Kampanyalar
Paraf ile yapacağınız alışverişlerinizde 1.000 TL'ye varan indirim fırsatı!

Paraf ile 7 - 26 Eylül 2022 tarihleri arasında TatilBudur.com'dan yapılacak ilk tatil alışverişinize, tutarı 7.500 - 12.499 TL arasında ise 750 TL, tutarı 12.500 TL ve üzeri rezervasyonlarda ise ekstreniz üzerinden 1.000TL indirim verilecektir.

kampanya şartları
Tatilbudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Eylül Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Tatilbudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Eylül Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Genel Özellikler

 

  • Çamaşırhane *
  • Telefon *
  • İnternet

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Covid-19 Tedbirleri
Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler - Girişlerde ateş ölçer ile vücut ısısı ölçümü - Girişte misafirlere verilmek üzere maske, eldiven, dezenfektan gibi kişisel koruyucu ekipmanlar - En az 24 saat boş bırakılmış odalar - Periyodik açık ve kapalı alan dezenfektasyonu - Ortak alanlarda ve kahvaltı alanında güvenli sosyal mesafe düzenlemesi - Personelin düzenli ateş ölçümü, kişisel hijyeni için malzemeler - Personel Covid-19 salgını kapsamında bilgilendirme eğitim ve sertifikasyonu - Odalarda tek kullanımlık buklet ürünleri - Tekstillerin uygun ısıda yıkanma işlemi

 

  • Ortak alanlarda Güvenli Sosyal Mesafe düzenlemesi Yapılmıştır
Konsept Özellikleri
Yaz Konsepti Bilgileri
  • Oda Kahvaltı Konsepti
  • Kahvaltı
  • Tüm İçecekler ÜcretliHotel 2000 Kavaklıdere
Hotel 2000 Kavaklıdere