Covid-19 Tedbirleri

Konum Özellikleri

Mevkii: Altınkum Mahallesi
Denize Mesafe: 30 mt.
Didim Merkezine Mesafe: 3 km.
Bodrum Havaalanına Mesafe: 80 km.
Didim Otogarına Mesafe: 3 km.
İzmir Merkezine Mesafe: 182 km.
Üye Fırsatları ile
Giriş yaptığınızda daha düşük fiyatlar görürsünüz!
 • Çamaşırhane *
 • Oda Servisi *
 • Berber & Kuaför *
 • Doktor *
 • Market *
 • Dart
 • Masa Tenisi
 • Otopark
 • Araç Kiralama *
 • Ön Büro
 • Uyandırma Servisi
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
 • Şezlong
 • 1 Adet Açık Havuz
 • Çocuk Havuzu
 • Şemsiye
 • Halk Plajı
 • Plajda tüm hizmetler, şezlong ve şemsiye ücretlidir.
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
 • Görevli personeli tarafından otele giriş esnasında misafir maskeli olup olmadığı ile ilgili rahatsız edilmeden kontrol edilip takması konusunda uyarılacaktır.Yine aynı personel tarafından girişte ateş ölçümü yapılıp rezervasyon adı ve detayları kapsamında kayıt altına alınacaktır. Giriş esnasında dezenfekte aparatından ellerin dezenfekte edilmesi ile işlemler başlatılacaktır. Resepsiyon önünde misafirin sosyal mesafe (1,5 m) kuralına uygun olarak ayrılmış alanları kullanarak işlemine devam edilecektir. Resepsiyon desk i personel ve misafir arasındaki koruyuculu arttırabilmek adına şeffaf separatör ile ayrılacaktır. Resepsiyonda işlem sırası var ise rezervasyonlu misafirlere özel ayrılmış sosyal mesafe kuralına uygun bekleme alanında beklemeleri sağlanacaktır. Giriş işlemleri için gerekli belgeler sterilize makinesinde sterilize edildikten sonra kayıt işlemleri için resepsiyon görevlisi tarafından kullanılacaktır. Odaların giriş ve çıkıştan önce dezenfekte ürünleri ile temizliği yapılmaktadır. Otelimiz %60 kapasite ile satışta olacağı için odalarımız havalandırma süresi dikkate alınarak kullanıma hazır hale gelecektir. Ortak kullanım alanlarında misafirlerin ortak kullanımına açık olan bölümlerde (asansör – lobi – lavobo – havuz – restaurant) bulunan dezenfekte ürününün kullanılması konusunda misafirler yönlendirilecektir. Servis alanlarında ve tüm hizmet alanlarında personeli sosyal mesafe kuralına, kişisel hijyen kurallarına uyarak ve Covıd 19 salgını kapsamında kullanması zorunlu kişisel koruyucu ekipmanlar ile hizmet verecektir. (maske , eldiven, koruyucu siperlik …) Restaurantlarda masa düzeni Covid 19 kapsamında sosyal mesafe kurallarına uygun olarak alınacak ve misafirlerin oda numarasına göre konaklaması boyunca aynı masadan hizmet alması sağlanacaktır. Havuz kullanıma açık olacak fakat kullanım alanı olarak sosyal mesafenin korunabilmesi adına her misafiri aynı anda yararlandırılamayabilir. Misafirlerin bu konuda anlayış göstermesi için bu bilgilendirmenin yapılması önem arz etmektedir. Tesiste konaklayacak olan tüm misafirlerimiz kayıt altına alınmakta olup Covid 19 kapsamında gerekli görüldüğü takdirde ilgili kamu kuruluşları ile bu bilgiler paylaşılabilmektedir.
 • .

Tam Pansiyon Plus Konsept Özellikleri (14.09.2020 tarihine kadar)

Kahvaltı (07:00 ile 10:00 saatleri arasında)(Büfemizden sizlere sunulan lezzetli yiyeceklerin ve uygun olarak hazırlanan Omlet, Pancake ve benzeri çeşitlerimizin sunumu Covid - 19  salgınına istinaden alınan önlemler çerçevesinde ANA RESTORAN'dan gerçekleştirilir. Çay ve kahve ile soft içecekler ikram edilir.  Masaya 1,5 lt lik su ikram edilir. Bardakla servis edilen soft içecekler(meşrubat) isteğe bağlı ikram edilir. Yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler Extra ücretlendirilir.)

