Satın aldığınız rezervasyonunuzun 4 te 1 ini şimdi, kalanını ise tatile 25 gün kala hem de 4 ay erteleme fırsatıyla ödemeye başlayabilirsiniz.

Konum Özellikleri

Mevkii: 1. Bölge
Otogara Mesafe: 40 km.
Havaalanına Mesafe: 135 km.
Şehir Merkezine Mesafe: 35 km.
Kayak Pistine Mesafe: 100 mt.
Üye Fırsatları ile
Giriş yaptığınızda daha düşük fiyatlar görürsünüz!
 • Çamaşırhane *
 • Oda Servisi *
 • Telefon *
 • Sağlık Görevlisi *
 • Market *
 • Masaj *
 • Güzellik Salonu *
 • İnternet
 • Sauna
 • Türk Hamamı *
 • Kar Motoru *
 • Otopark
 • Kayak Ekipmanları *
 • Araç Kiralama *
 • Fotoğraf Hizmetleri *
 • Kese & Köpük *
 • Vücut Bakımı *
 • Spa Merkezi *
 • Alışveriş Merkezi *
 • Kayak Hocası *
 • Kayak Dersi *
 • Lift ve Çıkışları *
 • Ön Büro
 • Kayak Odası *
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
 • Snow Board *
 • Canlı Müzik(Haftanın Belirli Günlerinde)
 • Fitness
 • Oyun Kağıtları
 • Tavla
 • Okey Takımı
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
 • Kapalı Havuz
 • Kapalı Çocuk Havuzu
 • -Tesiste bulunan spa merkezi, kapalı yüzme havuzu, sauna, hamam, güzellik salonu, çocuk havuzu ve fitness center Rezervasyonlu hizmet vermektedir.
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
 • Tesisin "Güvenli Turizm Sertifikası" bulunmaktadır.
 • Oyun salonunda yer alan tavla, okey ve oyun kağıdı ücretsiz olup çocuklar için hizmet veren hizmet veren Miniclub- Kids Club COVİD-19 Önlemleri nedeniyle hizmet vermiyor.
 • .

Tam Pansiyon Plus Konsept Özellikleri

Kahvaltı (07:30 ile 10:00 saatleri arasında)

Geç Kahvaltı (10:00 ile 10:30 saatleri arasında)

Öğle Yemeği (12:30 ile 14:00 saatleri arasında)

Çay ve Nescafe servisi (10.00-24.00 saatleri arası)(Cennetkaya Salonu)(Arka Lobby-Self Servis)

Beş Çayı (17:00 – 18:00 saatleri arasında)(Arka Lobby Cennetkaya Salonu)

Akşam Yemeği (19:00 ile 22:00 saatleri arasında)

Açık büfe sabah kahvaltısı, geç kahvaltı, açık büfe öğle yemeği, açık büfe akşam yemeği, öğle ve akşam yemeklerinde yemek saatleri süresince otelin belirlemiş olduğu limitsiz yerli alkollü-alkolsüz içecek servisi,10.00-24.00 saatleri arası Cennetkaya Salonumuzda(Arka Lobby)Self Servis Çay ve Nescafe, 17.00-18.00 saatleri arası Self Servis kuru pastalı beş çayı, (25.12.2021-26.02.2022) tarihleri arası haftanın 6 günü akşam yemeklerinde canlı müzik mevcut,odalardaki minibarlara günlük kişi başı bir adet 0,5 lt su ücretsiz olarak konulur. Tesislerde verilen Tam Pansiyon Plus konaklamalar, akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğlen yemeği ile son bulur.

A’la Carte Restaurantlar, Barlardaki Kullanımlar ve Öğünlerde alınacak Taze Sıkılmış Meyve Suları, Kutu içecekler, Ice Tea ve İthal alkollü içecekler menü fiyatlarıyla ücretlendirilir.

