Kullanıcı Yorumları
9.2/10 Fevkalade
 • Oda 8.9
 • Yemekler 9.4
 • Hizmet 9.7
 • Fiyat Performans 8.9
Öne Çıkan Özellikler
 • Doğa Oteli
 • Balayı Konsepti
 • Hayvan Dostu
Konum Bilgileri
Von Resort Abant Abant Yolu 3.Km - Bolu
Mevkii: Ömerler Köyü
Bolu Şehir Merkezine Mesafe: 15 km.
Kampanyalar
Daha Fazla Göster
Kampanyalar
TatilBudur'dan Yapılacak Seçili Otel Rezervasyonlarında 7.500 TL'ye Varan WorldPuan!

35.000 TL-49.999 TL arası rezervasyonlara 2.500 TL, 50.000 TL - 99.999 TL arası rezervasyonlara 5.000 TL, 100.000 TL ve üzeri rezervasyonlara 7.500 TL Worldpuan!

kampanya şartları
Seçili Otellerde %25’ini Şimdi, Kalanı Tatile 7 Gün Kala Öde!

Seçili Otellerde %25’ini Şimdi, Kalanı Tatile 7 Gün Kala Öde Kampanyası Başladı!

kampanya şartları
Hepsipay'le Tek Tıkla Güvenle Öde!

Her rezervasyonda %10, toplam 500TL Hepsipara!

kampanya şartları
Genel Özellikler

 

 • Çamaşırhane *
 • Mini Bar *
 • Oda Servisi *
 • Telefon *
 • Emanet Kasa *
 • İnternet
 • Açık Otopark

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Tesis Aktiviteleri
-Doğa Yürüyüşü

 

 • Bilardo *
 • Masa Tenisi
 • Tavla
 • Okey Takımı
 • İskambil

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Balayı

Misafirlerin balayı konseptinden faydalanabilmesi için evlilik cüzdanını ibraz etmeleri ve yeni evlenmiş olmaları gerekmektedir. (Otele giriş tarihinden önceki 1 ay içerisinde)

 

 • Oda Süslemesi
 • Odaya Meyve Sepeti İkramı
 • Odaya Kahvaltı Servisi (1 Defa)
 • Odaya Tatlı Tabağı İkramı

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Konsept Özellikleri

Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri

Kahvaltı (08:00 ile 10:30 saatleri arasında)

Tüm İçecekler Ücretli


Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri

Kahvaltı (08:00 ile 10:30 saatleri arasında)

Öğle Yemeği (12:00 ile 16:00 saatleri arasında)(Ücretli)

Akşam Yemeği (19:00 ile 21:30 saatleri arasında)

Köy Kahvesi (Lobby) (Soğuk ve sıcak içecekler, snack servisi)

Tüm İçecekler Ücretli - Yemeklerde ve Kahvaltıda Kapalı Su Ücretsiz Tesiste alkol içecek servisi mevcut olup ücretlidir.

Konsept hizmetleri yoğunluğa bağlı olmak kaydıyla genellikle hafta içi set menü , hafta sonu ise açık büfedir.  Hafta sonu pansiyonun yeterli sayıya ulaşmaması durumunda , açık büfe yerine seçmeli menü tabak servisi veya a'la carte usulu ile hizmet edilir. Akşam yemeğinde ve kahvaltıda servis edilen kapalı sular ücretsiz olup, diğer tüm içecekler extra ücretlidir. 

Oda Kahvaltı pansiyon tipine çıkış günü kahvaltı hizmeti , Yarım pansiyon tipine ise giriş günü akşam yemeği ve çıkış günü kahvaltı hizmeti dahil edilmiştir.

Önemli Notlar

Oda Özellikleri


* Tesisin 60 adet otel odası, 60 adet villa odası mevcuttur.

* Odalar doğa ve orman manzaralıdır. Tesisin alt kat odaları seramik, üst kat odaları parke zeminlidir.

