Tasigo Hotels Eskişehir Bademlik Termal Hotel

9.2 Fevkalade
Tesis Özellikleri
Satın aldığınız rezervasyonunuzun 4 te 1 ini şimdi, kalanını ise tatile 15 gün kala hem de 4 ay'a kadar erteleme fırsatıyla ödemeye başlayabilirsiniz.
8.500 TL ve üzeri rezervasyonlarınızda 600 TL Bankkart Lira Hediye! Üstelik peşin fiyatına 3 veya 8 taksit! Detaylar için tıklayınız!

Konum Özellikleri

Mevkii: Bademlik
Eskişehir Anadolu Havaalanına: 8 km.
Bademlik Macera Park Mesafe: 50 mt.
Eskişehir Tren Garına: 2 km.
Eskişehir Otogara Mesafe: 5 km.
Odunpazarı Turistik Bölge: 300 m.
Üye Fırsatları ile
Giriş yaptığınızda daha düşük fiyatlar görürsünüz!
 • Çamaşırhane *
 • Oda Servisi *
 • Masaj *
 • Emanet Kasa
 • Sauna
 • Türk Hamamı
 • Otopark
 • Kuru Temizleme *
 • Spa Merkezi *
 • Alışveriş Merkezi *
 • Ön Büro
 • Uyandırma Servisi
 • Buhar Banyosu
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
 • Fitness
 • Mini Club
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
 • Açık Havuz
 • Kapalı Termal Havuz
 • Termal havuz dışında termal olmayan 1 kapalı havuz mevcuttur.
 • Hijyen kuralları gereği havuzlarda bone takma zorunludur.
 • Anjana SPA merkezinde 8 yaş altı çocuk kabul edilmemekte, 8-12 yaş arası çocuklar ise aileleri eşliğinde Anjana SPA merkezinden yararlanabilmektedirler.
 • Termal su faydaları; İnflamatuvar romatizmal hastalıkların (Romatoid artrit, ankilozan spondilit gibi) kronik dönemlerinde, kronik bel ağrısı, osteoartrit gibi non-infamatuvar eklem hastalıklarının; miyozit, tendinit, travma, fibromiyalji sendromu gibi yumuşak doku hastalıklarının tedavisinde, ortopedik operasyonlar, beyin ve sinir cerrahisi sonrası gibi uzun süreli hareketsiz kalma durumlarında tedavi ve sonrasında mobilizasyon sürecinde yararlıdır.
 • Fitness merkezi ve kapalı yüzme havuzu saatleri hergün 07:00-22:00
 • Aden SPA saatleri hergün 08:00-22:00 - Masaj ve SPA uygulamalari saatleri hergün 09:00-22:00
 • 0-6 yas arası çocuklar SPA’ya kabul edilmemektedir,7-16 yas arası cocuklar ise ancak ebeveynleri eşliğinde ve sorumluluğunda Aden Spa’yı kullanabilirler.
 • Sağlık Bakanliğinin ‘Yüzme havuzlarının tabi olacaği sağlık esasları ve yönetmeliğine göre’’kapali havuz sıcakliği minimum 27C maximum 28C olarak ayarlanmaktadır.
 • Aden Spa; Termal havuz, Termal jakuzi Açık ve kapalı yüzme havuzu Bayan misafirlerin kullanımı için; Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, kar çeşmesi, macera duşu, şok havuzu, dinlenme alanı Bay-Bayan misafirlerin ortak kullanımı için; Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, kar çeşmesi, macera duşu, şok havuzu, dinlenme alanı
 • Fitness merkezi mevcuttur. Spa Kabinleri ve Özel Hamamlar; 1 adet cilt bakımı odası 1 adet ayurveda masaj odası 1 adet Thai masaj odası 1 adet balneoterapi 1 adet afüzyon duş 2 adet masaj odası 2 adet -iki kişilik- masaj odası 1 adet -iki kişilik- Aden Spa Suit 3 adet özel hamam. Termal havuz, termal jakuzi, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu ve kapalı yüzme havuzu gibi kolektif alanlarda mayo giyilmesi gerekmektedir.
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri
 • Kahvaltı (07:00 ile 10:00 saatleri arasında)(Açık Büfe)
 • Lobby Lunge Bar (Ücretli)
 • Tüm İçecekler ÜcretliOda Özellikleri* Tesisin 164 odası mevcuttur.

* Deluxe Bahçe Manzaralı Oda; Oda içerisinde single, double ve triple konaklama olabilir. Konaklayabilecek minimum yetişkin: 1 / Çocuklarda dahil olmak üzere konaklayabilecek maximum pax: 3 dür. Konaklama olarak: 1, 1+1, 1+2, 2, 2+1, 3 olabilir. 35 m² genişliğindedir.

*Deluxe Şehir Manzaralı Oda ; Oda içerisinde single, double ve triple konaklama olabilir. Konaklayabilecek minimum yetişkin: 1 / Çocuklarda dahil olmak üzere konaklayabilecek maximum pax: 3 dür. Konaklama olarak: 1, 1+1, 1+2, 2, 2+1, 3 olabilir. 35 m² genişliğindedir.

