Sıralama

Sıralama

Fiyat
Tarih
Filtreleme

Benelux-Paris Turları (45)

21.01.2024 - 28.01.2024
8 Gün 7 Gece
Toplam 45 turdan 1 ile 20 arası gösterilmektedir.

Benelux-Paris Turları

Belçika, Hollanda ve Lüksemburg’un birleşmesiyle doğan Benelux - Paris turlarımızda; görkemli mimarileriyle büyüleyen yapıları, en yeşil halleriyle doğanın birbirinden güzel parçalarını ve en lezzetli yöresel yemekleri sizlerle buluşturuyoruz.

Benelux - Paris Turlarında Görülecek Yerler

Benelux - Paris turlarımız, tercih edeceğiniz tur paketlerine göre farklı rotalar sunuyor.

Turumuz esnasında ilk durağımız Brüksel oluyor. Sabah başlayacak olan şehir gezimizde; Kraliyet Sarayı, Grand Place, Atomium, ve Heysel Stadyumu’nu sırayla gezeceğiz. Gün içerisinde turumuzu bitirip, dileyen misafirlerimize Bruges turu düzenliyoruz.

Paris’e geçtiğimizde ise ilk gezi noktamız dünyaca ünlü Eyfel Kulesi oluyor. Şehrin en ünlü alışveriş caddesi Rivoli’yi baştan sona gezip, ardından Louvre Müzesi ve Napolyon’un mezarını ziyaret edeceğiz. Serbest zamanlarda ise isteyen misafirlerimize Montmartre ve Seine Nehri turunu başlatıyoruz.

Lüksemburg’da Petrus Vadisi ve Dükler Sarayı, Köln’de Gotik Katedrali, Rhein Nehri, Amsterdam’da Dam Meydanı, Çiçek Pazarı ve Kırmızı Fener Sokağı’yla Benelux-Paris turumuzu zenginleştiriyoruz. Yine dileyen misafirlerimiz, kanal turuna katılabilirler.

Tercih edeceğiniz tur programında güzergahların başlangıç ve bitiş noktaları değişebilir. Daha detaylı bilgi için Benelux-Paris Turları sayfamızı incelemeyi unutmayın.

Benelux - Paris Turlarında Yapmadan Dönme

  • Amsterdam’ın gece hayatını keşfedin. Kanal turlarına mutlaka katılın.
  • Her gördüğünüz bölgenin yerel tatlarını deneyin. Özellikle Brüksel’in meşhur çikolatalarının tadına bakın.
  • Geziniz boyunca gördüğünüz her noktayı fotoğraf karelerine yansıtın.