Kullanıcı Yorumları
9.2/10 Fevkalade
Konum Bilgileri
Çiçek Cd No:12,Tepe, 23600 Karakoçan/Elazığ
Mevkii: -
Kampanyalar
Daha Fazla Göster
Tesis ile ilgili notlar
Otele Giriş Saati : 14:00
Otelden Çıkış Saati : 12:00
Evcil Hayvan Kabul Ediyor mu ? : Hayır
Sigara İçilebilir mi ? : Hayır
Kampanyalar
Hepsipay'le Tek Tıkla Güvenle Öde!

Her rezervasyonda %10, toplam 500TL Hepsipara!

kampanya şartları
Genel Özellikler

Tesis açıklaması

Uzun süredir İnşaat, Emlak, Kuyumculuk ve Beyaz Eşya gibi çeşitli sektörlerde halkımıza hizmet vermekte olan şirketimiz, büyümesine yeni bir sektör olan otel ve konaklamayı da de ekleyerek devam etmektedir. Ticaret hayatında ki başarılılarına otel ve konaklamayı ekleyen şirketimiz, başarılı ticari ilişkilerinden elde etmiş olduğu tecrübeyi otel ve konaklama sektörün de değerlendirme kararı almış ve bu nedenle Hanedan Hotel'i hizmete açmıştır.

Uzun süredir İnşaat, Emlak, Kuyumculuk ve Beyaz Eşya gibi çeşitli sektörlerde halkımıza hizmet vermekte olan şirketimiz, büyümesine yeni bir sektör olan otel ve konaklamayı da de ekleyerek devam etmektedir. Ticaret hayatında ki başarılılarına otel ve konaklamayı ekleyen şirketimiz, başarılı ticari ilişkilerinden elde etmiş olduğu tecrübeyi otel ve konaklama sektörün de değerlendirme kararı almış ve bu nedenle Hanedan Hotel'i hizmete açmıştır. Otel ve Konaklama Sektöründe ki hizmeti Huzur ve Konfor ile birleştirerek faalitemize Elazığ'ın Karakoçan ilçesinde başlamış bulunmaktayız. Farklılığımızı Konuğumuz olduğunuz ilk günden itibaren his edeceğinizden eminiz. Farklılığımızı da ancak konuğumuz olduğunda anlayacaksınız.

Tesis lokasyon bilgileri

Hanedan Hotel Elazığ Havaalanı 90 km, Elazığ 100 km, Elazığ Otogarı 99 km, Karaçobanlar Pasajı 200 m, Karakoçan Deresi 400 m mesafede yer almaktadır.


Tesis Notları : Çift konaklamalarında evlilik şartı aranmaktadır.

 

  • İnternet
  • Wi-fi
  • Ön Büro

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Hanedan Hotel