Kullanıcı Yorumları
8/10 Çok İyi
Öne Çıkan Özellikler
 • Denizi Sığ Otel
 • Güvenli Turizm Sertifikalı
Konum Bilgileri
Bezay Hotel Foça Mah. Cahit Beğenç Blv. No:30 Çalış-Fethiye-Muğla
Mevkii: Çalış.
Denize Mesafe: 150 m.
Muğla Merkezine Mesafe: 120 km.
Kampanyalar
Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz tatil alışverişinize 1250 TL'ye varan Bankkart Lira!

Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde yapılacak 7.500 TL-12.500 TL arasındaki alışverişinize 750 TL Bankkart Lira veya  12.500 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 1.250 TL Bankkart Lira hediye!

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 6 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Aralık Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 6 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Aralık Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Genel Özellikler

 

 • İnternet

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Tesis Aktiviteleri
Havuz ve Plaj
-Plajda tüm hizmetler ücretlidir. - 3 gece ve üstü Her şey dahil konaklamalarda Fethiye Çalış’da bulunan Sultan Aquapark ‘a 1 kere ücretsiz giriş verilmektedir. Aqupark girişleri aynı gün içerisinde 1 defaya mahsus giriş - çıkışı kapsamaktadır.

 

 • Aquapark
 • Kum Plaj
 • Açık Havuz
 • Çocuk Havuzu
 • Halk Plajı

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Covid-19 Tedbirleri
Otel Girişi esnasında dezenfeksiyon Halıları ( Pasparları ) ile karşılanıp , ateş ölçümü yapılacaktır.Koruyucu Malzeme ( Maske,Eldiven Dezenfekten , Islak Mendil V.benzeri malzemeler tedarik edilecektir. ) Açık ve Kapalı Alan Dezenfektasyonlarının oluşturulması Misafirlerimizin mümkün olduğunda tatilleri süresince aynı masada yemek yemeleri sağlanacaktır. Odalar,misafir çıkışından sonra temizlik işlemleri yapıldıktan 1 gün sonra başka misafire giriş imkanı verilecektir. Odalarımız gün boyu havalandırılacaktır. Oda temizliği görevlimiz her oda temizliğinden sonra eldivenlerini değiştirmektedir ve maske ile çalışmaktadır. Tüm Tekstil Ürünlerimiz 60 - 90 Derecede Deterjan ile Yıkanmaktadır. Otelimiz bünyesinde Karantina Bölgesi ve Karantina Odaları hazır tutulacaktır. Yeme ve İçme Hizmeti sunduğumuz tüm alanlarda gıda güvenliğini sağlanmaktadır. Havuz kenarı şezlonglar ile Bar ve Restoranımızda Masa Mesafeleri 1,5 metre olacak şekilde ayarlanmıştır. Restoran bölümünde sandalyelerimiz en az 60 cm olacak şekilde hazırlanmıştır. Personelimiz Sosyalleşmeden uzak duracaktır. Otel Çalışanlarımıza virüsten korunma yöntemleri eğitici şekilde aktarılmaktadır. Çalışanlarımızın, kendileri ve misafirlerimiz ile arasındaki mesafeyi korumalarına dikkat ediyoruz. Tüm Çalışanlarımıza Tek Kullanımlık Maske , Eldiven,Önlük Temini sağlanmaktadır. Genel alanlarda Covid-19 ve hijyen uygulamalarıyla ilgili yazdırılabilir duvar şemaları ilgili alanlara asılacaktır. İnsan hareketinin yoğun olduğu alanlara yerlere çizgiler çekilerek sosyal mesafe düzenlemeleri yapılmaktadır. Misafirlerimizin otel içerisinde kullandığı tüm araçlar her kullanım sonrası dezenfekte edilmektedir. Havuz sistemlerimiz filtrasyon, uv cihazları, kimyasal dozajlama üniteleri vb. cihazlar ile mevzuat limitleri doğrultusunda dezenfekte edilmektedir. Restoranımız da Masalara servis Misafir Oturduğu anda atılacaktır.Amerikan Servisler misafirin oturması ile servis hazırlanacaktır.Baharatlar- Tuz - Şeker V.benzeri malzemeler tek kullanımlık servis edilecektir. Girişte doldurulacak bilgi formunda misafirlerin geldikleri yer, son günlerde ziyaret ettikleri ülkeler ve ülkemizde kendileriyle irtibata geçilebilecek adres ve telefon numarasını paylaşmaları, Covid-19 sürecinde gerekirse kişisel bilgilerinin yetkili kurumlarla paylaşılacağına dair “KVKK gereği açık rızası”nın alınması ve misafirin konaklaması sürecinde veya sonrasında virüsün bulaşması da dahil olmak üzere ortaya çıkabilecek olumsuzluklardan dolayı konaklama işletmesinin hukuki olarak bir sorumluluğunun bulunmadığı yönünde düzenlemeler yapılacak.

 

 • .
Konsept Özellikleri
Her şey Dahil Konsept Özellikleri
 • Kahvaltı (08:00 - 10:00 saatleri arasında)
 • Öğle Yemeği (13:00 - 14:00 saatleri arasında)
 • Çay - Kahve Saati (17:00 - 17:30 saatleri arasında)
 • Meyve Saati (16:00 ile 16:30 saatleri arasında)
 • Akşam Yemeği (19:30 - 21:00 saatleri arasında)
 • Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri
 • Kahvaltı (08:00 - 10:00 saatleri arasında)
 • Akşam Yemeği (19:30 - 21:00 saatleri arasında)
 • Tüm İçecekler Ücretli
 • Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri
 • Kahvaltı (08:00 - 10:00 saatleri arasında)
 • Tüm İçecekler Ücretli

Her şey Dahil konseptinde; Sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde 10-00 - 23:00 saatleri arasında yerli içecekler ücretsizdir. Türk Kahvesi, taze sıkılmış meyve suyu, kokteyl, import alkollü-alkolsüz içecekler, her şey dahil konsepti dışındaki şişe ve kapalı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler , ithal ve konsept dışı şaraplar ücretlidir. Her Şey Dahil Konsepti otele giriş günü öğle yemeği ile başlar , Konaklanan gece sayısı kadar öğle -akşam ve sabah kahvaltısını içerir. Çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

Önemli Notlar

Oda Özellikleri

* Tesisin 42 odası mevcuttur.

* Standart Oda; Toplam sayısı 40 adet olan standart odaların genişliği 15-16m2. Twinbed veya frenchbed mevcut olan odalarda ; max  konaklama kapasitesi 3 kişidir.

* Geniş Oda; 2 adet olan geniş oda sayısı ,1 french bed yatak  + 3 adet  twin bed’ten oluşmaktadır.banyo (duş/WC) ,telefon , Split Klima , LCD Uydu TVve balkon mevcuttur. Ortalama oda büyüklüğü 28 m2 dir.

* 2 + 2 Çocuklu konaklamalarda ücretsiz 2.Çocuğa kesinlikle yatak garantisi verilememektedir. Bu rezervasyonlarda sıkışıklık yazısı tüm misafirlerden alınıp , rezervasyon esnasında Otele gönderilmesi gerekmektedir.

Genel Özellikler

Odalarda ,Lobide ve restaurant ‘da kablosuz internet hizmeti mevcut olup, ücretsizdir.

* 2 + 2 Çocuklu konaklamalarda ücretsiz 2.Çocuğa kesinlikle yatak garantisi verilememektedir. Bu rezervasyonlarda sıkışıklık yazısı tüm misafirlerden alınmalıdır.

* Evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Bezay Hotel