Öne Çıkan Özellikler
 • Tekerlekli Sandalyeye Uygun
 • Çakıl Plaj
 • Çocuk Dostu
Konum Bilgileri
Ölüdeniz mah.kıdrak cad .no:8 Fethiye / Muğla
Mevkii: Ölüdeniz
Denize Mesafe: 700 m.
Ölüdeniz Mesafe: 1 km.

Kampanyalar
Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz tatil alışverişinize 1250 TL'ye varan Bankkart Lira!

Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde yapılacak 7.500 TL-12.500 TL arasındaki alışverişinize 750 TL Bankkart Lira veya  12.500 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 1.250 TL Bankkart Lira hediye!

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 6 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Aralık Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 6 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Aralık Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Genel Özellikler

 

 • Çamaşırhane *
 • İnternet
 • Transfer Hizmeti *
 • Ön Büro
 • Çocuk Oyun Alanı

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Havuz ve Plaj

 

 • Şezlong *
 • Minder *
 • Açık Havuz
 • Çocuk Havuzu
 • Şemsiye *
 • Halk Plajı
 • Plajda tüm hizmetler ücretli
 • Çakıl Plaj

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Konsept Özellikleri

Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri

Kahvaltı (08:00 ile 10:00 saatleri arasında)

Tüm İçecekler Ücretli

Snack (10:00 ile 17:00 saatleri arasında)(Ücretli)

Çay Saati (15:00 ile 16:00 saatleri arasında)(Ücretli)

Pool Bar (Ücretli)


Önemli Notlar

Oda Özellikleri

* Tesiste 128 oda vardır ve tüm odalarda  balkon mevcuttur.

* Standart Oda; Bu oda tipi bir büyük yataklı veya iki ayrı yataklı olup toplam olarak otelimiz de 50 adet mevcuttur. Oda büyüklüğü: 14 -15 metre kare olup, mini buzdolabı yoktur, istenir ise extra bedel karşılığı tedarik edilebilir. Standart odalarımızda maximum 2+1 olarak konaklanabilir, 3 kişi için uygun değildir.

* Deluxe Oda; bir büyük yataklı veya iki ayrı yataklı olup toplam olarak otelimiz de 31 adet mevcuttur. Oda boyutu, 22- 24 metre kare olan odalarımızda mini buzdolabı bulunmakta olup fiyata dahildir. Deluxe odalarımız 3.kişi alabilen odalar olup, odalarımızda bulunan sofa bed lerimizi yatak olarak kullanmaktayız.

* Superior Oda; bir büyük yataklı veya iki ayrı yataklı olup otelimiz de toplam olarak 15 adet bulunmaktadır. Oda boyutu: 14-15 metre kare odalarımız da mini buzdolabı ve kettle  mevcut olup fiyata dahildir. Supperior odalarımız da maximum 2+1 olarak konaklanabilir, 3 kişi için uygun değildir.

* Smart Oda; bir büyük yataklı olup, otelimiz de toplam olarak 13 adet bulunmaktadır. Oda boyutu; 30 metre kare olan odalarımız da mini buzdolabı, kettle(çay ve kahve) ve güvenlik kasası mevcut olup, fiyata dahildir. Smart odalarımız  sadece iki kişinin konaklaması için uygun olup bebek, çocuk ve üçüncü kişi kabul edilmemektedir.

* Özel Odalar; 4 değişik özel oda tipi mevcuttur(Akdeniz-Bohem-İskandinav ve Orient).Özel odalarımızdan toplam olarak 14 adet olup, odalarımız 30 metre kare ile 70 metre kare arasında değişen büyüklüklere sahiptirler. Özel odalarımızda mini buzdolabı, kettle(çay ve kahve) ve güvenlik kasası mevcut olup fiyata dahildir. Bu oda tiplerimiz iki kişilik konaklamaya uygun olup bebek, çocuk ve üçüncü kişi kabul edilmemektedir.

* Oda Özellikleri; Standart Oda: Klıma +Tv + Saç Kurutma +Telefon+Duş // Deluxe Oda: Klıma + Tv + Saç Kurutma +Telefon + Mini Buzdolabı+Duş  // Supperıor Oda: Klıma + Tv + Saç Kurutma + Telefon+ Mini Buzdolabı+ Su Isıtıcı+Duş // Smart Oda: Klıma + Tv + Saç Kurutma + Telefon+ Mini Buzdolabı+ Su Isıtıcı+Kasa+Duş  // Özel Odalar: Klıma+Tv+Saç Kurutma+Telefon+Mini Buzdolabı+ Su Istıcı+ Kasa+Duş-Küvet-Jacuzzı(Oda Tipine Göre)

* Tesisin 1 adet engelli odası bulunmaktadır.

Genel Özellikler

* Tesisin önü cadde üzerin de ücretsiz otopark olarak kullanılmaktadır.

* Genel alanlar da  ücretsiz olarak internet hizmeti mevcuttur.

* Resepsiyon bölümünde extra bedel karşılığın da kasa hizmeti verilmektedir.

* Tv lerde 24 adet ulusal ve uluslar arası kanal mevcuttur.

* Minibar boştur.

Karbel Sun Hotel