Kullanıcı Yorumları
8.6/10 Müthiş
Öne Çıkan Özellikler
 • Fizik Tedavi
 • Su Kaydırağı
 • Çocuk Dostu
Konum Bilgileri
Gönen Yıldız Termal Hotel Gönen
Mevkii: Gönen Merkez
Gönen Otogara Mesafe: 2 km.
Genel Özellikler

 

 • Mini Bar *
 • Aile Banyosu *

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Tesis Aktiviteleri
-Canlı Müzik, akşam yemeği esnasında düzenlenmektedir.

 

 • Canlı Müzik(Haftanın Belirli Günlerinde)

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Havuz ve Plaj

- Termal Havuzlar; Kaplıcalarımız otelleri bünyesinde: 5 adet kapalı ve 1 adet açık termal havuz, 2 adet yarı olimpik yüzme havuzu bulunmaktadır.

-Kaplıca sularımız: Sağlık Bakanlığınca ruhsatlı Dünyaca Ünlü Gönen Kaplıcaları Suyunun toplam mineral konsantrasyonu litrede 1500 mg ile1800 mg arasındadır ve Florlu termo-mineral su niteliğindedir.

 

 • Açık Havuz
 • Kapalı Havuz
 • 2 Bantlı Su Kaydırağı
 • Bayan Termal Havuz
 • Bay Termal Havuz
 • Açık Termal Havuz

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Konsept Özellikleri
Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri
 • Kahvaltı (07:00 ile 10:00 saatleri arasında)
 • Coffe Break (Ücretsiz)
 • Akşam Yemeği (19:00 ile 21:00 saatleri arasında)
 • Tüm İçecekler Ücretli
Önemli Notlar

Oda Özellikleri* Tesisin 150 odası mevcuttur. Tüm odalarda 7/24 termal su mevcuttur.

* Standart Oda; 20 ila 30 m² arasındadır.  Yıldız otel odaları elektronik kartla açılmaktadır.  Her odamızın balkonu mevcuttur ayrıca odalarımızda 2 adet tekli koltuk bulunmakta olup oda servisimiz sizler için 24 saat hizmet vermektedir.  Tüm banyolarda termal su ve küvet bulunmaktadır. Klima, Bornoz , Banyo gereçleri ,Saç kurutma makinası ,Direk telefon hattı ,Tv (uydu yayını) ,Kablosuz internet ,Mini bar (ÜCRETLİ) ,Karşılama Tepsisi, Elektronik kasa, Jeotermal ısıtma sistemi, Sıcak ve soğuk termal su.

* Lüx Oda; 20 ila 30 m² arasındadır.  Yıldız otel odaları elektronik kartla açılmaktadır.  Her odamızın balkonu mevcuttur ayrıca odalarımızda 2 adet tekli koltuk bulunmakta olup oda servisimiz sizler için 24 saat hizmet vermektedir.   Tüm banyolarda termal su ve küvet bulunmaktadır. Klima, Bornoz , Banyo gereçleri ,Saç kurutma makinası ,Direk telefon hattı ,Tv (uydu yayını) ,Kablosuz internet ,Mini bar (ÜCRETLİ) ,Karşılama Tepsisi, Elektronik kasa, Jeotermal ısıtma sistemi, Sıcak ve soğuk termal su.

* Suit Oda; 40 ila 50 m² arasındadır.  Yıldız otel odaları elektronik kartla açılmaktadır.  Her odamızın balkonu mevcuttur ayrıca odalarımızda 2 adet tekli koltuk bulunmakta olup oda servisimiz sizler için 24 saat hizmet vermektedir. Tüm banyolarda termal su ve küvet bulunmaktadır. Tüm banyolarda termal su ve küvet bulunmaktadır. Klima, Bornoz , Banyo gereçleri ,Saç kurutma makinası ,Direk telefon hattı ,Tv (uydu yayını) ,Kablosuz internet ,Mini bar (ÜCRETLİ) ,Karşılama Tepsisi, Elektronik kasa, Jeotermal ısıtma sistemi, Sıcak ve soğuk termal su. Suit odalar bir birine özel olarak bağlantılı 2 odadan oluşmakta ve özenle dizayn edilmiştir

* Odalarda termal su mevcuttur.Genel Özellikler

* Yıldız, güneş ve park otel misafirlerimiz yıldız otel restoranını kullanmaktadırlar. Aynı şekilde hamam ve havuzları da ortak kullanabilirler.

* Bay bayan konaklamalarda evlilik cüzdanı talep edilmemektedir.

* TÜRK HAMAMLARI VE SAUNA  Kaplıcalarımız otelleri bünyesinde:  2 adet bayanlar ve 2 adet erkekler olmak üzere 4 adet Türk Hamamı,  3 adet havuzlu özel aile hamamı,  2 adet sauna bulunmaktadır.  Kaplıca sularımız: Sağlık Bakanlığınca ruhsatlı Dünyaca Ünlü Gönen Kaplıcaları Suyunun toplam mineral konsantrasyonu litrede 1500 mg ile 1800 mg arasındadır ve Florlu termo-mineral su niteliğindedir.


* Tesisin zemin katında oyun salonumuz restaurantımız ve lobby bar mevcuttur. Aynı zamanda acil sağlık birimimizde bu kattadır. 

* Termal Havuzlar; Kaplıcalarımız otelleri bünyesinde:  5 adet kapalı ve 1 adet açık termal havuz,  2 adet yarı olimpik yüzme havuzu bulunmaktadır.  Kaplıca sularımız: Sağlık Bakanlığınca ruhsatlı Dünyaca Ünlü Gönen Kaplıcaları Suyunun toplam mineral konsantrasyonu litrede 1500 mg ile1800 mg arasındadır ve Florlu termo-mineral su niteliğindedir. Fizik Tedavi departmanımız kapalı termal havuzlarımız ve fitness salonumuz Yıldız Otelimizde sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca acık termal havuzumuz ile olimpik yüzme havuzumuz yıldız otelimizin bahçesinde sizlerin hizmetindedir.

* Tesisin aile banyosu mevcuttur.


* Tesiste alkol mevcuttur.

* FİZİK TEDAVİ BÖLÜMÜ; BALNEOTERAPİ ; Balneoterapi, sıcaklığı minimum 20 °C ve mineral içeriği minimum 1g/lt. olan doğal kaynak sularının tedavi amacıyla kullanılması işlemidir.Gönen Kaplıcaları Tesisler sıcaklığı 30°C -40°C aralıklarında ayarlanabilen ve 1500 mg/lt. ile 1800 mg/lt arasında mineral barındıran sularımızla Kaplıca Kürü (Balneoterapi) hizmeti vermektedir. Gönen Termal suyundan; odalarınızda , termal havuzlarda ve sualtı basınçlı su masajı aracılığıyla maksimum faydayı sağlayabilirsiniz. AQUATERAPİ ; Herhangi bir sakatlık veya hastalığın rehabilitasyon sürecine destek olmak için yapılan  su içi  aktivitelerin  tamamına Aquaterapi denir. Bir başka deyişle, Aquaterapi ,nörolojik hastalıklar ve kas-iskelet sistemi rahatsızlıkları olan hastalar için  hazırlanmış su içi egzersiz programlarıdır. Aquaterapinin hedefleri arasında kas  gevşemesi,eklem hareketlerinin geliştirilmesi ve ağrıyı azaltmak bulunur. Aquaterapi,fizyoterapistler tarafından uygulanan bir hidroterapi yöntemidir. Aqua terapi de tedavi  başarısı ve hasta memnuniyeti oldukça yüksektir.

Gönen Yıldız Termal Hotel