Öne Çıkan Özellikler
  • Denize Sıfır
  • Mavi Bayraklı
  • Özel Plaj
Konum Bilgileri
Ortakentyahşi, Yahşi Mahallesi, Yalı Cd. no 26, 48400 Bodrum/Muğla
Mevkii: Ortakent
Denize Mesafe : 0 mt.
Otogara Mesafe : 12 km.

Kampanyalar
Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz tatil alışverişinize 1250 TL'ye varan Bankkart Lira!

Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde yapılacak 7.500 TL-12.500 TL arasındaki alışverişinize 750 TL Bankkart Lira veya  12.500 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 1.250 TL Bankkart Lira hediye!

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 6 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Kasım Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 6 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Kasım Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Havuz ve Plaj

 

  • Şezlong
  • Minder
  • Şemsiye
  • Özel Plaj
  • Mavi Bayraklı Plaj

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Önemli Notlar

Oda Özellikleri

* Tesisin 60 odası mevcuttur.

* Superior Room 17-18 m2 büyüklüğünde olup, 2. kat balkonlu oda tipimizdir. Yatak Tipi Double ve Twin bed’dir. Maksimum 2 kişi konaklayabilir. 

* Garden Superior Room: 20 m2 büyüklüğünde olup, bahçe katı, teraslı oda tipidir. Maksimum 2 kişi konaklayabilir.

* Junior Suite: 25 m2 büyüklüğünde olup 2 yatak odasından oluşmaktadır. 1 Yatak odasında French bed, 2. yatak odasında twin bed bulunmaktadır. Bahçe kullanımlı bahçe katı oda tiplerindendir. Maksimum 4 kişi konaklayabilir.

* Grand Deluxe: 48 m2. büyüklüğünde olup 1 yatak odası ve 1 salondan oluşmaktadır. Yatak odasında queen bed yatak tipi, oturma salonunda açılabilir kanepe bulunmaktadır. Müsaitliğe istinaden 1. kat ve 2. kat tercihlidir. Maksimum 4 kişi konaklayabilir.

* Prive Suite Pool View: 32 m2 büyüklüğünde olup, restoran üstünde bulunan havuz ve bahçe manzaralı, Prive bölümü oda tipidir. Queen tipi yatak ve açılır kanepe bulunmaktadır. Maksimum 4 kişi konaklayabilir.

* Prive Suite Sea View: 33 m2 büyüklüğünde olup, restoran üstünde bulunan full deniz manzaralı, Prive bölümü oda tipidir. Queen tipi yatak ve açılır kanepe bulunmaktadır. Maksimum 3 kişi konaklayabilir.

* Grand Suite; 60 M2 büyüklüğünde olup. 3 yatak odası ve 1 salondan oluşmaktadır. 1. yatak odasında queen bed yatak tipi 2. Yatak odasında single bed 3. Yatak odasında ise twin bed bulunmakta. Oturma salonunda açılabilir kanepe bulunmaktadır. 1. Katta bulunup bahçe manzaralıdır. Maksimum 6 kişi konaklayabilir.

Genel Özellikler

* Misafirler kaldıkları odalara 50 metre uzaklıkta bulunan mavi bayraklı tesisin özel plajında denize girebilir.

* Tesiste gün boyu restoran, bar gibi servislerimizden yararlanırken akşamları iskelede bulunan konsept restoranımızda Şef Nilay Lale’nin dokunuşlarıyla taze deniz mahsulleri, meze ve birçok balık seçeneği ile keyifli bir akşam yemeği deneyimi yaşayabilirsiniz. Prive katında yer alan 100m2 genişliğindeki aktivite salonumuzda ister iş toplantılarınızı gerçekleştirebilir ister sporunuzu veya yoganızı tek veya gruplar halinde Bodrum’un mavi sularına karşı yapabilirsiniz. 

Khai Hotel Bodrum