4 Ay Erteleme
Erken Rezervasyon ile 4 Ay taksit atlatma fırsatı Tatilbudur'da
TatilBudur'da Efsane Son Dakika Fırsatları %50'ye varan indirimlerle başladı. Üstelik şimdi satın aldığınız rezervasyonunuzu ödemeye 4 ay sonra başlayabilirsiniz.

Konum Özellikleri

Mevkii: 1. Bölge
Otogara Mesafe: 40 km.
Havaalanına Mesafe: 135 km.
Şehir Merkezine Mesafe: 35 km.
Kayak Pistine Mesafe: 100 mt.
Üye Fırsatları ile
Giriş yaptığınızda daha düşük fiyatlar görürsünüz!
 • Çamaşırhane *
 • Oda Servisi *
 • Telefon *
 • Sağlık Görevlisi *
 • Market *
 • Masaj *
 • Güzellik Salonu *
 • İnternet
 • Sauna
 • Türk Hamamı *
 • Kar Motoru *
 • Otopark
 • Kayak Ekipmanları *
 • Araç Kiralama *
 • Fotoğraf Hizmetleri *
 • Kese & Köpük *
 • Vücut Bakımı *
 • Spa Merkezi *
 • Alışveriş Merkezi *
 • Kayak Hocası *
 • Kayak Dersi *
 • Lift ve Çıkışları *
 • Ön Büro
 • Kayak Odası *
 • -Oyun salonunda yer alan tavla, okey ve oyun kağıdı ücretsiz olup çocuklar için hizmet veren hizmet veren Miniclub- Kids Club COVİD-19 Önlemleri nedeniyle hizmet vermiyor.
 • -Tesiste bulunan spa merkezi, kapalı yüzme havuzu, sauna, hamam, güzellik salonu, çocuk havuzu ve fitness center Rezervasyonlu hizmet vermektedir.
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
 • Snow Board *
 • Canlı Müzik(Haftanın Belirli Günlerinde)
 • Fitness
 • Oyun Kağıtları
 • Tavla
 • Okey Takımı
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
 • Kapalı Havuz
 • Kapalı Çocuk Havuzu
 • -Tesiste bulunan spa merkezi, kapalı yüzme havuzu, sauna, hamam, güzellik salonu, çocuk havuzu ve fitness center Rezervasyonlu hizmet vermektedir.
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
 • Tesisin "Güvenli Turizm Sertifikası" bulunmaktadır.
 • Oyun salonunda yer alan tavla, okey ve oyun kağıdı ücretsiz olup çocuklar için hizmet veren hizmet veren Miniclub- Kids Club COVİD-19 Önlemleri nedeniyle hizmet vermiyor.
 • .

Tam Pansiyon Plus Konsept Özellikleri

Kahvaltı (07:30 ile 10:00 saatleri arasında)

Geç Kahvaltı (10:00 ile 10:30 saatleri arasında)

Öğle Yemeği (12:30 ile 14:00 saatleri arasında)

Akşam Yemeği (19:30 ile 21:00 saatleri arasında)(1. Tercih)(Rezervasyonlu)

Akşam Yemeği (21:00 ile 22:30 saatleri arasında)(2. Tercih)(Rezervasyonlu)

**Covid-19 önlemleri gereği akşam yemeği için misafirlerin 1. veya 2. tercih seçmesi gerekmektedir. Seçilen tercih oturum müsaitliğine bağlı olup garanti verilmemektedir. Seçilen akşam yemeği saati, tesise önceden bildirilmesi gerekmektedir.

