Kullanıcı Yorumları
8.6/10 Müthiş
 • Oda 8.7
 • Yemekler 8.4
 • Hizmet 8.8
 • Fiyat Performans 8.1
Öne Çıkan Özellikler
 • Aquapark
 • Balayı Konsepti
 • Güvenli Turizm Sertifikalı
Tümünü gör
Konum Bilgileri
Palm Wings Ephesus Beach Resort Efes Antik Şehir Planı Kuşadası Yolu Selçuk / Pamucak Mevkii Kuşadası / Aydın
Mevkii: Kuşadası Selçuk
Denize Mesafe: 0 m.
Meryem Ana Evi: 15 km.
Kampanyalar
Tatilbudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Eylül Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Tatilbudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Eylül Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Genel Özellikler

 

 • Çamaşırhane *
 • Sağlık Görevlisi *
 • Masaj *
 • İnternet
 • Sauna
 • Türk Hamamı
 • Alışveriş Merkezi *

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Tesis Aktiviteleri
Mini Club 4-12 yaş  arası çocuklar için 10:00-12:00 ile 14:00-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 

 • Basketbol
 • Masa Tenisi
 • Deniz Bisikleti
 • Kano
 • Dalış Kursu *
 • Yelkenli *
 • Tenis
 • Fitness
 • Beach Futbol
 • Su Sporları *
 • Animasyon
 • Mini Club
 • Oyun Salonu *

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Havuz ve Plaj

-Kapalı havuz 01/06 ile 15/09 tarihleri arasında hizmet verir.

-16 yaşından küçük misafirlerin relax havuzu kullanması yasaktır.

-Plajda yiyecek içecek hizmeti ücretsizdir. (Snack Bar)

 

 • Kum Plaj
 • Şezlong
 • Açık Havuz
 • Kapalı Havuz
 • Çocuk Havuzu
 • Şemsiye
 • Plaj Havlusu
 • Mavi Bayraklı Plaj
 • Relax Havuz
 • 7 Bantlı Aquapark

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Covid-19 Tedbirleri

Tesisin "Güvenli Turizm Sertifikası" bulunmaktadır.

Çocuk büfesi ve şezlong minderi pandemi nedeniyle tesiste  mevcut değildir. Odaların hijyeni ve extra temizlik için; C/in saati : 15:00 - C/out saati: 11:00. Konukların otele her girişinde vücut sıcaklıklarını ölçeceğiz ama bunları kayıt etmeyeceğiz. Vücut sıcaklığı 38 C ve üzeri ise misafirimizi otel doktorumuza ya da sağlık kurumuna sevk ederek sağlığının korunmasına özen göstereceğiz. Otelimizin bekleme olabilecek alanlarında (resepsiyon, restoran, bar, asansör önleri gibi) sosyal mesafe kuralı geçerli kılındı. Konukların yerdeki çizgilere uymasını bekleyeceğiz. Konuk odalarını onlar için özel olarak temizledik ve dezenfekte ettik. Dezenfeksiyon sonrası ilk misafirimiz kullansın diye odayı mühürledik. Kat görevlimiz koruyucu donanım (tek kullanımlık eldiven, maske, bone ve galoş) ile odayı temizleyecek. Tek kullanımlık sabun şampuan gibi buklet malzemelerini sunmayı konuklarımızın sağlığını korunmak için planladık. Yemeklerimiz yine açık büfe şeklinde ana restoranımızda, küçük porsiyonlarda mutfak ekibimizce konuklarımıza verilecektir. Masa aralıkları uzatıldığından, kapasitemiz azalmıştır. Bu nedenle otele giriş esnasında konuklara bildirilen saatler arasında yemek alabileceklerdir. Tesiste girişte, lobyde, restoran girişlerinde, havuz başında, plaj girişinde, kat ya da blok başlarında ve diğer bir çok alanda ayaklı otomatik el dezenfektanları koyduk Konuklar resepsiyondan her zaman maske ve eldiven de edinebilecekler. Konuklarımız otelimizin oyun salonu, kuaför, market gibi alanlarına maske ile kontrollü girebilecekler, bu alanların girişlerinde dezenfektan ve maske bulabileceklerdir. Misafirler Fitness center, Hamam gibi etkinlikleri kullanırken maske takacaklar, sosyal mesafe kuralına ve kullanma talimatlarına uyacaklardır. Anfitiyatroda da sosyal mesafe kuralından dolayı oturma kapasitesi azalmıştır. Konuklarımız arasında en az 2 koltuk boşluk olacağından rezervasyon yaparak ve maske takarak animasyonu seyredebileceklerdir. Konuklara tek kullanımlık bardak, çatal-bıçak sunmamız tamamen onların sağlığının korunması içindir. Misafirlerimizin ortak kullanım alanlarını (şezlonglar, asansör düğmeleri, wc ler, soyunma odaları gibi) sürekli temizleyip dezenfekte ediyoruz, güvenle kullanabileceklerdir. Misafirlere sunulacak yiyecek ve içecekleri sağlıklı gıda ürettiği tescilli satıcılardan ve bilinen markalardan seçiyor, teslim alırken ambalajlarını dezenfekte ederek kontrollü alıyoruz. Gıda ve su güvenliği risk yönetim sistemimiz habersiz olarak resmi ve bağımsız dış denetim firmalarınca sürekli denetlenmektedir. Güven içinde yiyeceklerimizi ve içeceklerimizi tüketebilirsiniz. Misafirler kalışları boyunca Covid19 belirtilerini (yüksek ateş ve nefes almada zorluk) hissederlerse resepsiyonu arayarak tarafımızı bilgilendirebilirler, böylelikle hemen otel doktorumuza ya da sağlık kurumuna sevkinizi sağlayabileceğiz. Muayene sonucunda konuğumuzdan dikkat etmesi istenen kurallara titizlikle uymasını bekleyeceğiz.

