Kampanyalar
Tatilbudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Eylül Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Tatilbudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Eylül Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Konsept Özellikleri

 

 

Önemli Notlar

* Tesis 2018 yılında hizmete açılmıştır.

* Ekonomik Oda; tesisin giriş katının 1 altında yer almaktadır.


* Balkonlu Jakuzili Standart Oda; Tesiste bulunan bu odaların toplam sayısı 4 adet olup, giriş katta bulunmaktadır max. 2 kişi konaklayabilir.

* Balkonlu Jakuzili + Şömineli Oda; Tesisin 2. katında bulunan bu odaların toplam sayısı 4 adet olup, max. 3 kişi konaklayabilir.

* Catı Katı Suite; Otelin 3 Katında Bulunan Bu odaların Toplam Sayısı 4 Adet Olup Maximum 3 Kişi Konaklayabilir.


* Odalarda;Isıtma sistemi,split klima,uydu kanalları,ücretsiz internet,jakuzi,şömine,terlik,banyo bakım malzemeleri,safebox,deniz ve dag manzaralı balkonlu odalar mevcuttur


* Müşteri giriş saati 14:00 çıkış saati 12.00'dir. Oda kahvaltı hizmeti verilmektedir. Ayrıca restaurant ve bistro cafe alanları vardır. Tesis 12 ay hizmet vermekte olup; bazı odalarda şömine ve jakuzi vardır.

Ağva Palas Otel
Ağva Palas Otel