Sıralama

Sıralama

Fiyat
Tarih
Filtreleme

23 Nisan Turları (3)

22.07.2024 - 29.07.2024
8 Gün 7 Gece
Kesin Kalkış
Vizesiz
Toplam 3 turdan 1 ile 3 arası gösterilmektedir.

23 Nisan Turları

Gezmek için en ideal zamanlardan birisi olan bahar ayında düzenlenen yurt dışı turlarıyla yeni yerler görmek istiyorsanız, birbirinden uygun fiyatlı tur seçeneğini incelemeye başlayabilir, 23 Nisan’da dilediğiniz ülkede gönlünüzce vakit geçirebilirsiniz.

23 Nisan Yurt Dışı ve Fiyatları

TatilBudur.com olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel olarak hazırladığımız yurt dışı turlarına göz atmaya ne dersiniz? Barcelona turları, vizesiz Balkan turları, İtalya turları ve Orta Avrupa turları başta olmak üzere birçok tur programıyla 23 Nisan’ı, daha önce ziyaret etmediğiniz ülkeler ile renklendirebilirsiniz. Eğer İstanbul dışından turlara katılım sağlayacaksanız; İzmir çıkışlı yurt dışı turları ve Ankara çıkışlı yurt dışı turları ile istediğiniz ülkeye kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkün. Haydi, siz de şimdi yurt dışı gezi turlarına göz atın, sevdiklerinizle beraber daha fazla tatil yapma fırsatını yakalayın.

23 Nisan Vizesiz Yurt Dışı Turları

TatilBudur.com’da birçok 23 Nisan vizesiz yurt dışı turları seçenekleri bulunuyor. Vize işlemlerini beklemenize gerek kalmadan geçerli pasaportunuzla gidebileceğiniz vizesiz turlar, sizlere ekonomik seyahat avantajı da sağlıyor. En çok tercih edilen turların başında gelen Balkan turları uygun fiyatları sebebiyle aile tatilleriniz için ideal olabilir. Balkan coğrafyasına ait en güzel lokasyonları keşfe çıkabilir, tarihi çok eskilere uzanan kentleri keşfedebilirsiniz. Vizesiz Tunus turları ise, Orta Doğu’yu merak edenler için renkli rotalar barındırmasıyla biliniyor. Ya da henüz bir pasaportunuz yoksa sadece Türkiye Cumhuriyeti kimliğiniz ile vizesiz Kiev ya da Lviv turuna da katılabilir, UNESCO tarafında Dünya Kültür Mirası Listesine alınan mimarileriyle büyüleyen Kiev katedrallerini yakından görebilirsiniz. Uygun fiyatlara sahip vizesiz turlarla daha fazla tatil yapmak için vizesiz yurt dışı turları kategorisini inceleyemeye başlayabilirsiniz.

23 Nisan İtalya Turları

Uygun fiyatlı İtalya turları, bahar mevsiminde yurt dışına gitmek isteyen romantizm tutkunları için birbirinden güzel gezi rotaları ile ön plana çıkıyor. Klasik İtalya turu, Büyük İtalya turu, Roma turları gibi çeşitli tur içerikleriyle keşfedebileceğiniz İtalya, maceracı ruha sahip gezginler tarafından en çok tercih edilen turizm başkentleri arasında yer alıyor. Ünü ülke sınırlarını aşmış San Pietro Meydanı ve Bazilikası, antik Pompei kenti, Roma İmparatorluğunun simgesi haline gelmiş meşhur Pantheon’u gezerek her zaman görmek istediğiniz dünyanın en güzel sanat eserlerini, yapılarını ve kültürünü TatilBudur.com ile keşfetmeye ne dersiniz?

23 Nisan LondraTurları

Londra’nın güzellikleri saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Dünyanın en güzel rotalarını içeren Londra turları, İngiltere turları kategorisinde en çok tercih edilen turların başında geliyor. Her bütçeye hitap eden Londra turları, muhteşem gezi rotalarıyla gezginleri mutlu etmeyi her sezonda başarıyor. İngiltere turları fırsatları 23 Nisan’da cazip fiyatlarla sizleri bekliyor. Eğer siz de 2019 senesinde her zaman hayalini kurduğunuz ülkede gezmek isterseniz, TatilBudur.com yurt dışı turlarını inceleyebilir, en ünlü tarihi yapıları, sanat eserlerini ve caddeleri yakından görebilirsiniz.