Tur Bilgileri
 • Hareketli
 • 10 Gece, 11 Gün
 • Arjantin - Şili
Vizesiz Patagonya Turu Türk Havayolları ile 9 Gece 11 Gün Ej001 Harita
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana *
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu *
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane *
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi *
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför *
 • Market
 • Fitness
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana (Ücretli)
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu (Ücretli)
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane (Ücretli)
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi (Ücretli)
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför (Ücretli)
 • Market
 • Fitness

Müşteri Puanı

Harika

Kullanıcılar tarafından yapılan yoruma göre 10 üzerinden 8,2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 6/10
6/10
Yemek 9/10
9/10
Hizmet 7/10
7/10
Fiyat Performans %60
60%

Müşteri Görüşleri (30 Yorum)

EB

E*** B***

"Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus."

16.05.2017

ZT

Z*** T***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium."

23.04.2017

MA

M*** A***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus."

15.02.2017

Toplam 48 yorumdan 1 ile 6 arası yorumlar gösterilmektedir.

Fiyatlar
Kampanyalar
Seçili Otellerde %25’ini Şimdi, Kalanı Tatile 7 Gün Kala Öde!

Seçili Otellerde %25’ini Şimdi, Kalanı Tatile 7 Gün Kala Öde Kampanyası Başladı!

kampanya şartları
Tur Programı
Tur Programı seçilen tarihe göre değişiklik gösterebilmektedir.
1.GÜN* ISTANBUL-BUENOS AIRES 10:20 – 22:25
İstanbul  Havalimanında  saat  07:00 ’da buluşmanın ardından Türk Havayolları tarifeli seferindeki bagaj ve check in işlemlerimizin ardından Buenos Aires’ olan direkt uçuşumuz için uçaktaki yerlerimiz alıyoruz. Yerel saat ile 22:25’te varışımızı takiben havalimanında bizi bekleyen özel aracımız ile Buenos Aires’teki otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Oteldeki check in işlemlerinin ardından odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : HOWARD JOHNSON PLAZA FLORIDA STREET vb.

2.GÜN* BUENOS AIRES
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası ŞEHİR TURU  yapmak üzere otelimizden ayrılıyoruz. Yarım gün sürecek bu turumuz esnasında , La Boca Mahallesi, Palermo, Puerto Madero, Eva Peron’un kabri, Mayıs Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuz  sonrası ÖĞLE YEMEĞİ(3)  yerel restoranda alacağız. Öğleden sonra gezimize devam edeceğiz, 3 saatlik Tigre Deltası turuna başlıyoruz. Bu tur Tigre semtine  kara yolu ile  gidiş , nehir ağzı (delta)  bölgesinde turistik tekne ile  nehir gezisini kapsamaktadır.. Turumuzun sonunda otelimize geri döneceğiz. Geceleme otelimizde…
OTELİMİZ : HOWARD JOHNSON PLAZA FLORIDA STREET vb.

3.GÜN* BUENOS AIRES – USHUAIA '' DUNYA'NIN SONU ''05:00 – 08:40
Sabah erken saatlerde Ushuaia uçuşumuzu yapmak için Buenos Aires havalimanına transfer oluyoruz. Dünya’nın Sonu olarak adlandırılan USHUAIA Arjantin’in en güney noktasında yer alan Liman ve yerleşim kentidir. Daha ilerisinde yaşam yoktur. Yerel havayolları ile gerçekleştireceğimiz uçuşumuzdaki bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından uçaktaki yerlerimizi alıyoruz. Ushuaia’ya varışımızı takiben havalimanında yerel rehberimizi ve özel aracımız ile buluşup otelimize doğru yola çıkıyoruz. Otele varışımızın ardından odalarımıza yerleşiyoruz ve vakit kaybetmeden Dünya’nın en meşhur Milli Parklarından birinin ziyareti için yola çıkıyoruz. . Tierra del Fuego (Ateş toprakları) olarak adlandırılan bölgede keyifli bir tren yolculuğu gerçekleştireceğiz. Turumuzda Dünya’nın sonu olarak isimlendirilen Fin Del Mundo noktasına 7km lik bir mesafeyi bölgeye getirilen mahkumların taşındığı trenler ile kat ediyoruz.

