Alaçatı Butik Oteller

Huzurlu ve sakin bir tatil geçirmek isterseniz, yaz veya kış fark etmeden tercihinizi butik otellerden yana kullanabilirsiniz. Özellikle Alaçatı butik otelleri, yöreye özgü taş evlerde hizmet veriyor. Hem denize yürüme mesafesinde hem de daha iç kesimlerde (denize 1-2 kilometre uzaklıkta) butik oteller bu sezon da oldukça popüler. Türkiye’nin en güzel illerinden biri olan ve İzmir’de bulunan Alaçatı, tertemiz denizi ve mis gibi havasıyla içinizi ısıtacak tarihi sokaklarıyla 2019 yaz tatili için Tatilbudur.com’da sizleri bekliyor.

Butik Oteller Marmaris

Gerek yerli, gerekse de yabancı turistler tarafından sıklıkla tercih edilen Marmaris, Butik otelleriyle de ön plana çıkıyor. Ailelerin ve balayı tatiline çıkmak isteyenler tarafından yoğun ilgi gören avantajlı Marmaris butik otelleri, Tatilbudur.com fırsatlarından faydalanıldığı zaman oldukça makul seviyelerde bulunuyor. Marmaris İçmeler otelleri ve Marmaris Selimiye otelleri, uygun fiyatları ve farkı konseptleriyle her yaştan tatil severin beklentilerini bu sezonda da karşılıyor.

Butik Oteller Antalya

Antalya her şey dahi otelleriyle ünlü bir tatil şehridir. Fakat Antalya’da çok sayıda butik otel de bulunmaktadır. Genellikle butik otellerin oda sayısı genellikle az olmakla beraber tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Aile, arkadaş veya iş seyahatleri için sıklıkla tercih edilen Antalya butik otellerini, TatilBudur.com üzerinden inceleyebilir ve yine TatilBudur.com farkıyla daha fazla tatilin keyfini çıkartabilirsiniz.

Butik Otel Fiyatları

Hem lüksü yaşamak hem de samimi bir aile ortamında konaklamak için butik otel kavramına tatil dönemlerinizde daha fazla yer vermeye ne dersiniz? Butik oteller tam da size göre olabilir. Butik otel fiyatları, erken rezervasyon fırsatlarından yararlandığınız taktirde oldukça makul seviyelerde bulunuyor. Kalabalıktan uzak, özgün tasarımlarıyla beğeni kazanan 2019 butik oteller, bazı özel hizmetler sunmayı da ihmal etmiyor. Kimi işletme sizleri saatlerce masadan kalkamayacağınız köy kahvaltılarıyla buluşturuyor; kimi işletmeler ise şirin bahçelerinde hamak zevkini yaşatıyor.

Neden Butik Otelleri Tercih Etmelisiniz?

  • Beş yıldızlı otelleri aratmayan hizmetler sunduğu,
  • Şehrin karmaşasından uzaklaşma imkanı verdiği,
  • Yöreye özgü harika lezzetler sunduğu ve
  • Konforunuz ön planda tutulduğu için tatilinizi planlarken butik otelleri tercih edebilirsiniz.