İslami Oteller 5 Yıldızlı

Helal sertifikalı yiyeceklerle hazırlanmış birbirinden lezzetli menülere sahip 5 yıldızlı İslami oteller en çok tercih edilen oteller arasında bulunuyor. Misafirlerin ihtiyaçları ve hassasiyetleri düşünülerek tasarlanmış odaları, havuzları ve çocuk aktivite alanlarıyla ailelerin bir tatilden bekledikleri her şey 5 yıldızlı İslami otellerde mevcut. Ayrıca A La Carte restoranlar, çocuk büfeleri, kadınlara ve erkeklere özel SPA merkezleri gibi tatilinizi güzelleştirecek pek çok unsur da otellerde bulunuyor. Eğer siz de hayallerinizdeki yaz tatilini gerçeğe çevirmek istiyorsanız; TatilBudur.com’u incelemeye başlayabilir ve sevdiklerinizle beraber uygun fiyatlı her şey dahil İslami otellerde daha fazla tatil yapmanın keyfini sürebilirsiniz.

İslami Oteller Alanya

Alanya konaklama çeşitliliğiyle bilinen bir bölgedir. Alanya, Antalya’nın turizm ile en ünlü ilçelerinden birisidir. Şehir merkezine 140 km uzaklıkta bulunan Alanya’da aynı zamanda Gazipaşa Havalimanı da bulunuyor. Toros dağlarının muhteşem manzarası ve uzun tertemiz plajlarıyla Alanya adeta bir tatil cennetidir. Şehrin dört bir yanında tarihi yapı, doğal güzellik ve daha niceleri de bulunuyor. Tarih boyunca Perslerin, Bizanslıların, Selçukluların, Memlüklerin ve Osmanlı İmparatorluğunun hüküm sürdüğü bölge, kültürel birimiyle de turizme katkı sağlamaktadır. Alanya İslami oteller yönünden de oldukça zengin bir turizm beldesidir. Muhafazakar ailelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak oteller, Tatilbudur.com’da sizleri bekliyor.

Ekonomik İslami Oteller

TatilBudur.com’da çok sayıda uygun fiyatlı İslami otel bulunuyor. İslami oteller ve tatil köyleri misafirlerin rahatı ve hassasiyetleri düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır. İslami otellerde farklı seçenekler de bulunmaktadır. Genellikle İslami otellerde aileye özel havuz gibi çocuklu ailelerin rahat vakit geçirebileceği yerler mevcuttur. Ayrıca aileye özel havuzlu otellerde İslami inanca uygun olarak helal yiyecekler, alkolsüz içecekler, kadın ve erkeklerin ayrı olarak ya da ailece faydalanabileceği plajlar ya da havuzlar bulunmaktadır. Kadın ve erkek misafirler için ayrı ayrı tasarlanmış Türk hamamı, saunası, jakuzi havuzu, fitness, SPA, güzellik merkezi, buhar odası, şok duşları ve masaj odaları da helal otellerde bulunmaktadır.