Kullanıcı Yorumları
8.2/10 Çok İyi
 • Oda 7.7
 • Yemekler 8.4
 • Hizmet 8.6
 • Fiyat Performans 7.5
Öne Çıkan Özellikler
 • Doğa Oteli
 • Balayı Konsepti
Konum Bilgileri
Von Resort Abant Abant Yolu 3.Km - Bolu
Mevkii: Ömerler Köyü
Bolu Şehir Merkezine Mesafe: 15 km.
Kampanyalar
Tatilbudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Eylül Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Tatilbudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Eylül Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Genel Özellikler

 

 • Çamaşırhane *
 • Oda Servisi *
 • Telefon *
 • İnternet

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Tesis Aktiviteleri
-Doğa Yürüyüşü

 

 • Bilardo *
 • Masa Tenisi
 • Futbol

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Balayı
Misafirlerin balayı konseptinden faydalanabilmesi için evlilik cüzdanını ibraz etmeleri ve yeni evlenmiş olmaları gerekmektedir. (Otele giriş tarihinden önceki 1 ay içerisinde) 

 

 • Oda Süslemesi
 • Odaya Meyve Sepeti İkramı
 • Odaya Kahvaltı Servisi ( 1 Defa)
 • Odaya Tatlı Tabağı İkramı

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Konsept Özellikleri
Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri
 • Kahvaltı (08:00 ile 10:30 saatleri arasında)
 • Öğle Yemeği (12:00 ile 16:00 saatleri arasında)(Ücretli)
 • Akşam Yemeği (19:00 ile 21:30 saatleri arasında)
 • Tüm İçecekler Ücretli - Yemeklerde ve Kahvaltıda Kapalı Su Ücretsiz
 • Tesiste alkol içecek servisi mevcut olup ücretlidir.
 • Konsept hizmetleri yoğunluğa bağlı olmak kaydıyla ekseri haftaiçi set menü olup , haftasonu açık büfedir. Haftasonu Pansiyonun yeterli sayıya ulaşmaması durumunda; Açık Büfe yerine seçmeli Menü Tabak Servisi veya A'lacarte usulü ile hizmet verilir. Akşam yemeğinde servis edilen su ücretsiz olup, diğer tüm içecekler Extradır, Ücretli' dir.
Önemli Notlar

Oda Özellikleri* Tesisin 60 adet otel odası, 60 adet villa odası mevcuttur.

* Odalar doğa ve orman manzaralıdır. Tesisin alt kat odaları seramik, üst kat odaları parke zeminlidir.

* Otel Odası: 60 adettir. 26 m² genişliğindedir. 2+1 kişi konaklamaya uygundur.

* Suit Villalar(Tip-1): 14 adettir. 52 m² genişliğindedir. 2+1 kişi konaklamaya uygundur.

* Suit Villalar (Tip-2 Dubleks): 6 adettir. 66 m² genişliğindedir. 2 +1 kişi konaklamaya uygundur.

* Suit Villalar (Tip-3): 36 adettir. 67 m² genişliğindedir. 4+1 kişi konaklamaya uygundur.

* Odalarda termal su hizmet mevcut değildir. Sıcak su bulunmaktadır.

* Tüm oda ve suitlerde ücretsiz kettle set up bulunmaktadır.

* Family Suit Oda; 67 metrekare genişliğindedir.

Genel Özellikler

* Tesis 1992 yılında inşa edilmiş olup 2015 yılında yenilenmiştir.

* Tesis 60 blok 2 kattan oluşmaktadır.

* Tesis kayak merkezi değildir. Kayak hizmetleri bulunmamaktadır.

* Bay bayan konaklamalarda evlilik cüzdanı talep edilmemektedir.

* Tesiste 5 adet çim futbol sahası, kros parkuru ve kondisyon merkezi bulunmaktadır. Kamp dönemleri için Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları en uygun dönemlerdir, hava sıcaklığı ortalama 19 °C civarındadır.

* Ücretsiz Hizmetler; Açık otopark, Fitness-Center, Wireless, Masa tenisi, Bilardo, Futbol sahaları,Basketbol sahası, Tenis kortu, Koy kahvesinde; okey, tavla, iskambil oyunları, kış bahçesi

* Ücretli Hizmetler; Çamaşır servisi, Telefon, Minibar, Oda servisi, Ala-Carte restaurant, Köy Kahvesinde alınan tüm içecekler.

* Kardelen toplantı salonu özellikleri: 340 m² genişliğindedir. Gün ışığı alır. Halı zemindir. Kuşburnu toplantı salonu 60 m² genişliğindedir. Seramik zemindir.

