Konum Bilgileri
Ruba Palace Thermal Hotel Çekirge Mah. 1.Murat Cad.No:37 Osmangazi / Bursa
Mevkii: Çekirge
Kampanyalar
Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz tatil alışverişinize 1250 TL'ye varan Bankkart Lira!

Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde yapılacak 7.500 TL-12.500 TL arasındaki alışverişinize 750 TL Bankkart Lira veya  12.500 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 1.250 TL Bankkart Lira hediye!

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 6 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Aralık Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 6 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Aralık Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Genel Özellikler

- Tesiste havuz bulunmamaktadır. 3 ayrı aile hamamı mevcuttur. Hamamlar 24 saat açık olup, saatlik olarak kişi sayısına göre ücretlendirilmektedir. Aile hamamlarının kullanımında rezervasyon şartı vardır.

 

  • Oda Servisi *
  • İnternet
  • Otopark
  • Ön Büro
  • Aile Hamamı *

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Konsept Özellikleri
Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri
  • Kahvaltı (07:30 ile 10:30 saatleri arasında)
  • Tüm İçecekler Ücretli

Tesiste alkol mevcut değildir.

Önemli Notlar

Oda Özellikleri

* Tesisin 36 standart, 3 junior ve 2 adet aile odası olmak üzere toplam 41 odası mevcuttur.

* Standart odalarda ön cepheye bakan odalar 1 adet 2 kişilik geniş yatak ve 1 adet sofa bed bulunmaktadır. İstenildiği taktirde sofa bed açılıp yatak haline getirilmektedir ve 2 çocuk için uygun boyutlardadır. 25 m2 genişliğindedir.

* Arka cepheye bakan bahçe manzaralı odalarda 1 adet büyük çift kişilik yatak ve 1 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. 3 yetişkin için uygundur. Bunlara ilave olarak 3 adet 3 ayrı yataklı odada mevcuttur.

* Junior suit odalarda 1 adet çift kişilik+ 1 adet tek kişilik ve 1 adette sofa bed bulunmaktadır. 35 m2 genişliğindedir.

* Family suit olan aile odaları 2 odadan ibaret olup arada bağlantı kapısı bulunmaktadır. Bu connection odalarda 1 bölümde çift kişilik geniş yatak+ sofa bed, diğer bölümde 2 ayrı tek kişilik yatak bulunmaktadır. Family suit odalar 46 m2 dir. Tüm odalarda klima, led tv, fön makinesi, su ısıtıcı ve çay,kahve seti, ücretsiz minibar (2 adet su+ 2 adet soda konulmaktadır), emanet kasası bulunmaktadır.

* Odalarda termal su bulunmamaktadır.

Genel Özellikler

* Tesis 2015 yılında tamamıyla yenilenmiş olup toplam 5 kattan oluşmaktadır. 1 adet misafir asansörü mevcuttur.

* Tesiste konaklayan misafirler aile hamamlarını günlük 1 saat ücretsiz kullanabilirler. Hamamlar 24 saat açık olup, rezervasyonla kullanılmaktadır. Misafirler girmek istediği saati resepsiyona bildirip 1 saat ücretsiz kullanabilir. Aile hamamları iki kişi ve üzeri konaklamalarda geçerlidir. Tesiste 3 ayrı aile hamamı mevcuttur. Aile hamamlarında bone takma zorunluluğu bulunmamaktadır.

* Tesisin termal suyu kaynaktan gelmektedir. Suyun kullanım sıcaklığı 40-45 derece arasındadır.

* Oda servisi ücretli olup yalnızca sıcak yada soğuk içecek servisi olup, yiyecek servisi bulunmamaktadır.

* Evcil hayvan kabul edilmemektedir.

* Tercih eden misafirler aile hamamlarına haşema ile giriş yapabilmektedir.

* Tesiste alkol mevcut değildir.

Ruba Palace Thermal Hotel