8.500 TL ve üzeri rezervasyonlarınızda 600 TL Bankkart Lira Hediye! Üstelik peşin fiyatına 3 veya 8 taksit! Detaylar için tıklayınız!

Konum Özellikleri

Mevkii: Hasanpaşa Mahallesi
Villa Kırkpınar; İstanbul’a 110, Sabiha Gökçen Havaalanına 80 km mesafededir. Yurt dışından gelen konuklarımızı  havaalanından karşılayabiliriz.
Sapanca, İstanbul-Ankara tem otoyolu üzerinde yer alıyor. İstanbul gişelerinden otoyola girdiğinizde 1, Ankara gişelerinden giriş yaptığınızda 3 saatlik bir yolculukla Sapanca’dasınız.
Sapanca gişelerinden çıkıp sola devam ettiğinizde 2 km sonra Kırkpınar merkez trafik ışıklarına ulaşacaksınız. Sapanca’ya otobüs ve trenle de ulaşabilirsiniz. İstanbul-Adapazarı seferleri yapan otobüs firmalarının her yarım saatte bir kalkan otobüsleri bulunmakta ve Sapanca’da Berceste tesislerinde durmaktadırlar.
Tesisimiz göl ve dağ arasında, merkezi bir konumda olup, bir alt cadde Bağdat caddesidir (eski ipek yolu).Bağdat caddesi üzerinde soluklanmak için mola verebileceğiniz ya da yemek yiyebileceğiniz 5-10 dk da ulaşabileceğiniz  birçok lezzetli ürünleri bulunan kafe ve restaurantlar mevcuttur.  Tesimizinden Kırkpınar sahili yürüme 15 dakika, Bağdat caddesi üzerinden Kurtköy sahili (mesire alanı var) 20-25 dk,Sapanca sahil ise araçla birlikte 10 dk, Maşukiye merkez 7-10 dk, Kartepe Kayak Merkezi 25-30 dakikadır.
Üye Fırsatları ile
Giriş yaptığınızda daha düşük fiyatlar görürsünüz!
 • Oda Servisi
 • İnternet
 • Araç Kiralama *
 • Fotoğraf Hizmetleri *
 • Bebek Yatağı
 • Wi-fi
 • Çiçek Siparişi *
 • Bebek Sandalyesi
 • Bisiklet Kiralama
 • Açık Otopark
 • Şömine Yakımı
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
 • Bisiklet Kiralama
 • Basketbol
 • Tavla
 • Okey Takımı
 • İskambil
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
 • Şezlong
 • Açık Havuz
 • Bebek Havuzu
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
 • Balayı Çiftlerine Özel *
 • Oda Süslemesi *
 • Odaya Canlı Çiçek *
 • Buket Çiçek *
 • Mum Işığında Akşam Yemeği *
* ile işaretli özellikler ücretlidir.

Villa  Kırkpınar içinde kafe, yüzme havuzu, meyve ağaçları, salıncaklar ve ücretsiz  bisikletler bulunan 18 dönüm bir alanda  özel  bahçeli villalardan ve 6 kuşaktır içinde yaşadığımız, şimdi ise her daim hizmetinizde olan ekibimizle  resepsiyon olarak kullandığımız  ana binadan  oluşan bir tesistir.

 Tesisimiz göl ve dağ arasında, merkezi bir konumda olup, bir alt cadde Bağdat caddesidir (eski ipek yolu).Bağdat caddesi üzerinde soluklanmak için mola verebileceğiniz ya da yemek yiyebileceğiniz 5-10 dk da ulaşabileceğiniz  birçok lezzetli ürünleri bulunan kafe ve restaurantlar mevcuttur.  Tesimizinden Kırkpınar sahili yürüme 15 dakika, Bağdat caddesi üzerinden Kurtköy sahili (mesire alanı var) 20-25 dk,Sapanca sahil ise araçla birlikte 10 dk, Maşukiye merkez 7-10 dk, Kartepe Kayak Merkezi 25-30 dakikadır.

  Villa Kırkpınar'da ev yapımı ve doğal lezzetlerle harmanladığımız Kestanealtı Cafe'mizde  yöresel kahvaltımızla güne  başlayabilir,lezzetli  yemeklerimizle güne devam edebilirsiniz. Kahvaltı için yarım saat, yemek için 1 saat önceden  bize haber vermeniz önerilir.   Menümüz için: Kestane Altı Kafe Menü  

   Okey, tavla benzeri oyunları kafemizden temin edebilirsiniz.

 •    Konaklamanız boyunca bölgemizde ihtiyacınız olabilecek ve gezip görmek istediğimiz yerlerin lokasyonlarına Bölge Rehberi linkinden ulaşabilirsiniz.