Geç Kahvaltı (10:00 ile 17:00 saatleri arasında)(Kahvaltıyı kaçıranlar ve geç kalkanlar için Extra kahvaltı hizmetimiz gün boyu ücretli olarak devam edecektir Covid - 19  salgınına istinaden alınan önlemler çerçevesinde.)

Öğle Yemeği (12:30 ile 14:00 saatleri arasında)(Büfemizden sizlere sunulan lezzetli yiyecek menü çeşitlerinin Covid - 19  salgınına istinaden alınan önlemler çerçevesinde ANA RESTORAN'dan hizmet sunumu gerçekleştirilir.  Masaya 1,5 lt lik su ikram edilir. Bardakla servis edilen soft içecekler(meşrubat) isteğe bağlı ikram edilir. Yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler Extra ücretlendirilir.)

Snack (10:00 ile 17:00 saatleri arasında)(Nefis Snack çeşitlerinin sunumu gün boyu Extra  ücretli olarak Covid - 19  salgınına istinaden alınan önlemler çerçevesinde snack bar dan gerçekleştirilir.)

Akşam Yemeği (Uluslararası ve Türk mutfağından her gün değişik menülerle leziz tadların sunumu Covid - 19  salgınına istinaden alınan önlemler çerçevesinde ANA RESTORAN'dan gerçekleştirilir. Masaya 1,5 lt lik su ikram edilir. Bardakla servis edilen soft içecekler(meşrubat) isteğe bağlı ikram edilir. Yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler Extra ücretlendirilir.)

Gece Menüsü (00:00 ile 05:00 saatleri arasında) (Karnı acıkanlar için gece belirli menü eşliğinde Extra ücretli olarak Covid - 19  salgınına istinaden alınan önlemler çerçevesinde Ana Restaurant 'dan hizmet sunumu gerçekleştirilir.)

Pool Bar (10:00 ile 02:00 saatleri arasında)(Yerli alkollü, alkolsüz içki çeşitleri, kokteyller ve tüm hafif içecek çeşitlerinin sunumu Extra ücretli olarak Covid - 19  salgınına istinaden alınan önlemler çerçevesinde Pool Bar dan gerçekleştirilir.)

Lobby Bar (07:00 ile 07:00 saatleri arasında)(Yerli alkollü ve alkolsüz - sıcak soğuk içecek çeşitlerimizin sunumu Extra ücretli olarak Covid - 19  salgınına istinaden alınan önlemler çerçevesinde Loby Bar dan gerçekleştirilir.)

Tüm yerli alkollü/ alkolsüz - ithal alkollü/alkolsüz içecekler (Bira,Şarap,Rakı,Votka,Cin,Bazı Likörler) ücretlendirilir. Kahvaltıda sıcak içecekler(çay/kahve) ve konsantre içecekler ve su(1,5 lt) ücretsizdir. Sadece Öğle yemeğinde konsantre içecekler ve su (1,5 lt)ücretsizdir. Akşam yemeğinde konsantre içecekler ve su (1,5 lt) ücretsizdir.

Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri

Kahvaltı (07:00 ile 10:00 saatleri arasında)

Akşam Yemeği (yarım pansiyon konseptinde akşam yemeği set menü olarak tabak servisi ile ikram edilecektir. Konaklayan sayısının 20 ve üzeri olması halinde açık büfe olarak sunulacaktır. Yemek esnasında su ve premix içecekler ücretsiz olacaktır. Diğer içecekler extradır.

Tüm İçecekler Ücretli

Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri

Kahvaltı (07:00 ile 10:00 saatleri arasında)

Tüm İçecekler Ücretli

Balayı Çiftleri İçin

Meyve Sepeti ve Şarap İkramı

Bornoz - Balayı Buklet Seti

1 Gün Ücretsiz Odaya Kahvaltı Servisi

Oda Özellikleri

* Tesisin toplam 86 odası mevcuttur.

