Sıralama

Sıralama

Fiyat
Tarih
Filtreleme

Bangkok Pattaya Phuket Turları (3)

11.04.2023 - 19.04.2023
9 Gün 8 Gece
Vizesiz
Kesin Kalkış
14.02.2023 - 22.02.2023
9 Gün 8 Gece
Kesin Kalkış
02.03.2023 - 10.03.2023
9 Gün 8 Gece
Vizesiz
Kesin Kalkış
Toplam 3 turdan 1 ile 3 arası gösterilmektedir.

Phuket Hakkında

Phuket Tur Fiyatları

Phuket tur fiyatları dönemsel olarak değişiklik göstermektedir. TatilBudur.com Tayland tur fırsatları ile Tayland’ta uygun fiyatlı bir Uzak Doğu tatili yapmanız mümkün. Web sitemizde bulunan ve tatil severlerin sıklıkla tercih ettiği Phuket ile dilediğinizce gezebilir ve birbirinden konforlu otellerde konaklayabilirsiniz. Üstelik Phuket turları özel günler de cazip fiyat avantajları ile sizleri bekliyor. Ramazan bayramı Phuket turu ya da Kurban bayramı Phuket turları ile bayram tatilinizi Uzak Doğu’nun en tarihi ülkelerinden birisi olan Tayland’ta geçirebilirsiniz. Haydi, siz de şimdi Tayland tur konseptlerini incelemeye başlayın, uygun fiyatlarla İtalya’nın en güzel yerlerine gitme fırsatı yakalayın!

Phuket Gezilecek Yerler

Phuket’te görülecek yerlerin başında; Wat Chalong Tapınağı, Fil Safarisi, Phi Phi Adaları, Old Phuket Town, Maya Beach geliyor.

Phuket’te Eğlence

Maya Beach: Dünyaca ünlü aktör Leonardo Di Caprio’nun oynadığı “The Beach” filminin çekildiği yer Phi Phi Adalarındaki Maya Beach. Burası her zaman kalabalık olan bir yer. Kalabalık bir yer de eşsiz güzellikteki denizin keyfini çıkarmayı sevenlerdenseniz o zaman size en uygun adres Phi Phi Adalarındaki Maya Beach olmalı.

Phuket’te Ne Yenir?

Wat Chalong Tapınağı: Phuket’in doğası alabildiğine yeşil. Golf tutkunuz varsa burası sizin en büyük eğlence yeriniz olacaktır. Golf sahalarıyla ünlü bir yer Phuket. Burada yapılacak aktivitelerin en başında fil safarileri geliyor. Phi Phi Adalarındaki fil çiftliklerini mutlaka gidip görmelisiniz. Buranın en önemli yeri Wat Chalong Tapınağı. 29 Budist tapınağından biri burası. Ama o kadar güzel işlenmiş bir mimarisi var ki görenleri büyülemeyi başarıyor.
Canlı Destek