Konum Bilgileri
Güre Afrodit Termal Otel Güre Mah Kaplıcalar Cad No:5 EDREMİT/ / Balıkesir
Mevkii: Güre
Edremit Şehir Merkezi 13 km
Akçay Şehir Merkezi 4 km
Havalimanı 16 km
Kampanyalar
Daha Fazla Göster
Tesis ile ilgili notlar
Evcil Hayvan Kabul Ediyor mu ? : Hayır
Sigara İçilebilir mi ? : Hayır
Kampanyalar
TatilBudur'dan Yapılacak Seçili Otel Rezervasyonlarında 7.500 TL'ye Varan WorldPuan!

35.000 TL-49.999 TL arası rezervasyonlara 2.500 TL, 50.000 TL - 99.999 TL arası rezervasyonlara 5.000 TL, 100.000 TL ve üzeri rezervasyonlara 7.500 TL Worldpuan!

kampanya şartları
Hepsipay'le Tek Tıkla Güvenle Öde!

Her rezervasyonda %10, toplam 500TL Hepsipara!

kampanya şartları
Genel Özellikler

 

 • Masaj *
 • Emanet Kasa
 • Sauna *
 • Türk Hamamı
 • Otopark
 • Kese & Köpük *
 • Spa Merkezi *
 • Bebek Yatağı
 • Wi-fi
 • Aile Banyosu *
 • Tuz Odası *
 • Ön Büro
 • Açık Otopark
 • Yerden ısıtma
 • Günlük Termal Havuz Temizliği

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Tesis Aktiviteleri
Havuz ve Plaj

-Havuzlar ve Hamamlar 08:30 ile 15:00 saatleri arasında bayan misafirlere , 16:00 ile 21:00 saatleri arasında bay misafirlere ve 21:00 ile 23:00 saatleri arasında karma olarak hizmet vermektedir.

 

 • Kapalı Termal Havuz

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Balayı
Konsept Özellikleri

Yaz sezonu boyunca akşam yemeği saatleri 19:00-21:00 olarak güncellenmiştir.

Önemli Notlar

Oda Özellikleri


* Tesisin 132 odası mevcuttur.* Standart Odaları: 123 adetir.


* Engelli Odaları: 4 adettir.* Tüm odalarda özel mermer küvetler, merkezi yayınlı TV, merkezi ısıtma kalorifer, klima, buzdolabı, minibar, saç kurutma makinası, telefon ve balkonlu oda seçenekleri bulunmaktadır.


* Tesisimizde tüm odalarda 24 saat termal su kullanılmaktadır. Her odada mermerden yapılmış özel kaplıca küveti, kurna, duş mevcuttur. Küvet ve kurnadaki sıcak su termal, duş ve lavaboda kullandığımız su şebeke suyudur.

* Standart odalar double ya da twin yataktan oluşmaktadır. Standart  odalara ek yatak uygulamamız yoktur. Suit odalar 3 kişiliktir. Misafir talebine göre ilave ek yatak atılabilir.

* Odalar da termal su bulunmaktadır.


Genel Özellikler


* Türk Hamamları; Saat 08.00 ile 15.00 arası bayanlara hizmet vermektedir, Saat 16.00 ile 21.00 arası baylara, Saat 21:00 ile 23:00 arasında ise karma olarak hizmet vermektedir. Türk hamamı ve termal havuzlar Bay-Bayan ve karma saatlerinde ücretsizdir. Masajlar extra ücrete tabidir.


* Wi-fi erişimi genel alanlarda mevcut olup odalarda mevcut değildir.

* Tesiste Masaj, Kese, Aroma Tedavi, hizmetleri ücretli verilmektedir.

* Tesis sağlık bakanlığından onaylı kaplıca ruhsatıyla hizmet vermektedir.

Bay bayan konaklamalarda evlilik cüzdanı talep edilmektedir.

* TERMAL SUYUN ÖZELLİKLERİ VE BANYO KÜRÜ UYGULAMASINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR: TC. Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün 10.04.2009  tarihli tıbbi değerlendirme Raporuna göre Güre kaplıcalarının termomineralli  su niteliğinde olduğu belgelenmiştir. Banyo uygulamaları şeklinde; - Kronik dönemdeki kas ve iskelet hastalıklarının tedavisinde yardımcı ve tamamlayıcı tedavi unsuru olarak -Ortopedik operasyonlar sonrası gibi uzun süre hareketsiz kalma durumlarında mobilizasyon - Cerebral palsy gibi hastalıkların tedavisinde rehabilitasyon amacıyla -Nörovejatatif distonu gibi genel stres bozuklarında - Spor yaralanmalarında tamamlayıcı tedavi olarak - Osteoporozda yardımcı tedavi olarak yararlanılmaktadır. Banyo kürü uygulamaları; - İdeal kür üç haftadır. Ancak yoğun zamanda 10 günlük hızlı kürlerde yararlıdır. - İlk banyoda 10 dakikadan fazla kalınmamalıdır. - Banyo sonrası en az 1 saat odada dinlenmeli ve vücut yavaşça soğutulmalıdır. -Güne en fazla 2 banyo önerilir. -Banyo arası dönemlerde günde en az 3 km yürüyüş önerilir. 40 ∙ C kaynak çıkış sıcaklığı olan termal su,  başka su katılmadan odalarda hizmete sunulmuştur. *Potasyum iyonu 13.5 mg *Sodyum 279.703 mg *Kalsiyum 32.2 mg *Magnezyum 2.4 mg *Demir 0.124 mg *Alüminyum 2.88 mg

* Konferans Salonları: 150 kişilik çok amaçlı salon (Paris) 75 kişilik salon (Helen) 12 kişilik yönetim kurulu toplantı salonu mevcuttur.

Güre Afrodit Termal Otel