Satın aldığınız rezervasyonunuzun 4 te 1 ini şimdi, kalanını ise tatile 7 gün kala hem de 4 ay erteleme fırsatıyla ödemeye başlayabilirsiniz.

Konum Özellikleri

Mevkii: Göltürkbükü
Denize Mesafe: 50 m
Otogara Mesafe: 20 km
Havaalanına Mesafe: 45 km
Şehir Merkezine Mesafe: 18 km
Üye Fırsatları ile
Giriş yaptığınızda daha düşük fiyatlar görürsünüz!
  • Çamaşırhane *
  • Telefon *
  • Sağlık Görevlisi *
  • Ütü Hizmeti *
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
  • Otele 50 metre mesafede kendine ait 250 m2 Platform iskele mevcuttur. İskelede şezlong ve şemsiye ücretsizdir. İskelede tüketilen tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri
 Kahvaltı (08:00 - 10:00 saatleri arasında)
  • A'La Carte Restoran (08:00 ile 22:00 saatleri arasında)(Ücretli)
  • Havuz Bar (08:00 ile 00:00 saatleri arasında)(Ücretli)
  • Bella Bella İskele Bar (08:00 ile 00:00 saatleri arasında)(Ücretli)


Oda Özellikleri

* Tesisin 3 ü suit olmak üzere toplam 39 odası mevcuttur. Fransız balkonlu ve bahçe manzaralı odalar bulunmaktadır. 

* Standart oda:25 m'2 metrekare genişliğinde olup fransız balkonlu ve bahçe manzaralıdır. 2 kişiye kadar konaklama imkanı olan odalarda; split klima, telefon, güvenlik kasası, uydu yayınlı televizyon, minibar (ücretli), duşakabin, saç kurutma makinesi ve banyo buklet malzemeleri bulunmaktadır.

* Süperior oda:25 m'2 metrekare genişliğinde olup fransız balkonlu ve bahçe manzaralıdır. 3 kişiye kadar konaklama imkanı olan odalarda; split klima, telefon, güvenlik kasası, uydu yayınlı televizyon, minibar (ücretli), duşakabin, saç kurutma makinesi ve banyo buklet malzemeleri bulunmaktadır.

* Queen oda:70 metrekare genişliğinde olup birbiriyle bağlantılı iki adet odadan oluşmaktadır. Odalarda; split klima, telefon, güvenlik kasası, uydu yayınlı lcd tv, minibar (ücretli), duşakabin, saç kurutma makinesi, teras ve banyo buklet malzemeleri bulunmaktadır

* Business oda:50 metrekare genişliğinde olup birbiriyle bağlantılı iki adet odadan oluşmaktadır. Odalarda; split klima, telefon, güvenlik kasası, uydu yayınlı lcd tv, minibar (ücretli), duşakabin, saç kurutma makinesi, teras ve banyo buklet malzemeleri bulunmaktadır.

Genel Özellikler

* Tesiste önde ve arkada olmak üzere halka açık otopark otel müşterilere hizmet vermektedir.

* Wi-Fi sadece açık alanlarda ( Bar –Restoran ve Havuz çevresi )  bulunmaktadır. Odalarda WI-FI erişimi bulunmamaktadır. 

Canlı Destek