Sıralama

Sıralama

Fiyat
Tarih
Filtreleme

23 Nisan Turları (3)

Toplam 3 turdan 1 ile 3 arası gösterilmektedir.

23 Nisan Yurt Dışı ve Fiyatları

23 Nisan Vizesiz Yurt Dışı Turları

TatilBudur.com’da birçok 23 Nisan vizesiz yurt dışı turları seçenekleri bulunuyor. Vize işlemlerini beklemenize gerek kalmadan geçerli pasaportunuzla gidebileceğiniz vizesiz turlar, sizlere ekonomik seyahat avantajı da sağlıyor. En çok tercih edilen turların başında gelen Balkan turları uygun fiyatları sebebiyle aile tatilleriniz için ideal olabilir. Balkan coğrafyasına ait en güzel lokasyonları keşfe çıkabilir, tarihi çok eskilere uzanan kentleri keşfedebilirsiniz. Vizesiz Tunus turları ise, Orta Doğu’yu merak edenler için renkli rotalar barındırmasıyla biliniyor. Ya da henüz bir pasaportunuz yoksa sadece Türkiye Cumhuriyeti kimliğiniz ile vizesiz Kiev ya da Lviv turuna da katılabilir, UNESCO tarafında Dünya Kültür Mirası Listesine alınan mimarileriyle büyüleyen Kiev katedrallerini yakından görebilirsiniz. Uygun fiyatlara sahip vizesiz turlarla daha fazla tatil yapmak için vizesiz yurt dışı turları kategorisini inceleyemeye başlayabilirsiniz.

23 Nisan İtalya Turları

Uygun fiyatlı İtalya turları, bahar mevsiminde yurt dışına gitmek isteyen romantizm tutkunları için birbirinden güzel gezi rotaları ile ön plana çıkıyor. Klasik İtalya turu, Büyük İtalya turu, Roma turları gibi çeşitli tur içerikleriyle keşfedebileceğiniz İtalya, maceracı ruha sahip gezginler tarafından en çok tercih edilen turizm başkentleri arasında yer alıyor. Ünü ülke sınırlarını aşmış San Pietro Meydanı ve Bazilikası, antik Pompei kenti, Roma İmparatorluğunun simgesi haline gelmiş meşhur Pantheon’u gezerek her zaman görmek istediğiniz dünyanın en güzel sanat eserlerini, yapılarını ve kültürünü TatilBudur.com ile keşfetmeye ne dersiniz?

23 Nisan LondraTurları

Londra’nın güzellikleri saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Dünyanın en güzel rotalarını içeren Londra turları, İngiltere turları kategorisinde en çok tercih edilen turların başında geliyor. Her bütçeye hitap eden Londra turları, muhteşem gezi rotalarıyla gezginleri mutlu etmeyi her sezonda başarıyor. İngiltere turları fırsatları 23 Nisan’da cazip fiyatlarla sizleri bekliyor. Eğer siz de 2019 senesinde her zaman hayalini kurduğunuz ülkede gezmek isterseniz, TatilBudur.com yurt dışı turlarını inceleyebilir, en ünlü tarihi yapıları, sanat eserlerini ve caddeleri yakından görebilirsiniz.