Kullanıcı Yorumları
7.4/10 İyi
Konum Bilgileri
Fevziçakmak, 36040 Kars Merkez/Kars
Mevkii: -
Kampanyalar
Daha Fazla Göster
Tesis ile ilgili notlar
Evcil Hayvan Kabul Ediyor mu ? : Hayır
Sigara İçilebilir mi ? : Hayır
Kampanyalar
Seçili Otellerde %25’ini Şimdi, Kalanı Tatile 7 Gün Kala Öde!

Seçili Otellerde %25’ini Şimdi, Kalanı Tatile 7 Gün Kala Öde Kampanyası Başladı!

kampanya şartları
Genel Özellikler

Sim-Er Hotel, doğunun incisi Doğubayazıt'ta hiç alışılmadık bir bekleneninde ötesinde konfor, hizmet titizlik. Tüm yabancı turistlerin alternatifsiz kabul ettiği otelimiz, profesyonel hizmet anlayışının yanında kendinizi gerçekten evinizde hissedebileceğiniz rahatlığa ve konfora sahiptir.

Ağrı dağına karşı yöresel yemekler sonrasında bir keyif kahvesine ne dersiniz? sloganıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Otelimizin restoran ve bar da görevli personeli sizlerin seyahatlerinizi en iyi hizmeti vererek unutulmaz kılarken deneyimli aşçılarımız yöresel ve spesiyal yemeklerle sizlerin damak zevkinize hitap edecektir.

Otelimizin balkonundan Ağrı Dağı manzarasıdır. Evinizdeki güveni, konforu ve huzuru değişik bir ortamda yaşamaya ne dersiniz?

Kars il merkezi Kars Çayı ve Eski şehrin orta kısmında yer almaktadır. 1998 yılında beri faaliyet gösteren otelin bir çok odası eski şehrin göz alıcı manzarası ile eşsiz bir güzellik sunmaktadır. Otel bünyesinde 150 kişilik çok amaçlı salonu, 250 kişilik restaurant ve 1.500 kişilik bahçesi ile bölgede şehir merkezinde büyük organizasyonları yapacağınız nadir yerlerden biridir.

Turizm Bakanlığına Bağlı Sim - Er Hotel, 146 Oda 4 Suit 300 yatak kapasiteli 150 Kişilik restoran 250 kişi kapasiteli çok amaçlı salon, sauna, lobi, lobi-bar, açık otoparkıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir

 

  • İnternet
  • Wi-fi *
  • Ön Büro

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Sim-Er Hotel