*** 25.12.2021-26.02.2022 tarihleri arası Haftanın 6 günü Akşam yemeklerinde Canlı yemek müziği

Oda Özellikleri

* Tesisin toplam 235 odası bulunmaktadır.

* Connection Odaların mobilyaları ve mefruşatı 2015 yılında tamamen yenilenmiştir. Oda Ara kapılı olup;2 giriş,2 yatak odası,2 banyo mevcutdur,Max 4+1(chd) konaklama yapılır.

* Corner Suite Odaların mobilyaları ve mefruşatı 2015 yılında tamamen yenilenmiştir. Corner Suite Odaların mobilyaları ve mefruşatı 2015 yılında tamamen yenilenmiştir.

* Family Odaların mobilyaları ve mefruşatı 2015 yılında tamamen yenilenmiştir. Oda Ara kapılı olup;Tek giriş,2 yatak odası,Tek banyo mevcutdur,Max 4+1(chd) konaklama yapılır.

* Junior Suite mobilyaları ve mefruşatı 2015 yılında tamamen yenilenmiştir. Tek Geniş Oda olup;Tek giriş,Tek yatak odası,Tek banyo mevcutdur,Max 3+1(chd) konaklama yapılır.

* Standart Oda mobilyaları ve mefruşatı 2015 yılında tamamen yenilenmiştir. Tek Standart yenilenmiş Oda olup;Tek giriş,Tek yatak odası,Tek banyo mevcutdur,Max 2+2(chd) konaklama yapılır.

* Tüm odalar yenilenmiş olup standart odalarda kat - metrekare - mobilya - meşrubat - yatak durumu - banyo ve manzara olarak farklılıklar mevcuttur. Oda blokajları otelin yoğunluk ve müsaitliğine göre yapılmaktadır. 

* Emanet kasa hizmeti odalarda ücretsizdir. Tesis odalarında balkon yoktur.

* Tesisin odaları için hiçbir zaman manzara, kat ve yan yana yatak tipi gibi konularda garanti verilmemektedir.

* Tesiste beraber olup, oda tipi farklı olan konaklamalarda yan yana oda talebi kabul edilmemektedir.

* 2021-2022 SKİPASS FİYAT LİSTESİ

-GÜNLÜK
ARDIŞIK BİLETLER

1 Gün  online satış 185 ₺ – satış kasasından 210 ₺

1.5 Gün online satış (x) ₺ – satış kasasından 275 ₺

2 Gün online satış 335 ₺ – satış kasasından 375 ₺

2.5 Gün online satış (x) ₺ – satış kasasından 420 ₺

3 Gün online satış 455 ₺ – satış kasasından 525 ₺


Bu biletler sadece arka arkaya günlerde kullanılabilir. Internetten satılan bilet lerde günlük kota uygulanır. Kişiye özeldir, devredilemez. Aynı biletin farklı kişiler tarafından kullanıldığı kamera sistemiyle tespit edildiğinde bilet bloklanır. Bilet bloklanması, hava muhalefeti, tesis açılamaması gibi durumlar da dahil olmak üzere hiçbir şekilde ücret iadesi yapılmaz. Kullanılmayan günler iade edilmez.


Çocuk bileti - (0-7 Yaş) Sezon boyu geçerli fiyat - Aralık 2016 sonrası doğanlar - 50 


Satışa açık olduğu tarih: sezon içerisinde satılır.