* Standart Oda: 60 adettir. 26 m² genişliğindedir. 2+1 kişi konaklamaya uygundur. French bed veya twin bed yatak, seramik ve parke zemin, saç kurutma makinesi, mini bar, LCD TV, kablosuz internet bağlantısı, duşa kabin, balkon bulunmaktadır.

* Tip-1  Suit Villa: 14 adettir. 45 m² genişliğindedir. 2+1 kişi konaklamaya uygundur.1 yatak odası , 1 oturma odası ve açık mutfaktan oluşan suit villa da, french bed veya twin bed yatak, seramik ve parke zemin, saç kurutma makinesi, mini buzdolabı, LCD TV, kablosuz internet bağlantısı, duşa kabin, balkon bulunmaktadır. Bir binada 2 adet bulunur. Alt kat veya üst kat tercih edilebilir.

*Tip-2  Suit  Dublex Villa : 6 adettir. 52 m² genişliğindedir. 2 +1 kişi konaklamaya uygundur. Alt katta 1 oturma odası ve açık mutfak, üst kat da 1 yatak odasından oluşan dublex suit villada, french bed yatak, seramik ve parke zemin, saç kurutma makinesi, mini buzdolabı, LCD TV, kablosuz internet bağlantısı, duşakabin, ve alt katta balkon bulunmaktadır.

* Tip-3 Suit Villa: 36 adettir. 67 m² genişliğindedir. 4+1 kişi konaklamaya uygundur. 2 yatak odası , 1 oturma odası ve açık mutfak dan oluşan family suit villa da, twin bed yataklar ,seramik ve parke zemin, saç kurutma makinesi, mini buzdolabı, LCD TV, kablosuz internet bağlantısı, duşa kabin, balkon bulunmaktadır. Bir binada 2 adet bulunur. Alt kat veya üst kat tercih edilebilir.

* Tip 4-Family Suite Dublex Villa ; 108 m2 genişliğindedir. 5+1 kişi konaklamaya uygundur. Alt katta ,1 oturma odası ve açık mutfak ve üst katta 2 yatak odasından oluşan family dublex suit villada french bed veya twin bed yatak, seramik ve parke zemin, saç kurutma makinesi, mini buzdolabı, LCD TV, kablosuz internet bağlantısı, duşa kabin ve alt katta balkon bulunmaktadır.

* Odalarda termal su hizmet mevcut değildir. Sıcak su bulunmaktadır.

* Tüm oda ve suitlerde ücretsiz kettle set up bulunmaktadır.Genel Özellikler


* Tesiste 09.04.2024 ile 30.06.2024 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Balayı Konaklamalarına özel %10 indirim bulunmaktadır.(Nikah tarihinden itibaren 1 ay içerisinde geçerlidir.)


* Tesis 60 blok 2 kattan oluşmaktadır.

* Tesis kayak merkezi değildir. Kayak hizmetleri bulunmamaktadır.

* Bay bayan konaklamalarda evlilik cüzdanı talep edilmemektedir.

* Kardelen toplantı salonu özellikleri: 340 m² genişliğindedir. Max 200 kişi kapasiteli, Yükseklik 3m / Uzunluk 28m / Genişlik 12m / Gün ışığı alır, halı zemindir, merkezi ısıtma mevcuttur. Kuşburnu toplantı salonu 90 m² genişliğindedir. Max. 40 kişi kapasiteli, Yükseklik 3m/ Uzunluk 5 m/ Genişlik 12m/ merkezi ısıtma mevcuttur ve  Seramik zemindir. Teknik ekipmanlar; perde, ses sistemi, kürsü, flipchart, mikrofon (kablolu, kablosuz) projeksiyon, internet bağlantısı bulunmaktadır.

* Tesisin Sürdürülebilir Turizm Sertifikası bulunmaktadır.

*Tesiste yalnızca Villa dairelerde evcil hayvan kabul edilir. Ücretlidir.

