Konum Özellikleri

Mevkii: Çekirge
Üye Fırsatları ile
Giriş yaptığınızda daha düşük fiyatlar görürsünüz!
 • Masaj *
 • İnternet
 • Sauna
 • Türk Hamamı
 • Bali ve Thai Masajı *
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
 • Termal Havuz
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri
 • Kahvaltı
 • Tüm İçecekler Ücretli
 • Italian Restaurant (Ücretli)
 • Lobby Lounge (Kahve ve Pasta Çeşitleri)(Ücretli)
 • Roof Bar (Ücretli)
 • A'la Carte Restaurant (Ücretli)
 • Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri
 • Kahvaltı
 • Akşam Yemeği
 • Italian Restaurant (Ücretli)
 • Lobby Lounge (Kahve ve Pasta Çeşitleri)(Ücretli)
 • Roof Bar (Ücretli)
 • A'la Carte Restaurant (Ücretli)
 • Tüm İçecekler Ücretli

Oda Özellikleri

* Tesisin toplam 136 odası mevcuttur.

* Superior Oda: 35 m² genişliğindedir.

* Delue Oda: 35 m² genişliğindedir.

* Deluxe Corner Oda: 40 m² genişliğindedir.

* Deluxe Corner Suit: 80 m² genişliğindedir.

* Junior Suit: 50 m² genişliğindedir.

* Presidential Suit: 180 m² genişliğindedir.

* Privilige oda; 35 m2 genişliğindedir. Privilege konaklamalara özel; Espresso makinası kullanımı, Çay – kahve için setup ve kettle kullanımı, Günlük 1 şişe su, 1 şişe gazlı su, 1 adet soda, 1 adet meşrubat ücretsiz kullanımı, Günlük gazete verilmektedir.

Genel Özellikler

*2019-2020 dönemi konaklayan misafirlere özel termal ve spa alanında %20 indirim uygulanacaktır. Konaklayan misafirler termal ve spa alanından bulunan tüm hizmetlerden %20 indirimli faydalanabilir.

* Termal havuzda ve spa alanlarında haşema ve / veya tam vücut mayosu kullanımına izin verilmemektedir.

* Yaşı 6'dan küçük konuklar termal ve spa alanlarını kullanamazlar. Yaşı 7'den büyük konuklar termal ve spa alanlarını aileleri ile birlikte kullanabilirler.

* Hijyen ve uluslararası otel kuralları gereği dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır.

* Misafirlerimize özel ücretsiz hizmetler; Misafir odaları ve genel alanlarda ücretsiz internet kullanımı, Özel yastık menüsü,  Binek araçlara ücretsiz açık ve kapalı otopark kullanımı ( valet servisi ile birlikte ), 07.00 – 23.00 saatleri arası ücretsiz Termal Havuz – Sauna - Fitness Center – Buhar Odası – Şok Duşu – Termal Hamam ( kese - köpük ücretli ) kullanımı,  Termal Türk Hamamı ve Termal Kapalı Yüzme Havuzu Bay – Bayan karışık kullanım, Tüm odalarımızda ücretsiz cattle servis ve Su, Çay ve Kahve setup’ı,  Odalarda ücretsiz Lig TV, Tivibu televizyon ve Maç yayınları, Privilege oda konaklamalarına özel ( günlük gazete, espresso makinası, minibardan günlük kişi başı 1 soda ve 1 meşrubat ücretsiz )

* 07.00 – 23.00 saatleri arası ücretsiz Termal Havuz – Sauna - Fitness Center – Buhar Odası – Şok Duşu – Termal Hamam ( kese - köpük ücretli ) kullanımı.

* Tüm odalarımızda ücretsiz cattle servis ve günde oda başı 1 adet 0,75 lt Su, Çay ve Kahve setup’ı,

* Odalarda ücretsiz Lig TV, Tivibu televizyon ve Maç yayınları.