* Premium Oda: Oda içerisinde single, double ve triple konaklama olabilir. Konaklayabilecek minimum yetişkin: 1 / Çocuklarda dahil olmak üzere konaklayabilecek maximum pax: 3 / Konaklama olarak: 1, 1+1,1+2, 2+1, 2+2, 3, 3+1 olabilir. 31 adettir. 43 m² genişliğindedir.

*Prestige Suit Oda: Oda içerisinde single, double ve triple konaklama olabilir. Konaklayabilecek minimum yetişkin: 1 / Çocuklarda dahil olmak üzere konaklayabilecek maximum pax: 4 / Konaklama olarak: 1, 1+1, 1+2, 2, 2+1, 2+2, 3, 3+1 olabilir. 19 adettir. 54 m² genişliğindedir.

Genel Özellikler

*Tesiste giriş esnasında gecelik konaklama ücreti kadar ön provizyon alınmaktadır.* Tesisin genel alanlarda ve odalarda wireless ücretsiz sunulmaktadır.

* Bay ve Bayan havuzları karma hizmet vermektedir.

* Emanet kasa hizmeti odalarda ücretsizdir.

* Odalarda termal su mevcut değildir.

* Hijyen kuralları gereği havuzlarda bone takma zorunludur.

* Aden SPA merkezinde 8 yaş altı çocuk kabul edilmemekte, 8-12 yaş arası çocuklar ise aileleri eşliğinde Aden SPA merkezinden yararlanabilmektedirler.

* Termal su faydaları; İnflamatuvar romatizmal hastalıkların (Romatoid artrit, ankilozan spondilit gibi) kronik dönemlerinde, kronik bel ağrısı, osteoartrit gibi non-infamatuvar eklem hastalıklarının; miyozit, tendinit, travma, fibromiyalji sendromu gibi yumuşak doku hastalıklarının tedavisinde, ortopedik operasyonlar, beyin ve sinir cerrahisi sonrası gibi uzun süreli hareketsiz kalma durumlarında tedavi ve sonrasında mobilizasyon sürecinde yararlıdır.

* Ütü ve ütü masası hizmeti saat 16.00 a kadar ücretsiz sunulmaktadır.

* Tesisin 912 m² lik sütunsuz balo salonu ve 4 adet toplantı salonu mevcuttur.

* Tesisin otoparkı 140 araç kapasitelidir.

* Aden Spa; Termal havuz, Termal jakuzi Açık ve kapalı yüzme havuzu Bayan misafirlerin kullanımı için; Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, kar çeşmesi, macera duşu, şok havuzu, dinlenme alanı Bay-Bayan misafirlerin ortak kullanımı için; Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, kar çeşmesi, macera duşu, şok havuzu, dinlenme alanı
Fitness merkezi mevcuttur. Spa Kabinleri ve Özel Hamamlar; 1 adet cilt bakımı odası 1 adet ayurveda masaj odası 1 adet Thai masaj odası 1 adet balneoterapi 1 adet afüzyon duş 2 adet masaj odası 2 adet -iki kişilik- masaj odası 1 adet -iki kişilik- Aden Spa Suit 3 adet özel hamam. Termal havuz, termal jakuzi, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu ve kapalı yüzme havuzu gibi kolektif alanlarda mayo giyilmesi gerekmektedir.

* Tesiste alkollü içecek hizmeti mevcuttur.

Müşteri Puanı

Fevkalade

Yapılan tele anket sonuçlarına göre 10 üzerinden 9.2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 9.2/10
9.2/10
Yemek 8.9/10
8.9/10
Hizmet 9.5/10
9.5/10
Fiyat Performans %88
8.8%

Müşteri Görüşleri (15 Yorum)

ÖA

Ö*** A***

Fiyata göre orantılıydı.Oda iyiydi.Personeller ilgili ve güler yüzlülerdi.

CK

C*** K***

Oda iyiydi.

P*** Ö***

Oda iyiydi,temizlik iyiydi.Yemeklerde çeşit boldu,çok lezzetliydi.

EK

E*** K***

Oda iyiydi.Personeller ilgililerdi,yardımcılardı.

ŞK

Ş*** K***

Oda iyiydi fakat 3 kişilik oda dememize rağmen bir  yatak daha sonradan geldi. 

Toplam 15 yorumdan 1 ile 5 arası yorumlar gösterilmektedir.

Tasigo Hotels Eskişehir Bademlik Termal Hotel Hakkında Genel Bilgiler

Tasigo Hotels Eskişehir Bademlik Termal Hotel, Eskişehir/Odunpazarı/Bademlik bölgesinde bulunmaktadır.

Mevkii: Bademlik Eskişehir Anadolu Havaalanına: 8 km. Bademlik Macera Park Mesafe: 50 mt. Eskişehir Tren Garına: 2 km. Eskişehir Otogara Mesafe: 5 km. Odunpazarı Turistik Bölge: 300 m.

Oda Kahvaltı konseptiyle misafirlerine hizmet vermektedir . Tasigo Hotels Eskişehir Bademlik Termal Hotel, yapılan anket sonuçlarına göre müşterilerden 10 üzerinden 9.2 puan alarak en beğenilen oteller arasında yer aldı.

Otel, Fitness, Mini Club ile müşterilerine eğlencenin tadına varacağı bir tatil deneyimi sunmaktadır.