* Standart Oda (85 Adet) Çift kişilik ve tek kişilik yatak, split -klima, uydu tv, minibar ücretli, wc, banyolarda duş, balkon mevcuttur. Tüm odalar seramik parke zemin kaplıdır 25 m2 genişliğindedir.

* Suit Oda (1 adet) Ara kapılı üç ayrı oda iki banyolu, bir oda çift kişilik, diğer odada 2 tek kişilik yatak, oturma odasında köşe takımı 2 berjer orta sehpa mevcuttur. Diğer özellikler standart oda da belirtildiği gibidir 60m2 genişliğindedir.

Genel Özellikler

* Tesiste 2019 yılında tamamen yenileme çalışmaları yapılmıştır.

* Görevli personeli tarafından otele giriş esnasında misafir maskeli olup olmadığı ile ilgili rahatsız edilmeden kontrol edilip takması konusunda uyarılacaktır.Yine aynı personel tarafından girişte ateş ölçümü yapılıp rezervasyon adı ve detayları kapsamında kayıt altına alınacaktır. Giriş esnasında dezenfekte aparatından ellerin dezenfekte edilmesi ile işlemler başlatılacaktır. Resepsiyon önünde misafirin sosyal mesafe (1,5 m) kuralına uygun olarak ayrılmış alanları kullanarak işlemine devam edilecektir. Resepsiyon desk i personel ve misafir arasındaki koruyuculu arttırabilmek adına şeffaf separatör ile ayrılacaktır. Resepsiyonda işlem sırası var ise rezervasyonlu misafirlere özel ayrılmış sosyal mesafe kuralına uygun bekleme alanında beklemeleri sağlanacaktır. Giriş işlemleri için gerekli belgeler sterilize makinesinde sterilize edildikten sonra kayıt işlemleri için resepsiyon görevlisi tarafından kullanılacaktır. Odaların giriş ve çıkıştan önce dezenfekte ürünleri ile temizliği yapılmaktadır. Otelimiz %60 kapasite ile satışta olacağı için odalarımız havalandırma süresi dikkate alınarak kullanıma hazır hale gelecektir. Ortak kullanım alanlarında misafirlerin ortak kullanımına açık olan bölümlerde (asansör – lobi – lavobo – havuz – restaurant) bulunan dezenfekte ürününün kullanılması konusunda misafirler yönlendirilecektir. Servis alanlarında ve tüm hizmet alanlarında personeli sosyal mesafe kuralına, kişisel hijyen kurallarına uyarak ve Covıd 19 salgını kapsamında kullanması zorunlu kişisel koruyucu ekipmanlar ile hizmet verecektir. (maske , eldiven, koruyucu siperlik …) Restaurantlarda masa düzeni Covid 19 kapsamında sosyal mesafe kurallarına uygun olarak alınacak ve misafirlerin oda numarasına göre konaklaması boyunca aynı masadan hizmet alması sağlanacaktır. Havuz kullanıma açık olacak fakat kullanım alanı olarak sosyal mesafenin korunabilmesi adına her misafiri aynı anda yararlandırılamayabilir. Misafirlerin bu konuda anlayış göstermesi için bu bilgilendirmenin yapılması önem arz etmektedir. Tesiste konaklayacak olan tüm misafirlerimiz kayıt altına alınmakta olup Covid 19 kapsamında gerekli görüldüğü takdirde ilgili kamu kuruluşları ile bu bilgiler paylaşılabilmektedir.

* Tesis 3 kattan oluşmakta olup, 1 adet asansör mevcuttur.

* Tesisin genel tüm alanlarında wifi erişimi ücretsizdir.

* Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.

* Minibar;1 adet 1,5 lt su konulur arzu ettiğiniz takdirde Minibar’ larınıza alkollü içecekler ve yiyecekler ücreti mukabilinde Resepsiyona bilgi vermeniz kaydı ile tedarik edilir. Şirket politikamız gereği Hijyen ve sağlık koşulları nedeni ile musluk sularının içme suyu olarak tüketilmemesi rica olunur.

* Spor aktivitelerinde ve su sporları aktivitelerinde tüm sorumluluk katılımcılara aittir.

Benzer Oteller