Satın aldığınız rezervasyonunuzun 4 te 1 ini şimdi, kalanını ise tatile 25 gün kala hem de 4 ay'a kadar erteleme fırsatıyla ödemeye başlayabilirsiniz.

Konum Özellikleri

Mevkii: Sarıkamış - İstiklal Mahallesi
Kayak Pistine Mesafe: 1 km.
Kars Havalimanına : 53 km.
Erzurum Havalimanı : 120 dakika.
Sarıkamış Şehir Merkezine : 3.5 km.
Üye Fırsatları ile
Giriş yaptığınızda daha düşük fiyatlar görürsünüz!
 • Çamaşırhane *
 • Mini Bar *
 • Oda Servisi *
 • Telefon *
 • Sağlık Görevlisi *
 • İnternet
 • Kayak Ekipmanları *
 • Transfer Hizmeti *
 • Skipass *
 • Kayak Dersi *
 • Kayak Odası
* ile işaretli özellikler ücretlidir.

Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri

Kahvaltı (07:30 ile 10:00 saatleri arasında)

Akşam Yemeği (19:00 ile 21:00 saatleri arasında)

Coffee Break (16:00 ile 17:00 saatleri arasında)

Tüm İçecekler Ücretli

Yarım Pansiyon: Sabah Kahvaltısı, akşam yemeği olup, yemekler esnasında alınan 1 adet alkolsüz içecek ücretsizdir.

Oda Özellikleri

* Suit Oda, Toplam 12 Oda,  30 yatak kapasitelidir. (Balkonlu 4 adet oda 35 m²  ve Balkonsuz 8 adet oda 40 m²)

* Suit Oda 8 Adet (40 m²  ) (8 Adet) Doğa ve kısmi Kayak Pisti manzaralı 40 m²  twin&french bed,  Tv,  Koltuk, telephone, Wireless, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Fırın, Buzdolabı, Yangın Alarm Sistemi, Duş, Wc,  saç kurutma makinesi. Salon oturma grubu ve yemek masası.

* Suit Oda 8 Adet (40 m²  ) (4 Adet) Doğa ve kısmi Kayak Pisti manzaralı 40 m²  twin&french bed,  Tv,  Koltuk, telephone, Wireless, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Fırın, Buzdolabı, Yangın Alarm Sistemi, Duş, Wc,  saç kurutma makinesi. Salon oturma grubu ve yemek masası.

* Odalarda; TV, koltuk, telefon, Wireless, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, buzdolabı, yangın alarm sistemi, duş, WC, saç kurutma makinesi, salon, oturma grubu ve yemek masası bulunmaktadır.

* Odalar 40 metrekare 1+1 Suit oda konforunda yatak odası ve salon olarak toplamda 12 özel odalıdır ve Piste 5 dk. mesafede ring servisi bulunmaktadır.

Genel Özellikler

* Ocak 2022 Yılında Yepyeni olarak inşa edilen otelimiz, 12 adet 1+1 Suit odalarıyla konuklarına butik ve unutulmaz bir tatil yaptırmayı hayal etmektedir. Otelin Kayak pistine ring servisleriyle 5 dakika mesafededir. Otelde Restaurant, kayak Odası, dinlenme Odası ve lobby bulunmaktadır.

* Kayak Pistleri; 9 adet Pistlerin uzunluğu 25 km. dir, 2 adet Pist zirveden Karanlık dere mevkisine,  5 adet pist zirveden 1’ci Etap mevkiine, 2 pist ise zirveden otele kadar uzanmaktadır. 3 adet Telesiyej mevcuttur ve 2019-2020 Kış sezonunda Yeni 6 Kişilik Kapalı telesiyej hizmete açılmıştır. Kayarak Otele kadar ulaşılabilir. Otelden Telesiyej ile direk çıkış imkanı bulunmaktadır. Pist Özellikleri; Pist Özellikleri 3 Başlangıç Pist, Kolay Pist 1 adet, Orta Pist 3 adet, Zor Pist 2 adet , Cross Country Pisti çevre uzunluğu 50 km olup, 5 km.’si Uluslararası Cross Country Federasyonu tescillidir.1 Adet Kızak pisti mevcuttur.

* Tüm odalarda ve ortak alanlarda wifi internet erişimi ücretsizdir.

* Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.

* Ücretsiz Hizmetler; Açık Büfe Sabah Kahvaltısı - Akşam Yemeği. Yemek esnasında Restaurant'ta tüketilecek tüm içecekler extra ücretlidir. Odalarda Kişi başı 0,5 lt su, Açık Büfe 5 Çayı , Oyun Salonu, İnternet.

Rönesans Hotel Sarıkamış Hakkında Genel Bilgiler

Rönesans Hotel Sarıkamış, Kars/Sarıkamış/İstiklal Mahallesi bölgesinde bulunmaktadır.

Mevkii: Sarıkamış - İstiklal Mahallesi Kayak Pistine Mesafe: 1 km. Kars Havalimanına : 53 km. Erzurum Havalimanı : 120 dakika. Sarıkamış Şehir Merkezine : 3.5 km.

Yarım Pansiyon konseptiyle misafirlerine hizmet vermektedir . Rönesans Hotel Sarıkamış, yapılan anket sonuçlarına göre müşterilerden 10 üzerinden 8 puan aldı.