Çay ve Nescafe servisi (10.00-24.00 saatleri arası)(Cennetkaya Salonu)(Arka Lobby-Self Servis)(18.12.2020-13.03.2021 tarihleri arası)

Beş Çayı (17:00 – 18:00 saatleri arasında)(Arka Lobby Cennetkaya Salonu)

Yemek saatleri süresince tesisin belirlemiş olduğu limitsiz yerli alkollü-alkolsüz içecek servisi,10.00-24.00 saatleri arası Cennetkaya Salonumuzda(Arka Lobby)Çay ve Nescafe, 17.00-18.00 saatleri arası  kuru pastalı beş çayı, (18.12.2020-13.03.2021) tarihleri arası haftanın 6 günü akşam yemeklerinde canlı müzik mevcut,odalardaki minibarlara günlük kişi başı bir adet 0,5 lt su ücretsiz olarak konulur.Tam Pansiyon Plus konaklamalar, akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğlen yemeği ile son bulur. Mini bar, Telefon, Oda Servisi, Çamaşırhane Hizmetleri (Hizmet saatleri ve ekspres ücretlendirme detayları odanızdaki formlarda yer almaktadır). A’la Carte Restaurantlar, Barlardaki Kullanımlar ve Öğünlerde alınacak Taze Sıkılmış Meyve Suları, Kutu içecekler, Ice Tea ve İthal alkollü içecekler menü fiyatlarıyla ücretlendirilir.

Oda Özellikleri

* Tesisin toplam 235 odası bulunmaktadır.

* Tüm odalar yenilenmiş olup standart odalarda kat, metrekare, mobilya,yatak durumu, banyo ve manzara olarak farklılıklar mevcuttur.

* Junior Suite mobilyaları ve mefruşatı 2015 yılında tamamen yenilenmiştir. Tek Geniş Oda olup;Tek giriş,Tek yatak odası,Tek banyo mevcutdur,Max 3+1(chd) konaklama yapılır.

* Connection Odaların mobilyaları ve mefruşatı 2015 yılında tamamen yenilenmiştir. Oda Ara kapılı olup;2 giriş,2 yatak odası,2 banyo mevcutdur,Max 4+1(chd) konaklama yapılır.

* Corner Suite Odaların mobilyaları ve mefruşatı 2015 yılında tamamen yenilenmiştir. Oda Ara kapılı olup;Tek giriş,2 yatak odası,Salon,Tek banyo mevcutdur,Max 5+1(Chd) konaklama yapılır.

* Family Odaların mobilyaları ve mefruşatı 2015 yılında tamamen yenilenmiştir. Oda Ara kapılı olup;Tek giriş,2 yatak odası,Tek banyo mevcutdur,Max 4+1(chd) konaklama yapılır.

* Oda mobilyaları ve mefruşatı 2015 yılında tamamen yenilenmiştir. Tek Standart yenilenmiş Oda olup;Tek giriş,Tek yatak odası,Tek banyo mevcutdur,Max 2+2(chd) konaklama yapılır. Standart odalarda kısıtlı sayıda olan 4 lü odalar(2+2 chd) 1 french + 1 twin + 1 ek yatak şeklinde ve oda sıkışık olur.

* Tesiste beraber olup, oda tipi farklı olan konaklamalarda yan yana oda talebi kabul edilmemektedir.

* Aile odaları,Connectıon Odalar ve bazı özel odalar haricindeki odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

* Emanet kasa hizmeti odalarda ücretsizdir. Tesis odalarında balkon yoktur.

* Tesisin odaları için hiçbir zaman manzara, kat ve yan yana yatak tipi gibi konularda garanti verilmemektedir.

Genel Özellikler

Zorunlu HES Kodu Uygulaması; İçişleri Bakanlığının yayınladığı genelgeye göre, misafirlerin rezervasyon ve tesise girişleri esnasında Hes Kodlarını bildirmeleri zorunludur.

* Otellerdeki restoranlar iki şartla kapsam dışı: otel lokanta ve restoranların kısıtlamaya tabii olmadığı, bu mekanların sadece otel misafirlerine hizmet verecektir.

* Otel rezervasyonu bulunan vatandaşlarımız konaklama rezervasyonunun başlangıç zamanı ile konaklama tesisine ulaşım süresi içerisinde rezervasyonu olduğunu belgelemek/ibraz etmek kaydıyla herhangi bir izin almaksızın özel araçlarıyla seyahat edebileceklerdir.

