Kampanyalar
10.000 TL ve üstü rezervasyonlarda geçerli 1000 TL MaxiPuan!

1-31 Ekim tarihleri arasında Maximum Mobil yada İşCep uygulamamız üzerinden kampanyamıza katılın, Tatilbudur.com’dan Maximum özellikli kredi kartlarınız veya Bankamatik Kartınız ile tek seferde yapacağınız 7.500 TL – 10.000 TL arası alışverişinize 750 TL 10.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli ödemelerinizde 1.000 TL MaxiPuan kazanının

kampanya şartları
Tatilbudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Ekim Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Tatilbudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Ekim Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Genel Özellikler

 

Konak Avula Hotel Antakya'nın Ruhunu, Tarihin Mimari dokusunu tüm ayrıntılara yansıtmak için özen gösterdik. Sizleri de bu ayrıntıların keyfini çıkarmaya davet ediyoruz. 2022 Yılında, Konak Avula Butik Otelimizi Antakya'da, merkezi bir konuma sahip olan, köklü bir geçmişe sahip orijinal Konak evinin restore edilmesiyle hayata geçirdik. Tarihinden aldığımız ilhamı tüm odalarımızdaki ayrıntılara yansıttık. İsmini İhtişamlı Konak ve avlusundan alarak, Konak Avula koyduk. Antakya’ya gelip, kendinizi konforun içerisinde bu tarihin bir parçası olarak görmek isterseniz Konak Avula Butik Otel olarak sizleri bekliyor olacağız..

 

  • Telefon
  • İnternet
  • Otopark
  • Bebek Yatağı
  • Wi-fi

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Balayı

Extra ücretli oda süslemesi

 

  • Oda Süslemesi *

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Konsept Özellikleri

Kahvaltı saatleri- 08:00-10:30

Konak Avula Boutique Hotel
Konak Avula Boutique Hotel
Canlı Destek