönebilirsiniz.
Otelimiz; hemen yanı başındaki Üniversite Metro İstasyonu
ve otobüs duraklarıyla şehri adım adım keşfetmenize yardımcı olacak ulaşım imkânlarına sahiptir. Bununla birlikte İstanbul
Sabiha Gökçen Havalimanı’na sadece 1 saat uzaklıkta olduğundan otoyolu kullanarak şehir trafiğine girmeden uçuşlarınıza vaktinde yetişeceğiniz bir konuma sahiptir

Euro Park Hotel Bursa