* 2020-2021
SKİPASS FİYAT LİSTESİ

-GÜNLÜK
ARDIŞIK BİLETLER

1 G ü n  online satış 170 ₺ – satış kasasından 195 ₺

1.5 Gün online satış 240 ₺ – satış kasasından 275 ₺

2 Gün online satış 310 ₺ – satış kasasından 350 ₺

2.5 Gün online satış 370 ₺ – satış kasasından 420 ₺

3 Gün online satış 390 ₺ – satış kasasından 440 ₺

Bu biletler sadece arka arkaya günlerde kullanılabilir. Internetten satılan biletlerde günlük kota uygulanır. Kişiye özeldir, devredilemez. Aynı biletin farklı kişiler tarafından kullanıldığı kamera sistemiyle tespit edildiğinde bilet bloklanır. Bilet bloklanması, hava muhalefeti, tesis açılamaması gibi durumlar da dahil olmak üzere hiçbir şekilde ücret iadesi yapılmaz. Kullanılmayan günler iade edilmez.

 

-GÜNLÜK ESNEK BİLETLER

4 Gün Esnek online satış 510 ₺ - satış kasasından 550 ₺

5 Gün Esnek online satış 570 ₺ - satış kasasından 610 ₺

6 Gün Esnek online satış 600 ₺ - satış kasasından 650 ₺

Açık Tarihli Esnek Biletlerdir. Alındıktan sonra 30 gün içerisinde arka arkaya veya farklı günlerde kullanılabilir. En büyük özelliği, farklı günlerde kullanım esnekliği sağlamasıdır. Kişiye özeldir, devredilemez. Aynı biletin farklı kişiler tarafından kullanıldığı kamera sistemiyle tespit edildiğinde bilet bloklanır. Bilet bloklanması, hava muhalefeti, tesis açılamaması gibi durumlar da dahil olmak üzere hiçbir şekilde ücret iadesi yapılmaz. Kullanılmayan günler iade edilmez.

 

-PUANLI BİLETLER

10 Çıkış –  satış kasası 195₺

30 Çıkış – satış kasası 450 ₺

50 Çıkış – satış kasası 590 ₺

Sezon içerisinde herhangi bir zamanda kullanılabilir.
Turnike geçişinde dakika sınırlaması yoktur. Arka arkaya okutulabilen paylaşılabilen
bilettir, Birden fazla kişi tarafından kullanılabilir.

 

-SEZONLUK BİLET – satış kasası 1499₺ - online satış 1499₺

18 Aralık 2020 - 31 Mart 2021 tarihleri arasında bilet sahibine ortak sistem içerisindeki mekanik tesislerde sınırsız kullanım sağlar. Sadece 3.000 adet satılacaktır. Kişiye özeldir, devredilemez. Aynı biletin farklı kişiler tarafından kullanıldığı kamera sistemiyle tespit edildiğinde bilet bloklanır. Bilet bloklanması, hava muhalefeti, tesis açılamaması gibi durumlar da dahil olmak üzere hiçbir şekilde ücret iadesi yapılmaz. Kullanılmayan günler iade edilmez. Sabah 09:00 akşam 18:00 saatleri arasında geçerlidir.Sezonluk Skipasslar gece kayağına dahil değildir. Sezonluk Skipass sahiplerine gece kayağı indirimlidir.

 

-SAATLİK BİLETLER

1 Saatlik – satış kasası 70₺

4 Saatlik – satış kasası 120₺

Alındığı gün içerisinde geçerlidir ve turnikeye ilk okutulduğu anda aktif olur ve alındığı saat boyunca geçerli olur. Turnike geçişlerinde kalan dakikalar görüntülenebilir. Kişiye özeldir, devredilemez. Aynı biletin farklı kişiler tarafından kullanıldığı kamera sistemiyle tespit edildiğinde bilet bloklanır. Bilet bloklanması, hava muhalefeti, tesis açılamaması gibi durumlar da dahil olmak üzere hiçbir şekilde ücret iadesi yapılmaz. Kullanılmayan saatler iade edilmez.

 

-GECE KAYAĞI (İTALYAN PİSTİ)

1 Gecelik – online satış 75 ₺ - satış kasası 75

1 Gecelik (sezonluk skipass sahiplerine) online satış 50 ₺ - satış kasası 50₺

Sezonluk Skipasslar gece kayağına dahil değildir. Sezonluk Skipass sahiplerine gece kayağı indirimlidir.


