Tesiste Öne Çıkan Özellikler

  • Fizik Tedavi
  • Su Kaydırağı
  • Çocuk Dostu
Satın aldığınız rezervasyonunuzun 4 te 1 ini şimdi, kalanını ise tatile 15 gün kala hem de 4 ay'a kadar erteleme fırsatıyla ödemeye başlayabilirsiniz.
8.500 TL ve üzeri rezervasyonlarınızda 600 TL Bankkart Lira Hediye! Üstelik peşin fiyatına 3 veya 8 taksit! Detaylar için tıklayınız!

Konum Özellikleri

Mevkii: Gönen Merkez
Otogara Mesafe: 2 km.
Havaalanına Mesafe: 150 km.
Şehir Merkezine Mesafe: 2 km.
Üye Fırsatları ile
Giriş yaptığınızda daha düşük fiyatlar görürsünüz!
  • Kapalı Termal Havuz
  • Açık Termal Havuz
  • Termal Havuzlar; Kaplıcalarımız otelleri bünyesinde:  5 adet kapalı ve 1 adet açık termal havuz,  2 adet yarı olimpik yüzme havuzu bulunmaktadır.  Kaplıca sularımız: Sağlık Bakanlığınca ruhsatlı Dünyaca Ünlü Gönen Kaplıcaları Suyunun toplam mineral konsantrasyonu litrede 1500 mg ile1800 mg arasındadır ve Florlu termo-mineral su niteliğindedir.
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri
  • Kahvaltı (07:00 ile 10:00 saatleri arasında)
  • Coffe Break (Ücretsiz)
  • Akşam Yemeği (19:00 ile 21:00 saatleri arasında)
  • Tüm İçecekler Ücretli

Oda Özellikleri* Tesisin 150 odası mevcuttur. Tüm odalarda 7/24 termal su mevcuttur.

* Standart Oda; 20 ila 30 m² arasındadır.  Yıldız otel odaları elektronik kartla açılmaktadır.  Her odamızın balkonu mevcuttur ayrıca odalarımızda 2 adet tekli koltuk bulunmakta olup oda servisimiz sizler için 24 saat hizmet vermektedir.  Tüm banyolarda termal su ve küvet bulunmaktadır. Klima, Bornoz , Banyo gereçleri ,Saç kurutma makinası ,Direk telefon hattı ,Tv (uydu yayını) ,Kablosuz internet ,Mini bar (ÜCRETLİ) ,Karşılama Tepsisi, Elektronik kasa, Jeotermal ısıtma sistemi, Sıcak ve soğuk termal su.

* Lüx Oda; 20 ila 30 m² arasındadır.  Yıldız otel odaları elektronik kartla açılmaktadır.  Her odamızın balkonu mevcuttur ayrıca odalarımızda 2 adet tekli koltuk bulunmakta olup oda servisimiz sizler için 24 saat hizmet vermektedir.   Tüm banyolarda termal su ve küvet bulunmaktadır. Klima, Bornoz , Banyo gereçleri ,Saç kurutma makinası ,Direk telefon hattı ,Tv (uydu yayını) ,Kablosuz internet ,Mini bar (ÜCRETLİ) ,Karşılama Tepsisi, Elektronik kasa, Jeotermal ısıtma sistemi, Sıcak ve soğuk termal su.

* Suit Oda; 40 ila 50 m² arasındadır.  Yıldız otel odaları elektronik kartla açılmaktadır.  Her odamızın balkonu mevcuttur ayrıca odalarımızda 2 adet tekli koltuk bulunmakta olup oda servisimiz sizler için 24 saat hizmet vermektedir. Tüm banyolarda termal su ve küvet bulunmaktadır. Tüm banyolarda termal su ve küvet bulunmaktadır. Klima, Bornoz , Banyo gereçleri ,Saç kurutma makinası ,Direk telefon hattı ,Tv (uydu yayını) ,Kablosuz internet ,Mini bar (ÜCRETLİ) ,Karşılama Tepsisi, Elektronik kasa, Jeotermal ısıtma sistemi, Sıcak ve soğuk termal su. Suit odalar bir birine özel olarak bağlantılı 2 odadan oluşmakta ve özenle dizayn edilmiştir


Genel Özellikler

* Yıldız, güneş ve park otel misafirlerimiz yıldız otel restoranını kullanmaktadırlar. Aynı şekilde hamam ve havuzlarıda ortak kullanabilirler.