* Misafir odaları ve genel alanlarda ücretsiz internet kullanımı.

* Tesis şehrin merkezinde ve Bursa’nın kalbinde konumlanmış olup; sanayi bölgelerine metro ile; Heykel,Kapalı Çarşı ve Ulu Camii’ye taksi ile ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Kişiye özgü servis ve hızlandırılmış giriş imkanı sunmaktadır. 950 metrekarenin üzerinde, yüksek hızlı internet ve son teknoloji video konferans ve sesli-görsel teknolojisi ile birlikte; zarif, çok fonksiyonlu toplantı salonlarına sahiptir. Çeşitli seçenekleri ile restaurant ve barlarımız; en iyi yerli tatlarımız ve uluslararası mutfağımız ile misafrlerimizi ağırlamaktadır. * 950 metrekareden fazla etkinlik alanı ile birlikte Balo salonunda artırılmış odaları ve toplantı salonlarına sahip olan geniş, şık ve zarif balo salonuna sahip Mercure Hotels Bursa The Plaza’da, bir sonraki etkinliğiniz için mükemmel bir mekan bulacaksınız. Toplantı ve konferans salonlarımız; tüm konvensiyonel video ve ses sinyallerine ve en son teknoloji telekonferans teknolojilerine uyum sağlayabilen, dijital çoklu ortam sistemleri ile donatılmıştır. Her ne planlıyorsanız - toplantılarınızdan organizasyonlarınıza ve ziyafetlerinize - özel ekibimiz, hayallerinizi hayata geçirmenize yardımcı olacaktır.

* “Sağlıklı Yaşam” bünyesinde yer alan termal spa ve ftness alanı, 07.00-22.00 saatleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Spa bölümünde yer alan termal havuz, hamam, sauna, buhar odası ve uzman body terapistler tarafından uygulanacak medikal ve terapatik masaj uygulamaları ile vücudunuzu şımartırken, ftness bölümünde yer alan son teknoloji cihazlarla yapılacak aktivite programları, aquarobic, pilates ve grup dersleriyle vücudunuzu zinde tutabileceksiniz.

* Termal Suyun Özellikleri: Dejeneratif eklem hastalıkları (osteoartritler), İnflamatuar romatizmal hastalıklar (romatoid artrit, ankilozan spondilit gibi) ,Yumuşak doku romatizmaları (fbromyalji sendromu gibi) , Kronik bel boyun ve omuz ağrısı,Ortopedik ameliyat ve kırıklar sonrası dönem, Nevraljiler; (siyatalji, brakiyalji gibi) ,İnme ve nörolojik sekeller sonrası dönem Yine, silisyum içeriğine bağlı beklenen yararlı etkileri nedeniyle bazı deri hastalıklarında banyo kürlerinde kullanılabilir; Sedef Hastalığı (Psöriasis) ,Egzema (Atopik dermatit), Sivilce (Akne vulgaris). Banyo kürlerinde soğutularak 38-40°C’de hipertermal, 36-38°C’de termal ve 34-36°C’de izotermal banyo kürlerinde, yine 30°C’nin altında soğutularak da uygun havuzlarda su içi egzersiz uygulamalarında kullanılabilir. Özellikle termomineral niteliği ve silisyum içeriği nedeniyle Sağlıklı kişilerde sağlığı koruma ve güçlendirme amacıyla, aşırı yorgunluk, bitkinlik ve tükenmişlik durumlarında, zinde, yenilenmiş, dinç ve rahatlamış olarak yeniden iş ve günlük yaşantıya geri dönme amaçlı ve özel olarak geliştirilecek termal ve kaplıca kürleri tarzındaki programlarla değerlendirilebilir; Sağlıklı bir yaşlanma için anti-yaşlanma kürleri ,Strese karşı anti-stres kürleri , Aşırı kilo (şişmanlık) sorununda anti-obezite kürleri , Daha dinç bir vücut ve sağlıklı organ fonksiyonları için koruyucu kürler