 

-GÜNLÜK ESNEK BİLETLER


4 Gün Esnek online satış 590 ₺ - satış kasasından 670 ₺ (Geçerli olacağı gün sayısı: 30 gün)

5 Gün Esnek online satış 665 ₺ - satış kasasından 715 ₺ (Geçerli olacağı gün sayısı: 30 gün)

6 Gün Esnek online satış 700 ₺ - satış kasasından 755 ₺ (Geçerli olacağı gün sayısı: 30 gün)


Açık Tarihli Esnek Biletlerdir. Alındıktan sonra 30 gün içerisinde arka arkaya veya farklı günlerde kullanılabilir. En büyük özelliği, farklı günlerde kullanım esnekliği sağlamasıdır. Kişiye özeldir, devredilemez. Aynı biletin farklı kişiler tarafından kullanıldığı kamera sistemiyle tespit edildiğinde bilet bloklanır. Bilet bloklanması, hava muhalefeti, tesis açılamaması gibi durumlar da dahil olmak üzere hiçbir şekilde ücret iadesi yapılmaz. Kullanılmayan günler iade edilmez.


Satışa açık olduğu tarih: sezon içerisinde satılır.

 

-PUANLI BİLETLER


10 Çıkış –  satış kasası 195₺  -  Geçerlilik: Sezon boyu

30 Çıkış – satış kasası 450 ₺  -  Geçerlilik: Sezon boyu

50 Çıkış – satış kasası 590 ₺  -  Geçerlilik: Sezon boyu


Sezon içerisinde herhangi bir zamanda kullanılabilir.
Turnike geçişinde dakika sınırlaması yoktur. Arka arkaya okutulabilen paylaşılabilen
bilettir, Birden fazla kişi tarafından kullanılabilir.


Satışa açık olduğu tarih: Sezon öncesi ve sezon içerisinde satılır.


-SEZONLUK BİLET 


2021 Aralık ile 2022 Nisan ayları ar asında sezonun açık olduğu tarihler arasında bilet sahibi kayakçıya ortak sistem içerisindeki mekanik tesislerde sınırsız kullanım sağlar. Gece kayağı bu bilet kapsamına dahil değildir. Sadece 1.000 adet ile sınırlıdır. Kişiye özeldir, devredilemez. Aynı biletin farklı kişiler tarafından kullanıldığı kamera sistemiyle tespit edildiğinde bilet bloklanır. Bilet bloklanması, hava muhalefeti, tesis açılamaması gibi durumlar da dahil olmak üzere hiçbir şekilde ücret iadesi yapılmaz. Kullanılmayan günler iade edilmez.


Satış kanalları: İnternet


Satışa açık olduğu tarih: Sadece 1 Mayıs - 1 Aralık tarihleri arasında satışa açıktır. Sezon içerisinde satışı yapılmayacaktır.


2020-2021 indirimi Lite - Sezonluk Bilet 1.299 ₺ // 31 Aralık'a Kadar Sezonluk Bilet 1.599 


Kart Kayıplarında Yenileme Ücreti - Lite 100 ₺ // 31 Aralık a Kadar 100 

 

-SAATLİK BİLETLER


1 Saatlik – satış kasası 75₺

3 Saatlik – satış kasası 120₺


Alındığı gün içerisinde geçerlidir ve turnikeye ilk ok utulduğu anda aktif olur ve alındığı saat boyunca geçerli olur. Turnike geçişlerinde kalan dakikalar görüntülenebilir. Kişiye özeldir, devredilemez. Aynı biletin farklı kişiler tarafından kullanıldığı kamera sistemiyle tespit edildiğinde bilet bloklanır. Bilet bloklanması, hava muhalefeti, tesis açılamaması gibi durumlar da dahil olmak üzere hiçbir şekilde ücret iadesi yapılmaz. Kullanılmayan saatler iade edilmez.


Satışa açık olduğu tarih: sezon içerisinde satılır.


-YAYA BİLET (Tesislere veya biniş için kullanılır)


Satış kanalları: Kasaları (yaya çıkaran telesiyejler)


Biletler sezon içerisinde satılır. Yaya - Gidiş/Dönüş: Tesise göre değişir.


Genel Özellikler


Zorunlu HES Kodu Uygulaması; İçişleri Bakanlığının yayınladığı genelgeye göre, misafirlerin rezervasyon ve tesise girişleri esnasında Hes Kodlarını bildirmeleri zorunludur.