Satın aldığınız tüm biletler ortak Skipass sistemine dahil tüm tesislerde geçerlidir. Uludağ Kayak Merkezinde ortak Skipass sistemine dahil olmayan tek tesis Kervansaray 'dır.Oyun salonunda yer alan tavla, okey ve oyun kağıdı ücretsiz olup çocuklar için hizmet veren hizmet veren Miniclub-Kids Club COVİD-19 Önlemleri nedeniyle hizmet vermiyor.

* Tesiste bulunan spa merkezi, kapalı yüzme havuzu, sauna, hamam, güzellik salonu, çocuk havuzu ve fitness center Rezervasyonlu hizmet vermektedir.

* Tesisin odaları için hiçbir zaman manzara, kat ve yan yana yatak tipi gibi konularda garanti verilmemektedir.

* Yabancı uyruklu misafirlerin rezervasyon ve giriş esnasında, oturma izni yada TC vatandaşlığı belgesini tarafımıza ibraz etmeleri zorunludur. Afişe edilen fiyatlar sadece TC kimlik ibraz edebilen misafirler için geçerlidir. Ve oturma izni veya TC kimlik ibraz edilmemesi durumunda iptal talepleri kabul edilmeyecektir.

* Rezervasyonlar iadesiz rezervasyonlar olup kar olmaması, kar az olması veya kayak yapılamaması nedenlerinden dolayı tarih değişikliği veya iptal kabul edilmemektedir.

* Bazı Aktiviteler Sezon Başı Ve Misafir Yoğunluğunun Az Olduğu Dönemlerde Misafir Yoğunluğuna Göre Açılır, Kahvaltı Ve Yemekler Misafir Yoğunluğunun Olmadığı Dönemlerde Set Menü Olarak Verilir.

* Tesiste 8 adet toplantı salonu bulunmaktadır. 

* Uludağ ın klasikleşmiş tesislerinden biri olan otelin iki adet pisti mevcuttur. Tesisin kayak pistlerine mesafesi 100 mt. mesafededir. Pist:Lift çıkışları ekstra ücretli. Tesis ücretli olarak sunulan tek kart sistemine dahildir.

* Lobby, genel alanlar ve odalarda kablosuz internet bağlantısı ücretsiz sunulmaktadır.

* Kayak Hocası: 08:00 ile 24:00 saatleri arasında ücretli hizmet vermektedir. Kayak okulu ve kayak kiralama 08:00 ile 24:00 saatleri arasında ücretli sunulmaktadır.

* Kar Motoru Ve Snowboard Kiralaması: 08:00 ile 17:00 saatleri arasında ücretlidir.

* Teleski & Telesiyej: 09:00 ile 17:00 saatleri arasında ücretlidir.

18.12.2020-13.03.2021 tarihleri arası Haftanın 6 günü Akşam yemeklerinde Canlı yemek müziği sunulacaktır.

* Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Müşteri Puanı

Çok İyi

Yapılan tele anket sonuçlarına göre 10 üzerinden 8.2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 7.9/10
7.9/10
Yemek 8/10
8/10
Hizmet 8.8/10
8.8/10
Fiyat Performans %74
7.4%

Müşteri Görüşleri (21 Yorum)

HE

H*** E***

Yemekler lezzetli ve çeşidi boldu.Temizlik iyiydi.Herhangi bir sıkıntı yoktu. Oda beklentimin altında değildi.

SU

S*** U***

Personeller ve özellikle restaurant personeli oldukça iyiydi.

K*** Ö***

Personeller gayet yardımsever ve ilgililerdi.Genel olarak iyiydi.

SA

S*** A***

Yiyecekler lezzetli ve çeşitliydi.Çalışanlar güleryüzlülerdi ve ilgilendiler.Odamız çok güzeldi,çok beğendik.

AM

A*** M***

Personeller ilgililerdi.Yiyecekler lezzetli ve çeşitliydi.Her şey gayet iyiydi. Hijyenikti.Odam en iyi odalardan birisiydi.

Toplam 21 yorumdan 1 ile 5 arası yorumlar gösterilmektedir.