Kampanyalar
Tatilbudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Eylül Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Tatilbudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Eylül Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Genel Özellikler

GENEL ÖZELLİKLER

*Tesisimiz akyaka merkezine 2-5 km arasında mesafede olup Maden iskelesi koyunda yer almaktadır. Eşsiz sakin bir konumdadır. Tesisimiz  5 blok ,50 odadan oluşan butik oteldir. Denize sıfır olmamızın yanısıra akyaka Azmak Nehrine 3 km mesafesi vardır. 

* Evcil hayvan kabul edilmemektedir

* Not: Odaların konumu,büyüklüğü, iç dizaynı,manzarası ve bulunduğu blok müsaitliğe bağlı olarak değişiklik gösterebilir

 

 

 • Mini Bar *
 • İnternet
 • Ön Büro

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Havuz ve Plaj

 

 • Şezlong
 • Minder
 • Açık Havuz
 • Şemsiye
 • Özel Plaj
 • Plajda Yiyecek ve İçecek Hizmeti Ücretli
 • İskele

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Covid-19 Tedbirleri
Ozon makinası ile misafirlerimiz gelmeden önce oda temizliği yapılmaktadır. Tüm açık ve kapalı tesis alanlarına düzenli aralıklarla ve her yapılan check-in öncesi ile check-out sonrasında dezenfektasyon işlemleri uygulanmaktadır. Giriş işlemleri esnasında ateş ölçer ile kontroller sağlanmaktadır, tehlikeli görünen durumlarda müdahele edilmektedir. Toplu kullanım alanlarında sosyla mesafe kurallarına göre planlama yapılmaktadır, uyarı afişleri konulmaktadır. Tesis içerisinde bir çok bölgede 14 Kural’ı içeren tabelalar bulundurulmaktadır. Talep eden her misafire ücretsiz maske temin edilmektedir. Tesisin bir çok alanında el dezenfektanı bulundurulmaktadır, giriş esnasında dezenfaktan kullanmak zorunludur. Tesis restoranlarında tek kullanımlık baharatlar kullanılmaktadır.

 

 • .
Konsept Özellikleri

Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri

Kahvaltı (08:30 ile 10:30 saatleri arasında)

Tüm İçecekler Ücretli

İskelem Restoran (11:00 ile 22:00 saatleri arasında)(Ücretli)

Fast Food yiyecek hizmeti (İskelem Restoran)(Ücretli)

İçecek hizmeti  (İskelem Bar)(Ücretli)

A’La Carte Restoran (İskelem restoran)(Ücretli - Rezervasyonlu)

Kahvaltı açık büfe olarak sunulmaktadır.(Turizm sezonuna göre sunumlar değişebilir.). Konaklamaya sabah kahvaltısı dahil olup,kahvaltı dışında alınacak yiyecekler ve içecekler ücretlidir. Sabah kahvaltısı İskelem Restoran’da sunulmaktadır.(Sunum mekanları turizm sezonuna ve hava koşullarına göre farklılık gösterebilir.). Diğer restoran ve satış noktalarından alınacak yiyecek ve içecekler ekstra ücretlidir. A’La Carte restoranlar için rezervasyon gereklidir ve ücretlidir. Yiyecek ünitelerinde bulunan barlar yiyecek servis saatleri ile açılıp kapanır. Restoran ve barlar ile açık alanların açılış ve kapanış saatleri mevsim şartları ve sezona göre değişiklik gösterebilir. Oda kahvaltı konaklamalarda kahvaltı giriş gününden sonraki sabah sunulur ve konaklanan gece sayısı kadar sabah kahvaltısı içerir.

Balayı Konsepti

Oda süslemesi

Önemli Notlar

Genel Özellikler

* Tesiste 2014 yılında renovasyon çalışmaları yapılmıştır.

* Tesis 2 kattan oluşmaktadır, asansör mevcut değildir.

* 200 şezlong kapasiteli iskele sahil mevcuttur.

* İnternet; Lobi bölgesi,genel alanlar ve kapsama durumuna göre bazı odalarda kablosuz internet ücretsiz ve şifrelidir.Şifre ise resepsiyondan alınmaktadır.

* Odalardaki mini barda bulunan yiyecek ve içecekler ücretlidir

* 1 adet toplantı salonu 8-10 kişilik toplantılar için uygundur.

* Tercih eden misafirler havuza haşema ile de giriş yapabilmektedir.

* Evcil hayvan kabul edilmektedir.

İskelem Otel
İskelem Otel