* EVCİL HAYVAN POLİTİKASI: Von Resort Hotels konaklamalarında konaklayan misafirimizin işletme maksimum 2 adet evcil hayvanını kabul edilebilir. Gecelik temizlik ücreti bulunmaktadır. Sadece kedi, köpek ve Kuş cinsleri evcil hayvan olarak kabul edilmektedir.  Saldırgan Köpek Cinslerinden Olan : Tosa,Mastif.Bulldog, PitBull,Rottweiller,Dogo Argentino ,Doberman cinsleri köpeklerin Tesise Kabulüne kesinlikle izin verilmemektedir. Evcil hayvan sahibi misafirler sadece Müstakil Villa odalarda konaklayabilir. Evcil hayvana ait düzenli veteriner kayıtlarını gösterir sağlık belgesi, aşı kağıdı, vb. evrakların konaklama esnasında evcil hayvan sahibi misafirlerin beraberinde olması ve tesisin talebi durumunda otel yönetimine sunulması beklenmektedir. İlgili evrakların eksikliği durumunda evcil hayvanlar otele kabul edilememektedir. Rehber köpekler (tıbbi destek veren, görme ve duyma engelli misafirlere refakat eden köpekler) için her hangi bir kg sınırlaması ve ücret uygulaması söz konusu değildir. Evcil hayvanların, tesis tarafından belirlenen genel alanlarda her daim tasmalı olarak kontrol ve gözetim altında tutulması gerekmektedir. Evcil hayvan gözetimsiz bırakılmamalıdır. Oda temizliği esnasında evcil hayvanın oda dışında ya da oda içinde sahibi ile ve tasmalı olması gerekmektedir . Evcil hayvanların yiyecek-içecek birimlerine girmesine ve kafes içinde olsalar dahi yiyecek-içecek alanlarında, Otel Misafirine Açık Hizmet alanlarında bulundurulmalarına izin verilmemektedir. Rehber köpekler (tıbbi destek veren, görme ve duyma engelli misafirlerimize refakat eden, duygusal destek veren köpekler) bu kapsam dışındadır . Evcil hayvan sahibi misafirlerin, tesisin genel alanlarında ve çevresinde evcil hayvan gezintileri sonrası gerekli temizlik konusuna özellikle hassasiyet göstermeleri beklenmektedir. Evcil hayvan sahibi misafirler, evcil hayvanlarının sakatlık veya yaralama olaylarından ya da evcil hayvanları tarafından tesis işletmesine verilen fiziksel zararlardan direkt olarak sorumludur. Evcil hayvan sahibi misafirler; tesisi, mal sahibini ve otel iştiraklerini, evcil hayvanlarından doğacak veya evcil hayvanları sebebiyle karşılaşabilecekleri her türlü kişisel zarar, ziyan, hasar ve yükümlülüklerden muaf tutacağını kabul eder. Evcil hayvan sahibi misafirlerin, yukarıda belirtilen kurallara uymaması veya evcil hayvanlarının diğer misafirleri rahatsız edecek şekilde davranışının saptanması durumunda tesis, diğer misafirlerin huzursuzluğunu önlemek amacı ile evcil hayvan sahibi misafirlerin tesisten ayrılmasını talep edebilir.

Kullanıcı Yorumları

9.2 / 10 Fevkalade
19 Onaylı Misafir Yorumu
Oda 8.9
8.9
Yemek 9.4
9.4
Hizmet 9.7
9.7
Fiyat Performans 8.9
8.9

Çalışanlar ilgiliydiler.Odam iyiydi.Yiyecekler çok lezzetliydi.

İ*** B***

Oda iyiydi.

E*** K***

Otelden çok memnun kaldım.

S*** Ş***

Personeller baya ilgilendiler. Odadan biraz ses çıkıyordu , yerler ahşap olduğu için. Yiyecekler gayet iyiydi.

T*** K***

Çalışanlar ilgililerdi,memnun kaldım. Oda iyiydi,beğendim.

İ*** G***
Vonresort Abant