Tierra del Fuego Milli Parkı [ Ateş Toprakları ]

Ateş Toprakları, Güney Amerika'nın güney ucunda aynı adı taşıyan bir büyük adası da olan adalar topluluğu. Macellan Boğazı'nın ötesinde, 53° ile 56° güney enlemleri arasında bulunmaktadır. Milli Parkı ziyaret ettikten sonra otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.                  
OTELİMİZ : LOS NIRES HOTEL

4.GÜN* USHUAİA TREN VE TEKNE TURU
Sabah kahvaltımızın ardından bölge turumuza devam ediyoruz. Tam günlük turumuzda ilk olarak katamaran ile Lighthouse (deniz feneri ) ziyaretimizi gerçekleştireceğiz. Ardından Kuş adası’nı ziyaret ediyoruz. Akabinde deniz aslanlarını görme fırsatımız olacak. Tierra del Fuego (Ateş toprakları) olarak adlandırılan bölgede keyifli bir tren yolculuğu gerçekleştireceğiz. Turumuzda Dünya’nın sonu olarak isimlendirilen Fin Del Mundo noktasına 7km lik bir mesafeyi bölgeye getirilen mahkumların taşındığı trenler ile kat ediyoruz. Turumuzun bitiminde tekrar otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.  
OTELİMİZ : BAGU USHUAIA HOTEL vb.

5.GÜN* USHUAİA – EL CALAFATE 11:35 – 17:15
Sabah kahvaltımızın ardından El Calafate uçuşumuzu yapmak için Ushuaia havalimanına transfer oluyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından EL CALAFATE ‘ye uçuşumuzu yapıyoruz. El Calafate‘ye varışımızın ardından bizi bekleyen aracımıza geçip otelimize transfer oluyoruz, odalarımızı teslim alıp otelimize yerleşiyoruz,  AKŞAM YEMEĞİ ve Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : CALAFATE HOTEL VB.

6.GÜN* PERITO MORENO BUZULU
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası turumuza başlıyoruz. PERITO MORENO BUZULU ziyaretini yapmak üzere, otelimizden ayrılıyoruz,  dünyanın en önemli buzulları arasında yer alan bu doğa harikası Milli Parkı ziyaret  ediyoruz. BUZUL  MİLLİ PARKINA ulaşıyoruz. Muhteşem manzarayı daha yakında yaşamak için 1 saat  sürecek bir  TEKNE turuna katılacağız ardından EL CALAFATE ‘YE döneceğiz. Akşam yemeği ve Geceleme  otelimizde.
OTELİMİZ : CALAFATE HOTEL vb.

7.GÜN* EL CALAFATE – PUERTO NATALES
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben, eşyalarımız ile otelden ayrılacağız ve Puerto Natales’e yaklaşık 4 saat sürecek yolculuğumuzu gerçekleştireceğiz. Öğle saatlerinde Puerto Natales kentine ulaşıyoruz , Varışımızı takiben Torres Del Paine Milli Park Turu’na başlıyoruz.

Torres del Paine Mili Parkı Turu
Yaklaşık bir saat boyunca ıssız bir manzaranın güzelliğini izledikten sonra ilk durağımız, 24 km uzunluğundaki, Sarmiento Gölüne bakan bir manzara noktasına ulaşıyoruz, Hava koşullarına bağlı olarak, buradan Paine dağlarını ve meşhur Paine Tower’ı ilk kez görmeniz mümkün olabilir. Ardından, turumuz ‘Laguna Amarga’ (Bitter Lagoon) da devam ediyor. Yeraltı suları ve yağmurlarla beslenen, mineral ve tuz oranı açısından çok zengin olan bu gölün ismi çok tuzlu suyundan gelmektedir. Ayrıca yaz zamanı flamingolara geçici bir süre ev sahipliği yapar. İkinci durağımız buraya özgü bu güzelliğe hayranlık duyacağınız bir manzara noktası.Ardından turumuzla 1961 de yapılan ve şu an 242,242 hektar arazisi bulunan Torres del Paine National Park’ın içine giriyoruz. Parkın içerisinde, buzulların erimesiyle oluşmuş olan, Nordenskjöld Gölünü görebileceğiniz bir manzara noktasında mola veriyoruz.. Bu gölün oluşum şekli ona mükemmel turkuaz rengini vermektedir. Burada, aynı sıra dağlarda bulunan, Paine Horns granitini görüyoruz. Yaklaşık 12 milyon yıllık olduğu düşünülen bu granit, bölgedeki dev bir magmatik hareketle meydana gelmiştir. Sonrasında, parkın içerisindeki turumuza devam ediyoruz. Turumuzun sonunda.Geceleme otelimizde PURTO NATALES ‘de. AKŞAM YEMEĞİ yerel restoranda.
OTELİMİZ : HOTEL COSTAUSTRALİS VB

8.GÜN* PUERTO NATALES – PUNTA ARENAS
Sabah erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz, özel aracımız ile Punta Arenas’a doğru 4 saatlik kara yolculuğumuz olacak. Patagonya coğrafyasını geçiş yapıyoruz. Az nüfusun yaşadığı bu bölgeler ,sessiz ve oldukça sakin yerlerdir. PUNTA ARENAS ‘a Güney Patagonya bölgesi liman şehrine ulaşıyoruz, vakit kaybetmeden turumuza başlıyoruz.

