• Tatil kredisi 6 ay ödemesiz 36 ay vadeli olacaktır.
  • Tatil kredisinin 1. taksiti Tatilbudur Seyahat Acenteliği ve Turizm Anonim Şirketi, 2. taksiti Banka tarafından ödenecektir. Böylelikle misafir 9 ay sonra taksit ödemeye başlayacaktır.
  • Tatil kredisi sadece yurtiçi konaklamalarında geçerlidir.
  • Kredinin % 80'ni firmaya (Tatilbudur) aktarılır, %20'si misafir hesabına aktarılır.
  • Konaklama tutarı için maksimum 8.000 TL kredi kullanabilir ve misafirin hesabına da maksimum 1.600 TL aktarılır. 8000 TL den düşük konaklama tutarları içinde aynı oranlar geçerlidir.
  • Kredi tutarı asgari 2.500 TL olabilir.
  • Misafir rezervasyon için aradığında ilk kişi bilgisi bankanın maaş müşterisi olan kişinin bilgileri olmalıdır.
  • Misafirin 72 saat içinde bankası ile görüşüp kredisini onaylatması gerekmektedir.
  • Tatil kredisi kullanımlarında konaklama tarihine minimum 5 gün olması gerekmektedir.
  • Rezervasyon iptal olması durumunda misafir Tatilbudur Seyahat Acenteliği ve Turizm Anonim Şirketi'ne başvuru yapacaktır, iptal sonrasında iadeler misafirin hesabına yatırılacaktır.

Vakıfbank, Halk Bankası ve Ziraat Bankası Tatil Kredisi Basın Açıklaması:

Tatil yapmak isteyen ve ilgili banka aracılığı ile maaş alan emekli ve çalışan müşterilerin tatil ve seyahat giderlerinin finansman ihtiyacının uygun şartlarda sağlanmasının yanı sıra, turizm sektörünü desteklemek amacıyla;

Bankalarımızla anlaşma yapacak seyahat acentelerine tatil paketi satın almak için başvuran müşterilerimize 10.000 TL'ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vade ile uygun şartlarda finansman imkanı sunulacaktır. Söz konusu kredinin 1. ve 2. taksitleri ilgili firma ve banka tarafından ödenecek; müşterilerimizin taksit ödemesi 9 ay sonra başlayacaktır.

(*) 1.Taksit Seyahat Acentesi, 2. Taksit Banka tarafından ödenecek olup, müşterinin ödeyeceği taksit sayısı 28'dir.

Resmi Tatil Günleri

2024 tatil günleri bu yıl size tatili doyasıya yaşama imkanı verecek! İş, okul ve gündelik hayat koşuşturmacasıarasında 2024 resmi tatilleriyle derin bir nefes alarak avantajlı fiyatlarla tatil yapmaya hazırmısınız? 2024 tatil günleriyle hayal ettiğiniz tatili Tatilbudur.com’un size özel kampanyalarıyla uygun fiyatlara yapabilirsiniz. Her zevk ve bütçeye uygun tatil seçeneklerinin olduğu TatilBudur’da tüm yılın resmi tatil günlerini kendiniz için muhteşem geçecek tatillere çevirebilirsiniz! Resmi tatil günleri önceden belirlendiği için birbirinden avantajlı erken rezervasyon fırsatlarını mutlaka incelemenizde fayda var. Böylelikle yoğunluk yaşanan tatil yerlerinde hem ucuz tatil yapabilir hem de yer bulamama ihtimalini en aza indirebilirsiniz.

15 Temmuz 2024
15 Temmuz 2024 13 Temmuz Cumartesi - 15 Temmuz Pazartesi
3 GÜN TATİL1 Gün Resmi Tatil
30 Ağustos Zafer Bayramı
30 Ağustos Zafer Bayramı 30 Ağustos Cuma - 01 Eylül Pazar
3 GÜN TATİL1 Gün Resmi Tatil
29 Ekim - Cumhuriyet Bayramı
29 Ekim - Cumhuriyet Bayramı 26 Ekim Cumartesi - 29 Ekim Sali
4 GÜN TATİL1 Gün Resmi Tatil