Gazipaşa Otelleri

(1 Sonuç Listeleniyor)

Sonuçları Filtrele

1 Otel Listeleniyor

Fiyat Aralığı

En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat

Temalar

Özel Dönemler

Genel Özellikler

Aksiyonlu Oteller

Çocuklar İçin

Spor Eğlence

Selinus Beach Club Hotel Antalya Alanya Gazipaşa
Güvenli Turizm

Selinus Beach Club Hotel

7 İyi
Antalya / Alanya / Gazipaşa
Balayı Konsepti Güvenli Turizm Sertifikalı Mavi Bayraklı Özel Plaj
4 Ay Erteleme Şimdi Al 4 Ay Sonra Öde
TatilBudur Öneriyor
  • Tesiste Ramazan Bayramı(11.05.2021-17.05.2021) dönemi hariç Mayıs, Haziran, Eylül ve Ekim Aylarında yapılacak konaklamalarda 7 gece kal 6 gece öde kampanyası bulunmaktadır.
Toplam 1 otelden tamamı gösterilmektedir.

Gazipaşa Otelleri

Tatil için en uygun ve en kaliteli Gazipaşa otellerinde rezervasyon mu yaptırmak istiyorsunuz? Eğer siz de Alanya tatilinizi minimum bütçe maksimum keyif ile yaşamak istiyorsanız; Tatilbudur.com’da erken rezervasyon yaptırın, avantajlı fiyatlardan yararlanın.

Gazipaşa Otelleri Fiyatları

Antalya’nın yaz turizminde önemli bir yeri olan Gazipaşa, pek bilinmeyen tarihinin izlerini günümüze kadar taşımış, doğasıyla huzur veren bir tatil sunarak turistlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Akdeniz ikliminin hakim olduğu Gazipaşa, Alanya ilçe merkezine yaklaşık 44 kilometre, Antalya il merkezine 180 kilometre uzaklıktadır ve 50 kilometrelik kıyı şeridine sahiptir. Alanya Gazipaşa otellerinde konaklayarak huzur dolu bir tatil geçirebilir, aynı zamanda tarihi ve doğal güzellikleri keşfedebilirsiniz. Gazipaşa otel fiyatları ise oldukça makul seviyelerde bulunuyor. Eğer siz de uygun fiyatlarla tatil yapmak isterseniz tercihinizi Gazipaşa otellerinden yana kullanabilirsiniz.

Gazipaşa Otelleri
Canlı Destek