 

 • .
Konsept Özellikleri

Ultra Her şey Dahil Konsept Özellikleri

Kahvaltı (07:00 ile 10:00 saatleri arasında)

Geç Kahvaltı (10:00 ile 11:00 saatleri arasında)

Öğle Yemeği (12:30 ile 14:30 saatleri arasında)

Akşam Yemeği (19:30 ile 21:30 saatleri arasında)

Gece Çorbası (00:00 ile 01:00 saatleri arasında)

Mini Kahvaltı (01:00 ile 06:00 saatleri arasında)(Mini Büfe)

Snacks & Atıştırmalıklar;

Pide's Snack Restoran (12:00 ile 17:30 saatleri arasında)(Self Servis)

Gözleme & Lokma (12:30 ile 17.30 saatleri arasında)(Self Servis)

Pastane (14:00 ile 18:00 saatleri arasında)(Self Servis)

Dondurma (12:00 ile 17.00 saatleri arasında)(Self Servis)

Barlar;

Lobby Bar (24 Saat)(Tüm alkollü ve alkolsüz içecekler - Sıcak içecekler)

Pool Bar (10:00 ile 18:00 saatleri arasında)(Yerli alkollü ve alkolsüz içecekler & Sıcak içecekler)

Snack Bar (10:00 ile 18:00 saatleri arasında)(Bira - alkolsüz meşrubat ve sıcak içecekler)

Snack Bar (18:00 ile 24.00 saatleri arasında)(Yerli alkollü ve alkolsüz içecekler & Sıcak içecekler)

Disko Bar (24:00 ile 02:00 saatleri arasında)

Pub's (10:00 ile 18:00 saatleri arasında)(Yerli alkollü ve alkolsüz içecekler & Sıcak içecekler, bira)

Sunset Bar (18:00 ile 24:00 saatleri arasında)(Tüm alkollü ve alkolsüz içecekler, Sıcak içecekler)

A'la Carte Restaurantlar;

Serape Meksika A'la Carte Restoran (19:30 ile 21:30 saatleri arasında)(7 gece konaklamalarda 1 defalığına bir restoran ücretsiz)(Haftanın 6 günü açık)(Rezervasyonlu)

Vera Italyan A'la Carte Restoran (19:30 ile 21:30 saatleri arasında)(7 gece konaklamalarda 1 defalığına bir restoran ücretsiz)(Haftanın 6 günü açık)(Rezervasyonlu)

Laterna Balık A'la Carte Restoran (19:30 ile 21:30 saatleri arasında)(7 gece konaklamalarda 1 defalığına bir restoran ücretsiz)(Haftanın 6 günü açık)(Rezervasyonlu)

Keyf Türk A'la Carte Restoran (19:30 ile 21:30 saatleri arasında)(7 gece konaklamalarda 1 defalığına bir restoran ücretsiz)(Haftanın 6 günü açık)(Rezervasyonlu)

Sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup tesisin belirlemiş olduğu tüm yerli alkollü ve alkolsüz içecekler (Bira, Şarap, Rakı, Votka, Cin, Bazı Likörler) bazı yabancı alkollü içecekler (Viski, votka, cin) Alkolsüz içecekler ve Sıcak içecekler 24 saat ücretsizdir. Kutu içecekler ve bazı yabancı alkollü içecekler ücretlidir. Kahvaltıda sıkma portakal suyu ücretsizdir. 

Balayı Çiftleri İçin

Özel karşılama (alkolsüz kokteyl)

Oda süslemesi

Odaya meyve - köpüklü şarap ikramı

Mini barın tüm konaklama oyunca her gün cola fanta sprite su ve soda ile doldurulması

Balayı mektubu ve kartı

Özel buklet malzemesi ve bornoz

İlk gün odaya kahvaltı

Balayı konseptinden yararlanmak isteyen misafirler, oda tipini standart oda (balkonlu, deniz manzaralı) ketagoriden seçilmesi, çiftlerin evlilik cüzdanını girişte ibraz etmeleri, konaklamanın düğün tarihi itibariyle 1 aylık süre içinde yapılmış olması, otele giriş saatinin 14:00 ten sonra olması gerekmektedir.