MACELLAN ADASI- PENGUENLER-MİLLİ PARK TURU

Bu turumuz yaklaşık 4 saat sürecektir , kısa br tekne yolculuğu da yaparak Macellan adalarına ulaşıyoruz,Macellan boğazı sularında yer alan bu küçük adalarda on binlerde Güney Patagonya Penguen kolonileri yaşamaktadır. Milli Parkta rehberimiz eşliğinde bu doğa güzelliğini keşf ediyoruz. Yürüyüş ve fotoğraflar çekimi yaptıktan sonra , PUNTA ARENAS merkezine döneceğiz. AKŞAM YEMEĞİ / GECELEME otelimizde.
OTELİMİZ : HOTEL CABO DE HORNOS 4* VB

9.GÜN* PUNTA ARENAS - SANTIAGO de CHILE 12:34 – 15:58
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saate göre lobide buluşuyoruz ve ŞİLİ- SANTIAGO uçuşumuzu yapmak için Punta Arenas havalimanına transfer oluyoruz. Yerel havayolları ile  gerçekleştireceğimiz uçuşumuzdaki bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından uçaktaki yerlerimizi alıyoruz. Varışımızı takiben bizi bekleyen özel aracımız ile buluşup Santiago şehir turumuza başlıyoruz. Akşam  YEMEĞİ(1) için  MARCADO – merkez Su ürünleri hali/çarşısına gideceğiz. Yerel bir restoranda BALIK menü  alacağız. Turumuzun sonunda otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : PANAMERICANA PROVIDENCIA 4* vb.

10.GÜN / SANTIAGO de CHILE - BUENOS AIRES 13:00 – 15:00 ISTANBUL 23:50 22:30+1
Bu sabah  otelimizde alacağımız  erken kahvaltıyı takiben eşyalarımız ile otelden ayırılıp havalimanına gideceğiz. Havalimanına gitmeden önce Santiago Katedral Meydanı’na gideceğiz ve - HZ MERYEM tepesi ‘ FUNIKULER ile çıkıp şehri şehri görme fırsatı bulacağız. Ardından hiç kaybetmeden havalimanına geçip bilet ve bagaj işlemlerimizi yapıp uçaktaki yerlerimizi alıyoruz. Buenos Aires Jorge Newbery havalimanına varışımızın ardından özel aracımız ile buluşup dönüş uçuşumuz için Ezeiza havalimanına transfer oluyoruz. Varışımızı takiben Türk Havayolları direkt uçuşumuz için işlemlerimizi yapıp uçaktaki yerlerimizi alıyoruz. Kalkış saatimiz 23:50. Geceleme uçakta.

11.GÜN / ISTANBUL-VARIŞ 23:50 22:30+1
İstanbul’a Türkiye saati ile 22:30 da varışımız ve anılarla dolu turumuzun sona ermesi.
KONAKLAMA OTELİ 3* ve 4* Oteller
Tur Şartları
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
İstanbul-  Buenos Aires – İstanbul Türk Hava Yolları ile gidiş/dönüş Bilet
Yerel havayolları ile şehirlerarası yapacağımız ekonomi sınıfı uçuş / ferry biletleri;
Buenos Aires – USHUAIA ( UÇAK )
Ushuaia - El Calafate (UÇAK )
PUNTA ARENAS - SANTIAGO de CHILE (UÇAK )
SANTIAGO de CHILE - Buenos Aires  ( UÇAK)
MACELLAN BOĞAZI geçiş (  Ferry )
Programda belirtilen geziler, şehir turları, transferler ve ören yeri giriş ücretleri.
Konaklamalar,  3/4* ve butik otellerde Standart Odalarda oda-kahvaltı bazında konaklamalar
Programda 2 Öğle Yemeği ve 4 Akşam Yemekleri DAHİLDİR.
TIGRE DELTASI TURU TURU
PERITO MORENO TEKNE TURU
MACELLAN ADASI PENGUENLER TURU
TORRES DEL PAINE MİLLİ PARK TURU
TÜRKÇE REHBERLİK
ZORUNLU SIGORTASI
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
KİŞİSEL HARCAMALAR
YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI 150 TL       
PROGRAMDA AÇIKÇA BELİRTİLMEYEN YERLERDE ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ İLE YEMEKLERDE ALINAN ALKOLLÜ ALKOLSÜZ İÇECEKLER.
TÜM YEREL SERVİS TİPLERİ (TÜM YEREL REHBERLER, TÜM OTOBÜS ŞOFÖRLERİ GARSONLAR, KOMİLER, BELLBOYLAR İÇİNDİR.) 150 USD KİŞİ BAŞI ALANDA TOPLANILACAKTIR. TUR REHBERİNİZE TESLİM EDİLİR.
GEREKLİ HALLERDE PCR TESTİ İLAVE ÜCRETLERİ.
Konaklama Otelleri

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Buenos Aires 3* ve 4* Oteller

Benzer Turlar

Vizesiz Patagonya Turu Türk Havayolları ile 9 Gece 11 Gün Ej001