Konum Bilgileri
Zitaş Zigana Yayla Tatil Köyü Hamsiköy Bekçiler Mevkii, Maçka - TRABZON
Mevkii: -
Kampanyalar
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 5 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Şubat Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 5 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Şubat Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Konsept Özellikleri

Tüm pansiyonlarda kahvaltı açık büfedir.

Oda Kahvaltı Konsepti

Tüm İçecekler Ücretli

Önemli Notlar

Genel Özellikler

* Trabzon havalimanına 55 km uzaklıkta , Gümüşhane – Erzurum istikametinde 1700 metre rakımda , Zigana Dağları etekleri Hamsiköy Bekçiler Mevkii’nde yer alan ZİTAŞ OTEL ZİGANA YAYLA TATİL KÖYÜ tesisimiz , zümrüt yeşili çam ormanları arasında yer alması ve muhteşem doğası ile adeta yeryüzü cennetini andırmaktadır. (Tesis yaz kış açıktır . Kapalı dönemi yoktur.)

* Tesis 1992 kuruluş yılı ve 26 Mayıs 1994 yılında hizmete açılmıştır. 2012 yılında revizyon çalışmaları kapsamında yepyeni bir "Restaurant" ve yine 2016 yılında yenilenen “cafeteria “ bölümüne kavuşmuştur.

* Tesis çift katlı bungalovlardan oluşmaktadır. Bungalovların alt ve üst katları birbirinden bağımsızdır ve tek katta bir aile konaklama yapmaktadır. Katlar iki odalıdır , yatak odasında bir tane çift kişilik yatak , tv odasında bir tane yatak vardır. Evlerde balkon (ön evlerde) , banyo , saç kurutma makinesi ,Tv, dahili telefon vardır. Evler merkezi sistem kaloriferlidir.

* Ayrıca restoran binamız üst katında 2 kişilik otel odalarımız mevcuttur. Restoranımızda kış sezonunda Cumartesi , yaz sezonunda ise her akşam canlı müzik yapılmaktadır. ( Ayrıca Bayram ve özel günlerde canlı müzik yapılmaktadır.)

* Dört mevsim ulaşım sorunu olmayan tesisimize 7 km uzaklıkta bulunan Zigana Gümüş Kayak Merkezi, , Tesise yakın yaylalar ve tarihi turistik yerler vardır. ( Vazelon Manastırı 17 km, Sümela Manastırı 36 km, Torul Karaca Mağarası 30 km, Kuştul Manastırı 35 km, Limni Gölü 14 km , doğası ve sütlacı ile meşhur Hamsi köy ise tesisimize 7 km uzaklıktadır.)

Zitaş Zigana Yayla Tatil Köyü