* Otel rezervasyonu bulunan vatandaşlarımız konaklama rezervasyonunun başlangıç zamanı ile konaklama tesisine ulaşım süresi içerisinde rezervasyonu olduğunu belgelemek/ibraz etmek kaydıyla herhangi bir izin almaksızın özel araçlarıyla seyahat edebileceklerdir.

* 31 Aralık 2021 Yılbaşı Gecesi: 20: Gala salonu açılışı, 20:00-24:00 canlı müzik eşliğinde zengin menülü açık büfe gala yemeği, 22:00-24:00 gala sanatçısı ile unutulmaz bir gecenin başlangıcı, 22:00-24:00 gala sanatçımız ile yeni yıla giriş ve eğlenceye devam 24:00 pandemi kuralları nedeni ile müzik bitimi, 24:00-01:00 açık büfe çorba servisi ve mantı servisi sunulacaktır.

* Tesiste bulunan spa merkezi, kapalı ısıtmalı yüzme havuzu, ısıtmalı kapalı çocuk havuzu, sauna, hamam, güzellik salonu, çocuk havuzu ve fitness center Rezervasyonlu hizmet vermektedir.

Oyun salonunda yer alan tavla, okey ve oyun kağıdı ücretsiz olup çocuklar için hizmet veren hizmet veren Miniclub COVİD-19 Önlemleri nedeniyle hizmet vermiyor.

* Yabancı uyruklu misafirlerin rezervasyon ve giriş esnasında, oturma izni yada TC vatandaşlığı belgesini tarafımıza ibraz etmeleri zorunludur. Afişe edilen fiyatlar sadece TC kimlik ibraz edebilen misafirler için geçerlidir. Ve oturma izni veya TC kimlik ibraz edilmemesi durumunda iptal talepleri kabul edilmeyecektir.

* Rezervasyonlar iadesiz rezervasyonlar olup kar olmaması, kar az olması veya kayak yapılamaması nedenlerinden dolayı tarih değişikliği veya iptal kabul edilmemektedir.

* Bazı Aktiviteler Sezon Başı Ve Misafir Yoğunluğunun Az Olduğu Dönemlerde Misafir Yoğunluğuna Göre Açılır, Kahvaltı Ve Yemekler Misafir Yoğunluğunun Olmadığı Dönemlerde Set Menü Olarak Verilir.

* Uludağ ın klasikleşmiş tesislerinden biri olan otelin iki adet pisti mevcuttur. Tesisin kayak pistlerine mesafesi 100 mt. mesafededir.

* Lobby, genel alanlar ve odalarda kablosuz internet bağlantısı ücretsiz sunulmaktadır.

* Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Müşteri Puanı

Çok İyi

Yapılan tele anket sonuçlarına göre 10 üzerinden 8.2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 7.9/10
7.9/10
Yemek 8/10
8/10
Hizmet 8.8/10
8.8/10
Fiyat Performans %74
7.4%

Müşteri Görüşleri (21 Yorum)

HE

H*** E***

Yemekler lezzetli ve çeşidi boldu.Temizlik iyiydi.Herhangi bir sıkıntı yoktu. Oda beklentimin altında değildi.

SU

S*** U***

Personeller ve özellikle restaurant personeli oldukça iyiydi.

K*** Ö***

Personeller gayet yardımsever ve ilgililerdi.Genel olarak iyiydi.

SA

S*** A***

Yiyecekler lezzetli ve çeşitliydi.Çalışanlar güleryüzlülerdi ve ilgilendiler.Odamız çok güzeldi,çok beğendik.

AM

A*** M***

Personeller ilgililerdi.Yiyecekler lezzetli ve çeşitliydi.Her şey gayet iyiydi. Hijyenikti.Odam en iyi odalardan birisiydi.

Toplam 21 yorumdan 1 ile 5 arası yorumlar gösterilmektedir.