Sıralama

Sıralama

Fiyat
Tarih
Filtreleme

29 Ekim Turları (2)

02.03.2023 - 05.03.2023
4 Gün 3 Gece
Toplam 2 turdan 1 ile 2 arası gösterilmektedir.

29 Ekim Yurt Dışı Turları Fiyatları

29 Ekim İtalya Turları

Herkesin görmek istediği İtalya, 29 Ekim tatilinde de ziyaretçilerini bekliyor. Tatilbudur.com uygun fiyatlı İtalya turları, özel günlerde yurt dışına gitmek isteyen romantizm tutkunları için birbirinden güzel gezi rotaları ve profesyonel rehberleriyle ön plana çıkıyor. Baştanbaşa İtalya turu gibi çeşitli tur içerikleriyle keşfedebileceğiniz İtalya, maceracı ruha sahip gezginler tarafından en çok tercih edilen turizm başkentleri arasında yer alıyor. Dünyaca ünlü San Pietro Meydanı ve Bazilikası, antik Pompei kenti, Roma İmparatorluğunun simgesi haline gelmiş meşhur Pantheon’u gezerek her zaman görmek istediğiniz dünyanın en güzel sanat eserlerini, yapılarını ve kültürünü TatilBudur.com ile keşfetmeye ne dersiniz?

29 Ekim Dubai Turları

Dubai'nin güzellikleri saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Dünyanın en otantik rotalarını içeren Dubai turları, Birleşik Arap Emirlikleri turları kategorisinde en çok tercih edilen turların başında geliyor. Uygun fiyatlı Dubai turları, muhteşem gezi rotalarıyla gezginleri mutlu etmeyi her sezonda başarıyor. Dubai turları fırsatları 29 Ekim’de cazip fiyatlarla sizleri bekliyor. Eğer siz de bu farklı coğrafyayı görmek isterseniz Tatilbudur.com Dubai turlarını inceleyebilir, en ünlü yapılarını, sanat eserlerini ve caddeleri yakından görebilirsiniz.

29 Ekim Yurt Dışı Tur Fırsatları

Tatilbudur.com’da birbirinden avantajlı yurt dışı tur fırsatları bulunuyor. 29 Ekim gibi resmi tatillerini yurt dışı turlarıyla değerlendirmek isteyenler için %50’ye varan indirimlerle yurt dışı turları seçenekleri tatil severleri bekliyor. Haydi, siz de şimdi yurt dışı gezi turlarına göz atın, sevdiklerinizle beraber daha fazla tatil yapma fırsatı yakalayın.