KKTC Seyahatlerinde tüm yolcuların(yeni doğan dahil) yeni tip çipli kimlik kartları fotoğraflı olmak zorundadır. Detaylı bilgi için tıklayınız !

G Suites Luxury Rentals

Haritada Göster
Konum Bilgileri
R.Kozandağ Sokak No:2 Lefkoşa
Mevkii: Kozandağ Sokak
Ercan Havaalanına Mesafe: 22 km.

Kampanyalar
Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz tatil alışverişinize 2.000 TL'ye varan Bankkart Lira!

Ziraat kartınızla 7.500TL–12.500TL arasındaki alışverişinize 750TL, 12.500TL–19.999TL alışverişinize 1.250TL, 20.000TL ve üzeri işlemlerinize 2.000TL Bankkart Lira!

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 5 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Şubat Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 5 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Şubat Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Genel Özellikler

 

  • İnternet
  • Otopark
  • Ön Büro

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Konsept Özellikleri

Oda Kahvaltı


Kahvaltı haricinde tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.


Sadece Oda


Tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.

Önemli Notlar

Standart Oda: 25 m2 genişliğe sahip sahip oda içinde 32” Led TV, telefon, yangın detektörü, 3, Merkezi Klima, Para Kasası, Özel Banyo,  Su ısıtıcısı, ücretsiz internet, 3 farklı uydu sistemi, Saç Kurutma Makinesi bulunmaktadır. Oda içerisinde yer alan açık mutfak misafirlerin yemeklerini hazırlayabilmeleri için buzdolabı, mikro dalga fırın ve temel mutfak araç gereçleri yer almaktadır.

Superior Oda 35m2 genişliğe sahip Telefon, yangın detektörü, kuru-ıslak söndürme sistemi, Para Kasası, Özel Banyo, 32” Led TV, Merkezi Klima, Saç Kurutma Makinası, Su ısıtıcısı, ücretsiz internet  gibi bir çok özelliğe sahip olan odalarda Mini Mutfakta Yer Almaktadır. Mini Mutfak kapsamında buzdolabı, mikro dalga fırın ve mutfak araç gereçleri bulunmaktadır

G Suites Luxury Rentals