Konum Özellikleri

Mevkii: -
Üye Fırsatları ile
Giriş yaptığınızda daha düşük fiyatlar görürsünüz!

* Evlilik Cüzdanı Talep Eder.

* Otelimiz şehir merkezinde olup, havaalanına 20km,Tren Garına ve Otogara 2 km uzaklıktadır. Odalarımız her mekanı özel tarzda dekore edilmiş olup,3 Suit,1 King Suit,4 French,1 engelli odası,36 Triple olmak üzere toplam 45 oda,130 kişi kapasitelidir ve 4 yıldızlıdır. 300 kişiye kadar her türlü organizasyon, düğün, nişan, toplantı gibi faaliyetler yapılabilmektedir.

* Oda Özellikleri: Merkezi sistem ısıtmalı, halı kaplı zemin, direkt telefon, klima, elektronik güvenlik kasası (Safebox),internet (Wireless) ,TV (Uydu yayınlı),mini bar, banyoda (WC duşa kabin), 24 saat sıcak su, fön makinesi, baskül, odalarda ihtiyaç duyulan her türlü aksesuar mevcuttur.

* Servis & Hizmetleri: Resepsiyon hizmetleri, 24 saat oda servisi, internet, kuru temizleme, ütü ve çamaşır servisi, jeneratör, açık ve kapalı otopark, biri 30 kişi kapasitesinde V.İ.P diğeri 100 kişi kapasitesinde iki adet toplantı salonumuz bulunmaktadır.

* Yeme & İçme: Hijyenik ve özel dekorasyonlu kahvaltı salonunda yöresel ve zengin kahvaltı sunumları. Panoramik Sivas manzaralı restoranda değişik lezzetlerin sunulduğu canlı müzik eşliğinde ve Roof barda her gün farklı müzik gruplarını dinleyerek alkollü, alkolsüz içecekler ve kokteyl çeşit sunum olanakları ile Revaq Palace Otel hizmetinizdedir.

Revag Palace Otel Hakkında Genel Bilgiler

Revag Palace Otel, Sivas/Sivas Merkez/- bölgesinde bulunmaktadır.

Oda Kahvaltı konseptiyle misafirlerine hizmet vermektedir .