* Kış sezonunda sadece Cumartesi geceleri misafir yoğunluğuna bağlı olarak canlı müzik eğlencesi yapılmaktadır.

* 2021-2022 sezonu; EVCİL HAYVAN POLİTİKASI Von Resort Hotels konaklamalarında  konaklayan misafirimizin  işletme maksimum 2 adet evcil hayvanını kabul edilebilir. Günlük evcil hayvan ücreti tesis tarafından girişte alınmaktadır. Sadece kedi, köpek ve Kuş cinsleri evcil hayvan olarak kabul edilmektedir. Saldırgan Köpek Cinslerinden Olan : Tosa,Mastif.Bulldog, PitBull,Rottweiller,Dogo Argentino ,Doberman cinsleri köpeklerin Tesise Kabulüne kesinlikle izin verilmemektedir. Evcil hayvan sahibi misafirler sadece Müstakil Villa odalarda konaklayabilir. Evcil hayvana ait düzenli veteriner kayıtlarını gösterir sağlık belgesi, aşı kağıdı, vb. evrakların konaklama esnasında evcil hayvan sahibi misafirlerin beraberinde olması ve tesisin talebi durumunda otel yönetimine sunulması beklenmektedir. İlgili evrakların eksikliği durumunda evcil hayvanlar otele kabul edilememektedir. Rehber köpekler (tıbbi destek veren, görme ve duyma engelli misafirlere refakat eden köpekler) için her hangi bir kg sınırlaması ve ücret uygulaması söz konusu değildir. Evcil hayvanların, tesis tarafından belirlenen genel alanlarda her daim tasmalı olarak kontrol ve gözetim altında tutulması gerekmektedir. Evcil hayvan gözetimsiz bırakılmamalıdır.  Oda temizliği esnasında evcil hayvanın oda dışında ya da oda içinde sahibi ile ve tasmalı olması gerekmektedir . Evcil hayvanların yiyecek-içecek birimlerine girmesine ve kafes içinde olsalar dahi yiyecek-içecek alanlarında, Otel Misafirine Açık Hizmet alanlarında bulundurulmalarına izin verilmemektedir. Rehber köpekler (tıbbi destek veren, görme ve duyma engelli misafirlerimize refakat eden, duygusal destek veren köpekler) bu kapsam dışındadır . Evcil hayvan sahibi misafirlerin, tesisin genel alanlarında ve çevresinde evcil hayvan gezintileri sonrası gerekli temizlik konusuna özellikle hassasiyet göstermeleri beklenmektedir. Evcil hayvan sahibi misafirler, evcil hayvanlarının sakatlık veya yaralama olaylarından ya da evcil hayvanları tarafından tesis işletmesine verilen fiziksel zararlardan direkt olarak sorumludur.  Evcil hayvan sahibi misafirler; tesisi, mal sahibini ve otel iştiraklerini, evcil hayvanlarından doğacak veya evcil hayvanları sebebiyle karşılaşabilecekleri her türlü kişisel zarar, ziyan, hasar ve yükümlülüklerden muaf tutacağını kabul eder. Evcil hayvan sahibi misafirlerin, yukarıda belirtilen kurallara uymaması veya evcil hayvanlarının diğer misafirleri rahatsız edecek şekilde davranışının saptanması durumunda tesis, diğer misafirlerin huzursuzluğunu önlemek amacı ile evcil hayvan sahibi misafirlerin tesisten ayrılmasını talep edebilir.  Evcil hayvan politikamız doğrultusunda Villalarımızda kalan misafirlerimizin evcil hayvanlarını da ağırlama devam edeceğiz.

Kullanıcı Yorumları

8.2 / 10 Çok İyi
19 Onaylı Misafir Yorumu
Oda 7.7
7.7
Yemek 8.4
8.4
Hizmet 8.6
8.6
Fiyat Performans 7.5
7.5

Çalışanlar ilgiliydiler.Odam iyiydi.Yiyecekler çok lezzetliydi.

İ*** B***
10 Mayıs 2018

Oda iyiydi.

E*** K***
07 Mayıs 2018

Otelden çok memnun kaldım.

S*** Ş***
07 Mayıs 2018

Personeller baya ilgilendiler. Odadan biraz ses çıkıyordu , yerler ahşap olduğu için. Yiyecekler gayet iyiydi.

T*** K***
20 Nisan 2018

Çalışanlar ilgililerdi,memnun kaldım. Oda iyiydi,beğendim.

İ*** G***
20 Nisan 2018
Vonresort Abant
Vonresort Abant
Canlı Destek