* Bay bayan konaklamalarda evlilik cüzdanı talep edilmemektedir.

* TÜRK HAMAMLARI VE SAUNA  Kaplıcalarımız otelleri bünyesinde:  2 adet bayanlar ve 2 adet erkekler olmak üzere 4 adet Türk Hamamı,  3 adet havuzlu özel aile hamamı,  2 adet sauna bulunmaktadır.  Kaplıca sularımız: Sağlık Bakanlığınca ruhsatlı Dünyaca Ünlü Gönen Kaplıcaları Suyunun toplam mineral konsantrasyonu litrede 1500 mg ile 1800 mg arasındadır ve Florlu termo-mineral su niteliğindedir.


* Tesisin zemin katında oyun salonumuz restaurantımız ve lobby bar mevcuttur. Aynı zamanda acil sağlık birimimizde bu kattadır. 

* Termal Havuzlar; Kaplıcalarımız otelleri bünyesinde:  5 adet kapalı ve 1 adet açık termal havuz,  2 adet yarı olimpik yüzme havuzu bulunmaktadır.  Kaplıca sularımız: Sağlık Bakanlığınca ruhsatlı Dünyaca Ünlü Gönen Kaplıcaları Suyunun toplam mineral konsantrasyonu litrede 1500 mg ile1800 mg arasındadır ve Florlu termo-mineral su niteliğindedir. Fizik Tedavi departmanımız kapalı termal havuzlarımız ve fitness salonumuz Yıldız Otelimizde sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca acık termal havuzumuz ile olimpik yüzme havuzumuz yıldız otelimizin bahçesinde sizlerin hizmetindedir.

* Tesisin aile banyosu mevcuttur.


* Tesiste alkol mevcuttur.

* FİZİK TEDAVİ BÖLÜMÜ; Kaplıca Kürü ile aynı anda hastalıklarınıza tedavi de arıyorsanız ya da sadece Kaplıca tatiliyle hayatın stresinden uzaklaşmak istiyorsanız Gönen Termal Resort tam size göre olacaktır.         BALNEOTERAPİ    Balneoterapi, sıcaklığı minimum 20 °C ve mineral içeriği minimum 1g/lt. olan doğal kaynak sularının tedavi amacıyla kullanılması işlemidir.Gönen Kaplıcaları Tesislerimiz sıcaklığı 30°C -40°C aralıklarında ayarlanabilen ve 1500 mg/lt. ile 1800 mg/lt arasında mineral barındıran sularımızla Kaplıca Kürü(Balneoterapi) hizmeti verilmektedir.  Gönen Termal suyundan; odalarınızda , termal havuzlarda ve sualtı basınçlı su masajı aracılığıyla maksimum faydayı sağlayabilirsiniz. AQUATERAPİ ; Herhangi bir sakatlık veya hastalığın rehabilitasyon sürecine destek olmak için yapılan  su içi  aktivitelerin  tamamına Aquaterapi denir. Bir başka deyişle, Aquaterapi ,nörolojik hastalıklar ve kas-iskelet sistemi rahatsızlıkları olan hastalar için  hazırlanmış su içi egzersiz programlarıdır. Aquaterapinin hedefleri arasında kas  gevşemesi,eklem hareketlerinin geliştirilmesi ve ağrıyı azaltmak bulunur. Aquaterapi,fizyoterapistler tarafından uygulanan bir hidroterapi yöntemidir. Aqua terapi de tedavi  başarısı ve hasta memnuniyeti oldukça yüksektir.

Gönen Yıldız Termal Hotel Hakkında Genel Bilgiler

Gönen Yıldız Termal Hotel, Balıkesir/Gönen/Gönen Merkez bölgesinde bulunmaktadır.

Otogara Mesafe: 2 km. Havaalanına Mesafe: 150 km. Şehir Merkezine Mesafe: 2 km.

Yarım Pansiyon konseptiyle misafirlerine hizmet vermektedir ve Fizik Tedavi, Su Kaydırağı, Çocuk Dostu özellikleri ile misafirler tarafından tam not almaktadır. Gönen Yıldız Termal Hotel, yapılan anket sonuçlarına göre müşterilerden 10 üzerinden 8.6 puan alarak en beğenilen oteller arasında yer aldı.