 

 Tesis kurallarımız 

Tesisimiz güvenlidir ancak biz kıymetli eşyalarınızdan sorumlu değiliz.

   Bisikletlerimiz tesis içi kullanıma yönelik olup konuklarımız için ücretsizdir. Bisikletleri kullanmadan önce kontrol ediniz. Bozuk bisikletlerden ve tesis dışında meydana gelebilecek kazalardan müessesemiz sorumlu değildir. Bisikletlerimizi lütfen aldığınız yere geri bırakınız.

Ortak alan içerisinde bulunan villalarımız (Deluxe, Stone House hariç) için: Verdiğimiz enerji kartı ile çalışmaktadır. Enerji kart yuvasına başka bir kart kullanmayız. Elektrik sisteminin bozulma ve elektriksiz kalma riskiniz vardır. Güvenliğiniz için, çıkarken enerji kartını yuvasından aldığınızdan emin olun.  Ödeme,  müsaitlik sorgulama, check-out işlemleri için  0 (08:30- 21:00 arası). Check-out için, anahtarı resepsiyona teslim etmeniz rica olunur. Kahvaltı rezervasyonu, yiyecek-içecek siparişleri için 1 (08:00- 22:30 arası).Temizlik Servisi, Teknik Servis, Villa ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için 2 (08:30-23:00 arası).Tur, transfer, araç kiralama, bilet işlemleri, rehberlik  hizmeti  ve  bagaj yardımı için (08:30-21:00 arası) numaralı dahili hatlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Pandemi sürecinde housekeeping ekibimizi villanıza yönlendirebilmemiz için temizlikten en az 45 dakika önce villadan ayrılmış olmanız ve villayı havalandırmanız gerekmektedir. Bunların dışında temizlikle ya da başka bir şey ile alakalı herhangi bir özel isteğiniz varsa ve siz yokken villanıza girilmesini istemiyorsanız lütfen 2 numaralı  housekeeping hattından bildiriniz. 

Çıkış saatimiz 12:00 dir. Çıkış sırasında, villanızın temizlik öncesi havalandırılmış olması için,villanızdaki sineklikli camları açarak, kapıları kitleyerek anahtarınızı  açık alanda resepsiyon balkonumuzda oluşturduğumuz checkin masasına teslim etmeniz önemle rica olunur. Çıkış yapmadan önce bizi arayın. Evi teslim alalım, eşyalarınızı taşımanıza yardım edelim ve vedalaşalım.

Villa Kırkpınar Hakkında Genel Bilgiler

Villa Kırkpınar, Sakarya/Sapanca/Hasanpaşa Mahallesi bölgesinde bulunmaktadır.

Villa Kırkpınar; İstanbul’a 110, Sabiha Gökçen Havaalanına 80 km mesafededir. Yurt dışından gelen konuklarımızı  havaalanından karşılayabiliriz. Sapanca, İstanbul-Ankara tem otoyolu üzerinde yer alıyor. İstanbul gişelerinden otoyola girdiğinizde 1, Ankara gişelerinden giriş yaptığınızda 3 saatlik bir yolculukla Sapanca’dasınız. Sapanca gişelerinden çıkıp sola devam ettiğinizde 2 km sonra Kırkpınar merkez trafik ışıklarına ulaşacaksınız. Sapanca’ya otobüs ve trenle de ulaşabilirsiniz. İstanbul-Adapazarı seferleri yapan otobüs firmalarının her yarım saatte bir kalkan otobüsleri bulunmakta ve Sapanca’da Berceste tesislerinde durmaktadırlar. Tesisimiz göl ve dağ arasında, merkezi bir konumda olup, bir alt cadde Bağdat caddesidir (eski ipek yolu).Bağdat caddesi üzerinde soluklanmak için mola verebileceğiniz ya da yemek yiyebileceğiniz 5-10 dk da ulaşabileceğiniz  birçok lezzetli ürünleri bulunan kafe ve restaurantlar mevcuttur.  Tesimizinden Kırkpınar sahili yürüme 15 dakika, Bağdat caddesi üzerinden Kurtköy sahili (mesire alanı var) 20-25 dk,Sapanca sahil ise araçla birlikte 10 dk, Maşukiye merkez 7-10 dk, Kartepe Kayak Merkezi 25-30 dakikadır.

Sadece Oda, İadesiz Sadece Oda konseptiyle misafirlerine hizmet vermektedir .

Otel, Bisiklet Kiralama, Basketbol, Tavla, Okey Takımı, İskambil ile müşterilerine eğlencenin tadına varacağı bir tatil deneyimi sunmaktadır.