Butik Oteller Ne Demek?

Artık yoğun iş ve ev hayatından bir nebze uzaklaşmak isteyenler daha sık tatile çıkmaya başladı. Bu sebeple konaklama ihtiyacı arttığı için insanlar da tatilini farklı kılacak seçenekler aramaya yöneldi. Esasında butik otel konsepti bu ihtiyaçtan yola çıkarak oluşmaya başladı. Yapı, mimari tasarımı, dekorasyon ve bunun gibi birçok özellikle klasik otellerden ayrılan; işletme ve servis bakımından yüksek standartlara sahip tesislere butik otel denilmektedir. Üstelik butik otellerin çoğunluğu ev yapımı ve organik yiyecek çeşitlerini misafirlerine sunmaya özen gösterirler. Tatilcileri sağlıklı mutfak kavramıyla tanıştıran butik otellerin en çok tercih edilen oteller klasmanında olmasının sebebi de bunlardan birisidir.

Alaçatı Butik Oteller

Stres yaratan etkilerden uzak, huzurlu ve sakin bir tatil geçirmek isterseniz, yaz veya kış fark etmeden butik otelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle Alaçatı butik otelleri, yöreye özgü taş evlerde hizmet vermesiyle biliniyor. Hem denize yürüme mesafesinde hem de daha iç kesimlerde (denize 1-2 kilometre uzaklıkta) butik oteller bu sezon da oldukça popüler. Birkaç senedir en çok tercih edilen konaklama yerlerinden birisi olan Alaçatı pansiyonları da butik oteller kadar fazla rağbet görüyor. Türkiye’nin en güzel illerinden biri olan ve İzmir’de bulunan Alaçatı, tertemiz denizi ve mis gibi havasıyla içinizi ısıtacak tarihi sokaklarıyla 2019 yaz tatili için TatilBudur.com’da sizleri bekliyor.

Alaçatı Butik Otelleri Fiyatları

Alaçatı butik otel fiyatları dönemsel olarak farklılık göstermekte. %50’ye varan indirimlerle Tatilbudur.com fırsatlarından yararlanabileceğiniz İzmir otelleri kategorisinde bulunan Alaçatı butik otellerinde, uygun fiyatlarla daha fazla tatil yapabilmeniz mümkün. Eğer siz de ailenizle veya sevdiklerinizle beraber eğlenceli ve unutulmaz bir tatil yapmak isterseniz, otel ve konseptleri hemen incelemeye başlayabilir, Tatilbudur.com ile rezervasyon yaptırarak büyük bir fiyat avantajı elde edebilirsiniz. 2019 yaz tatili için Alaçatı otelleri fırsatlarından yararlanmak işte bu kadar kolay!