Sıralama

Sıralama

Fiyat
Tarih
Filtreleme

Yılbaşı Turları (20)

28.12.2024 - 01.01.2025
5 Gün 4 Gece
Kesin Kalkış
Vizesiz
29.12.2024 - 01.01.2025
4 Gün 3 Gece
Kesin Kalkış
28.12.2024 - 01.01.2025
5 Gün 4 Gece
Kesin Kalkış
28.12.2024 - 01.01.2025
5 Gün 4 Gece
Kesin Kalkış
28.12.2024 - 01.01.2025
5 Gün 4 Gece
Kesin Kalkış
28.12.2024 - 02.01.2025
6 Gün 5 Gece
Kesin Kalkış
Vizesiz
26.10.2024 - 29.10.2024
4 Gün 3 Gece
Vizesiz
Toplam 20 turdan 1 ile 20 arası gösterilmektedir.

Yılbaşı Turları

2024 Yurt Dışı Yılbaşı Turları

Yeni yılın getirdiği güzelliklerden birisi, hiç şüphesiz 31 Aralık gününün Cuma gününe denk gelmesi ve Cumartesi günü ile birleşmesi. 1 Ocak günü okulların da kapalı olması sebebi ile ailenizle beraber çıkabileceğiniz bir tatil planı oluşturmaya ne dersiniz? Her mevsim tatil sevenlerin sık sık hayalini kurduğu 2024 yurt dışı yılbaşı turları, vizeli ve vizesiz tur seçeneklerinden oluşuyor. Eğer sevdiklerinizle beraber daha fazla tatil fırsatlarından yararlanmak isterseniz, TatilBudur’un 2024 yurt dışı yılbaşı turları kategorisini inceleyebilirsiniz.

2024 Yurt Dışı Yılbaşı Turları Fiyatları

Herkesin merak ettiği 2024 yurtdışı yılbaşı turları fiyatları yeni yıl tatilinizi gönlünüzce geçirebilmeniz için her bütçeye hitap ediyor. 2024 yurtdışı turları taksit imkânı ve yılbaşına özel cazip kampanyaları ile tatile çıkmak isteyenlerin hayallerini gerçeğe çeviriyor. Siz de yurt dışı turları hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz, 2024 yılbaşı yurt dışı turları kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

2024 Vizesiz Yurt Dışı Yılbaşı Turları

TatilBudur.com’da çeşitli Vizesiz Yılbaşı turları seçenekleri bulunuyor. Vize işlemlerini beklemenize gerek kalmadan geçerli pasaportunuzla gidebileceğiniz Vizesiz Yılbaşı turları, uygun fiyatları ile sizlere ekonomik seyahat avantajı da sağlıyor. En çok tercih edilen turların başında gelen Balkan turları uygun fiyatları sebebiyle aile tatilleriniz için ideal olabilir. Balkan coğrafyasına ait en güzel lokasyonları keşfe çıkabilir, tarihi çok eskilere uzanan kentlerde kutlanan yılbaşı etkinliklerine katılabilirsiniz. Ya da sadece Türkiye Cumhuriyeti kimliğiniz ile vizesiz Kiev ya da Lviv turuna da katılabilir, UNESCO tarafında Dünya Kültür Mirası Listesine alınan mimarileriyle büyüleyen Kiev katedrallerini yakından görebilirsiniz.

Vizesiz Balkan Turları

Vizesiz Balkan yılbaşı turlarıyla Makedonya, Kosova ve Sırbistan gibi ülkelerde yılbaşı kutlayarak kültür hazinenizi geliştirmeye ne dersiniz? Üsküp şehrinde bulunan tarihi yapı ve eserleri ile geçmişe bir yolculuk yapabilir, Kosova’nın kendine has doğal güzellikleri ile kendi coğrafi keşiflerinizi yapabilirsiniz. Uygun fiyatlarıyla vizesiz Balkan turları TatilBudur.com’da sizleri bekliyor.

Vizeli Yurt Dışı Turları

Vizeli Yurt Dışı turları, farklı destinasyonlarda yılbaşını kutlamak isteyenler için harika alternatifler sunuyor. Vampir efsanelerine konu olmuş Romanya’da yılbaşı kutlamak kulağa son derece eğlenceli gelmiyor mu? Piata Sfatului, Mureşelinor Evi Müzesi, Braşov Tarih Müzesi, Kara Kilise gibi gotik mimariye sahip yapılar arasında gezerek kendi masalınızı yaşayabilir, yılbaşınızı Romanya kültürü ile renklendirebilirsiniz.

Yılbaşı Roma Turu

Yılbaşı Roma turu, yeni yılı romantizm tutkunları için birbirinden güzel gezi rotaları ile göze çarpıyor. 2024 yılını karşılamak için Roma, büyüleyici atmosferini solumak isteyen gezginler tarafından en çok tercih edilen turizm başkentleri arasında yer alıyor. Ünü ülke sınırlarını aşmış San Pietro Meydanı ve Bazilikası, antik Pompei kenti, Roma İmparatorluğunun simgesi haline gelmiş Pantheon’u gezerek yılbaşınızı Roma’da geçirmeye ne dersiniz?

Yılbaşı İspanya Turu

Yılbaşı Büyük İspanya turu , İspanyol kültürünü yakından tanımak isteyenler için kapsamlı içeriği ile ön plana çıkıyor. Yüzyıllarca farklı kültürlere sahip topluluklardan miras kalan tarihi eserler, neredeyse İspanya’nın her bir köşesinde bulunuyor. Madrid’de bulunan Plaza Mayor adı verilen 437 balkona sahip büyük meydan, turistlerin yoğun ilgi gösterdiği yerlerin başında geliyor. Boğa güreşlerine ev sahipliği yapan Madrid, Avrupa’nın en güzel kentlerinin arasında bulunuyor. Barcelona şehrini de kapsayan Yılbaşı İspanya Krallığı turu, UNESCO tarafından koruma altını alınmış, inşaatı 1883 yılından beri devam eden La Sagrada Familia katedrali gibi birçok ikonik yapıyı ziyaret edebilirsiniz. Siz de en unutulmaz yılbaşını TatilBudur.com farkıyla yaşamak için yurt dışı turlarını inceleyebilirsiniz.