Doğum Günü Konsepti

Odaya süsleme

Odaya meyve ikramı

Ala carte restoranlarda rezervasyonda öncelik tanınması

Evlilik Yıldönümü Konsepti

Odaya süsleme

Odaya meyve ikramı

Odaya şarap ikramı

Ala carte restoranlarda rezervasyonda öncelik tanınması

Çiftlerin evlilik cüzdanını girişte ibraz etmeleri gerekmektedir.

Önemli Notlar

Oda Özellikleri* Tesisin 450 odası mevcuttur.* Anabina Standart Oda Özellikleri :Odalar 26M2 olup, maksimum 2+1 çocuk veya 3 büyük konaklar. Tamamıyla yenilenmiş odalardır. Yerler laminant parke kaplıdır.  Banyo duşlu olup panel cam vardır. Anabina 02-11. Kattadır. Odalar deniz manzaralıdır.

* Anabina Geniş Ranzalı Oda Özellikleri :Odalar 29M2 olup, maksimum 2 büyük +2 çocuk konaklar. Tamamıyla yenilenmiş teraslı odalardır. Yerler laminant parke kaplıdır. Banyo duşlu olup panel cam vardır. Anabina 1. Kattadır. Odalar manzarasızdır.

* Bahçe Aile Odası Özellikleri :Odalar 42M2 olup, maksimum 3 büyük + 2 çocuk veya 4 büyük konaklar. Tamamıyla yenilenmiş odalardır. 2 yatak odasından oluşan bu odamız ara kapılıdır. Yerler laminant parke ve seramik kaplıdır. Banyolarımız duşlu ve panel camlıdır. Ana binanın hemen yanında bahçe alanımızda sıralanmış 4 katlı 4 bloktan oluşan  bu odalar binalarımızın 2., 3. ve 4. katlarındadır. Odalar balkonlu ve havuz manzaralıdır. Bloklarda asansör mevcuttur.

* Havuz Erişimli (swim-up) Bahçe Aile Odası Özellikleri :Odalar 42M2 olup, maksimum büyük + 2 çocuk veya 4 büyük konaklar. Tamamıyla yenilenmiş odalardır. 2 yatak odasından oluşan bu odamız ara kapılıdır. Yerler laminant parke ve seramik kaplıdır. Banyolarımız duşlu ve panel camlıdır. Ana binanın hemen yanında bahçe alanımızda sıralanmış 4 katlı 4 bloktan oluşan bu odalar, aile odalarının 1. katlarında ve havuz erişimlidir. Odalar balkonlu ve havuz manzaralıdır.

*Deluxe Oda 70 m² genişliğindedir. 1.katta deniz manzaralı geniş teraslıdır. Bir salon ve bir oda, 2 wc ve 1 adet banyodan oluşmaktadır. Maksimum 3 kişi yada 2+2 konaklamaya uygundur.

* Havuz erişimli Aile odalarına 8 yaş ve üzeri çocuk misafir kabul edilmektedir.* Aile odaları ek binada yer almaktadır.* 4 adet engelli odası bulunmaktadır.

* Tesisin ana bina odaları laminant parke taban, Aile odaları ise seramik ve laminant tabandır. 

* Odalardaki çay kahve seti günlük yenilenir.

Genel Özellikler

* Anabinanın yanında sırasıyla 4 bloktan oluşan, her katta 5 adet oda bulunan, 4`er katlı 80 adet bahçe aile odası tamamen yenilenmiştir.

* Mini Barlarınız girişte alkolsüz içecekler (Kutu meyve suyu, Şişe soda, Kola, Fanta) ve su ile doldurulur. Diğer günler her gün odaya 2 şişe 1,5 Lt su servisi dahildir.


* Wi-fi lobide ücretsiz sunulmaktadır. 


* Tesisin en büyüğü 815 m² 1.000 kişi kapasitesinde olmak üzere toplam 10 adet toplantı salonu bulunmaktadır.


* Tercih eden misafirler havuza haşema ile de giriş yapabilmektedir.


* Evcil hayvan kabul etmemektedir.

* Tesise Giriş 15:00 / Çıkış 11:00 şeklindedir.

Kullanıcı Yorumları

8.6 / 10 Müthiş
124 Onaylı Misafir Yorumu
Oda 8.7
8.7
Yemek 8.4
8.4
Hizmet 8.8
8.8
Fiyat Performans 8.1
8.1

Çalışanlar ellerinden geleni yaptı.

O*** B***
14 Ağustos 2018

Personeller ilgililerdi. Yiyecekler çok iyiydi. Her şeyden çok memnun kaldım. Oda iyiydi.

İ*** A***
14 Ağustos 2018

Oda çok güzeldi. Çalışanlarda sıkıntı yoktu. Fiyat biraz daha uygun olabilirdi.

G*** G***
14 Ağustos 2018

Yiyecekler çok lezzetliydi. Personeller ilgiliydi. 

C*** C***
13 Ağustos 2018

Yiyecek içecekler çok lezzetliydi.

M*** B***
13 Ağustos 2018
Palm Wings Ephesus Hotel
Palm Wings Ephesus Hotel