Konum Bilgileri
Bıçakçı mah. 1252. sk. No 3 Şanlıurfa Eyyübiye
Mevkii: Bıçakçı
Kampanyalar
Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz tatil alışverişinize 1250 TL'ye varan Bankkart Lira!

Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde yapılacak 7.500 TL-12.500 TL arasındaki alışverişinize 750 TL Bankkart Lira veya  12.500 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 1.250 TL Bankkart Lira hediye!

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 6 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Aralık Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 6 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Aralık Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Önemli Notlar

* Peygamberler şehri olarak bilinen Şanlıurfa deyince akla ilk gelen, Şanlıurfa ile özdeşleşmiş olan Baliklıgöl'dür. Yüzyıllar boyunca efsanelere konu olan tarihi Urfa Kalesi'nin hemen yanıbaşındadır. Hazreti İbrahim'in doğduğu mağara ve Hasan Paşa Camii de Balıklıgöl ile iç içedir. Balıklıgöl ve Urfa Kalesi, şehrin merkezinde yer almaktadır.

* Âlâ Han Boutique Hotel hem Balıklıgöl hem de tarihi Urfa Kalesi'nin hemen yanıbaşındadır.

* Otelimizden iki dakika yürüme mesafesinde olan Balıklıgöl'e, Hasan Paşa Camii'ne ve Hazreti İbrahim'in doğduğu mağaraya ulaşılmaktadır.

* Yenilenen mimari tarzıyla ve işletme anlayışıyla hizmet veren Âlâ Han Boutique Hotel, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı ilke edinmiş olup yerli ve yabancı misafirler tarafından sıklıkla tercih edilir konuma gelmiştir.

* Âlâ Han Boutique Hotel; Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından verilen Özel İşletme Belgesine sahiptir. Misafirlerimiz, otelimizin hemen her köşesini görsel medyalarla ölümsüzleştirmek istemektedirler. Otelimizi ziyaret eden profesyonel fotoğraf sanatçısının "Uzun yıllardan beridir ilk kez bir otelin hemen her köşesinin fotoğrafını çekmek istedim" sözleri ve yine bir yabancı misafirimizin Otel Ziyaretçi Defteri'ne yazdığı "Kendimi 1001 Gece Masalları'nın yaşandığı mekandaymış gibi hissettim" satırları bizleri gururlandırmıştır.

*Toplantı - Eğitim Salonunda yemekli veya yemeksiz toplantı organizasyonları da yapılabilmektedir.

Ala Han Boutique Hotel