Konum Bilgileri
Yeni Mahalle Çeşme Sokak No 30
Mevkii: Bademli Köyü
Tesisimiz Gökçeada merkezine 400 metre uzaklıkta, feribot iskelesine ise araba ile 5 dakika araç mesafesindedir.
Kampanyalar
Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz tatil alışverişinize 2.000 TL'ye varan Bankkart Lira!

Ziraat kartınızla 7.500TL–12.500TL arasındaki alışverişinize 750TL, 12.500TL–19.999TL alışverişinize 1.250TL, 20.000TL ve üzeri işlemlerinize 2.000TL Bankkart Lira!

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 5 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Şubat Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 5 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Şubat Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Genel Özellikler

 

Mavinin ve yeşilin birleştiği ülkemizde bakir kalmış yerlerden biri olan ve güneşin en son battığı yer olan Gökçeada'yı henüz keşfetmediniz mi? Sizleri bekliyoruz! Gökçeada denildiğinde aklınıza sadece deniz, güneş, kumsallar ve gece yaşamı olan bir yer gelmesin; aynı zamanda dünyanın en bol oksijenli bölgesi, farklı kültür ve dinlerin buluştuğu, mitolojide ve destanlarda oldukça işlenen, dünyanın en eski medeniyetlerinin barındığı bir yerdir. Azra Apart 2013 yılında hizmete girmiş olup 1+1 ve stüdyo oda olarak toplam 13 daireyle sizlere hizmet vermekteyiz. Tesisimizin tüm apartlarında mutfak ve mutfak gereçleri ile özel duşlu banyo, klima, buklet malzemeleri, lcd tv bulunmaktadır.

 

  • Mutfak
  • Araç Kiralama *
  • Bebek Yatağı
  • Wi-fi
  • Bebek Sandalyesi
  • Bisiklet Kiralama *
  • Açık Otopark

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Önemli Notlar
Azra Apart
Azra Apart
Canlı Destek